7:1
    Adam FLIEGA
    (Folwarczný)

Florbal Torpedo Havířov - Z.F.K. AQM Petrovice 7:1
branky: 3. Pavel Bezděčík, 13. Hynek Plášek, 16. Hynek Plášek, 22. Hynek Plášek, 50. Tomáš Vlach, 53. Matěj Černý, 56. Adam Fliega - 21. Petr Kašpar; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 35 - Jan Drobný 29; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:0
60:00 Počet střel ve třetí třetině Havířov 17 Petrovice 19
60:00 Trenér domácích Filip Kubíček po zápase: První třetinu jsme hráli skvělý florbal. Druhou třetinu jsme přestali hrát, což by se nám nemělo stávat. konec zápasu jsme však uhlídali a přidali další branky. Soupeř má na to, aby hrál play off a v případě postupu přejeme hodně úspěchu. Děkujeme soupeři.
60:00 Trenér hostů Hrček Libor po zápase: Soupeř byl dnes ve všech ohledech jasně lepší a zaslouženě vyhrál, nicméně pro nás dnes vítězství nebylo hlavní prioritou. Příležitost dnes dostali všichni hráči týmu, aby se mohli před play off ukázat. My se soustředíme na příští utkání s Paskovem. Pokud se sem letos ještě vrátíme zápasy budou vypadat úplně jinak.
58:33 Firda trefuje pouze obránce.
57:21 Hostům se nedaří usadit na soupeřově polovině.
55:52 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 7:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #3 Adam Fliega, asistoval #77 Dominik Folwarczný (7:1)
55:52 Folwarczny přenechal Fliegovi a ten vymetl pravý horní roh.
55:17 Piško zasahuje proti voleji Kašpara.
54:09 Schulhauser běžel sám na Piška, ale brankář domácích dnes má svůj den.
52:15 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 6:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #15 Tomáš Bajgar (6:1)
52:15 Černý se jen natáhl a jednou rukou usměrňuje míč pod horní tyčku.
51:52 Překombinovaná akce Petrovic končí za brankou.
50:59 Piško likviduje další šanci, tentokrát vychytal nepokrytého Mieszka.
49:01 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 5:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #16 Tomáš Vlach, asistoval #15 Tomáš Bajgar (5:1)
49:01 Vlach dotlačil balón až za záda Drobného.
47:45 Piško vytáhl další skvělý zákrok.
47:01 Další Suszkova střela, tentokrá ji kryje Piško.
45:37 Suszkova střela sražena do rohu hřiště.
44:34 Petrovičtí začínají aktivně napadat rozehrávku Havířova.
42:28 Kajpuš promáhl v obrovské příležitosti, když jej před brankou našel Kantor.
41:28 Hranakay trefuje hlemu brankáře Petrovic.
40:58 Kloza střílí z poza těla mimo branku.
40:00 Počet střel na branku Havířov 6 Petrovice 9
38:58 Kloza trefuje tyč!
38:37 Špatnou rozehrávku domácích zachytil Schulhauser, který příklepem trefuje pouze Piška.
37:36 Hosté kombinují, ale chybí tomu přesnější střelba.
35:55 Do MSH v Havířově dnes přišlo 121 diváků.
33:44 Piško za brankou zachytil přihrávku Petrovic.
32:44 Benešova střela končí mimo hrací plochu, rozehrávat budou hosté.
31:31 Vlach promáchl skákavou přihrávku Černého.
30:57 Plášek trefuje tyč!
29:52 Zajímavé přečíslení domácích končí chybnou přihrávkou Kantora.
28:38 Útočný faul Černého zastavuje akci Havířova.
28:03 Piško včas vyběhl proti unikajícímu Schulhauserovi, a ten kulhá na střídačku.
26:54 Piško ničí další akci Firdy a dorážku Rajnece.
25:10 Schulhauser a po něm Lázók přestřelují branku.
24:47 Míč se odrazil před branku na osamoceného Kajpuše, ten však nedokázal usměrnit míč mezi tyče.
24:08 Kloza, Vlach a Černý aktivně napadají rozehrávku hostů.
22:59 Michalík blokuje další Pláškovu prudkou střelu.
21:13 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #20 Hynek Plášek, asistoval #22 Tomáš Halaxa (4:1)
21:13 Plášek dává svůj 3. gól a rychle vrací Torpedu tříbrankové vedení.
20:56 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #20 Petr Kašpar, asistoval #10 Jan Mieszek (3:1)
20:56 Kašpar z ostrého úhlu trefuje přesně Levý horní roh Piškovy branky.
20:00 Počet střel v první třetině Havířov 13 Petrovice 8
19:54 Hra přerušena, jelikož Bezděčík podklouzl a z hřiště mu pomáhají spoluhráči.
19:03 Piško se rychle přesunuje a likviduje Kašparovu střelu.
17:48 Urban přestřeluje poté, co obral Pláška o balón.
17:06 Mieszek sám před brankou, ale přihrávka se k němu nedostala.
15:13 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #20 Hynek Plášek bez asistence (3:0)
15:13 Plášek viděl odražený balónek a jeho střela se odráží od Drobného do branky.
13:30 Firda střelou zápěstím netrefuje Piškovu branku.
12:49 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #20 Hynek Plášek, asistoval #12 Pavel Bezděčík (2:0)
12:49 Bezděčík přes celou šíři hřiště našel Pláška, který trefuje odkrytou bránu.
12:01 Folwarczny z dorážky trefuje pouze boční síť.
11:19 Drobný nemohl najít balón ve své výstroji po Černého střele.
10:27 Plíhal se dostal po druhé za obranu Havířova, ale opět nedokázal zkrotit balónek.
08:53 Plíhal se dostal do brejku, ale nechal míček za sebou.
07:23 Drobný vybíhá z brány a zachycuje dlouhou přihrávku domácích.
06:11 Další úspěšně zblokovaná přihrávka Havířovského bránícího bloku.
05:11 Halaxa na poslední chvíli zastavuje prudkou přihrávku Schulhausera v brankovišti.
03:51 Suszka pod tlakem, a tak jen vyhazuje míč mimo hrací plochu.
02:51 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #12 Pavel Bezděčík, asistoval #20 Hynek Plášek (1:0)
02:51 Plášek našel před brankou Bezděčíka a ten pohotově vstřeluje první branku zápasu.
02:28 Bezděčík z dorážky trefuje pouze helmu brankáře hostů.
01:39 Beneš střílí z poza těla, Drobný připravený.
00:11 Hned v prvních sekundách se dostal Havířov do velké šance, ale Kloza přestřeluje.
00:00 Vítám vás u online přenosu zápasu Národní ligy - skupina východ, mezi domácím Florbal Torpedo Havířov a hostujícím Z.F.K. AQM Petrovice.