Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Události

FBC BRZDY CZ Česká Lípa - FBC Kladno 4:5pn
branky: 20. Štěpán Slaný, 32. Jakub Jirsa, 51. Jakub Jirsa, 53. Jakub Novák - 5. Jakub Prošek, 15. Adam Nolč, 37. Tomáš Leipner, 54. Jan Louvar, N Jan Louvar; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 29 - Tomáš Cmíral 30; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa hráč #23 Milan Tichý , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kladno hráč #91 Jiří Šimůnek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa hráč #55 Jakub Jirsa , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kladno hráč #85 Jan Louvar a vstřelil rozhodující gól (4:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa hráč #16 Jakub Novák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kladno hráč #8 Jaroslav Řeháček a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Vyjádření trenéra hostí: Velmi dobrý výkon při bránění a hře bez míčku a bohužel při zakládaní útoku jsme dělali zbytečné chyby. Soupeř je dělal také, ale my jsme je nedokázali trestat a proto si vezeme 'pouze' dva body. Vyjádření trenéra domácích: Udělali jsme více chyb než soupeř a to nás stálo výhru.
65:00 Ukončení prodloužení
63:44 Tým Kladna nastřelil tyč.
62:50 Tým Kladna se usadil na polovině České Lípy.
62:26 Timeout FBC Kladno
60:26 Nebezpečnou střelu téměř do prázdné branky vyslal Novák, ale skvělý Cmíral se opět blýskl.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrává tým hostí.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve třetí třetině: 14 - 8.
60:00 Ukončení 3. části
59:58 Štěpán Slaný unikal sám na bránu, ale jeho back handový blafák Cmíral zneškodnil a bude se prodlužovat.
59:18 Česká Lípa v poslední minutě tlačí tlačí Kladno na své polovině.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:48 Ve velkém závaru se nejlépe zorientoval Slaný, ale jeho střela minula branku.
56:50 Milan Tichý vyslal další nebezpečnou střelu, kterou Cmíral zneškodnil.
55:35 Česká Lípa se usadila na polovině Kladna.
53:47 GÓL FBC Kladno! 4:4
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #9 Dušan Přívara (4:4)
53:47 Dušan Přívara vystřelil přízemní střelu, kterou Louvar tečoval k levé tyči Ponomarevovi brány a vyrovnal.
52:49 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #16 Jakub Novák, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:3)
52:49 Jakub Jirsa našel přesnou přihrávkou úplně volného Nováka, který se nemýlil.
52:25 Štěpán Slaný vyslal další střelu, kterou Cmíral jen tak tak vytěsnil.
51:35 Štěpán Slaný nastřelil tyč.
50:47 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #4 Radovan Vnuk (3:3)
50:47 Na polovině hřiště si do střely vybíhal Radovan Vnuk, nechal míček za sebou kde stál úplně volný Jakub Jirsa, který trefil levý horní růžek branky hostí.
49:35 Štěpán Slaný vyslal zpoza branky nahrávku na Matějíčka, který ji nečekal a míček minul.
48:15 Jakub Novák sklepl skákavý míček před brankou hostí, ale Cmíral v poslední chvíli vyšvihl svou nohu a šanci zneškodnil.
47:45 Tečovaná střela Slaného těsně minula branku.
46:14 V posledních minutách zápas chytil obrovské tempo a oba týmy skvěla brání a vytvářejí si i nadějné šance, ale oba brankáři zatím chytají skvěle a ve třetí třetině nepustili žádný gól.
44:34 Obranou hostí se prodíral Slaný, ale obránce mu v poslední chvíli vysekl míček.
43:20 Nyní se několika zákroky blýskl i domácí brankář Ivan Ponomarev.
41:26 Česká Lípa po zahájení třetí třetiny začala hrát velmi aktivně a střílí ze všech pozic a vytváří si velké šance.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Omlouváme se za neaktivitu, měli jsme problémy s připojením k internetu.
40:00 Střely ve druhé třetině: 11 - 13.
40:00 Ukončení 2. části
P
36:23 GÓL FBC Kladno! 2:3
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #74 Tomáš Leipner, asistoval #91 Jiří Šimůnek (2:3)
31:15 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #23 Milan Tichý (2:2)
30:17 Po špatné nahrávce mezi obránci České Lípy se dva kladenští hráči řítili na Ponomareva, ale nedokázali tuto šanci proměnit.
29:37 Střelecký pokus Slaného a následně Tichého z velké dálky zneškodnil Cmíral, který dnes drží svůj tým.
28:26 Jakub Novák dostal přesnou přihrávku před branku hostí, ale byl moc blízko a proto nedokázal zakončit.
27:35 Ve velké šanci byli Bezouška a následně i Slaný, ale ani jednomu se nepodařilo překonat skvělého Cmírala.
27:08 Střela Tichého z poloviny hřiště těsně minula branku.
26:09 Velký závar před Ponomarevovou brankou a velký tlak hostí způsobil velké problémy pro obranu České Lípy.
25:02 Střelu Jeřábka zneškodnil Cmíral.
24:15 Kladno z rychlého protiútoku ohrozilo branku domácích.
23:40 Česká Lípa se usadila na polovině Kladna.
22:49 Ivan Ponomarev měl velký problém se střelou obránce hostí , ale zachoval chladnou hlavu a šanci zneškodnil.
21:46 Baudischova střela po odrazu od obránce dostala zvláštní rotaci a velmi ohrozila Cmíralovu branku.
20:14 Ihned po zahájení druhé třetiny udělala Česká Lípa chybu v rozehrávce a v šanci se ocitl Přívara, ale Ponomarevovu branku netrefil.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácích.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely ve druhé třetině: 11 - 13
20:00 Omlouváme se za neaktivitu, vypadl nám internet.
20:00 Střely na branku v první třetině: 9 - 12.
20:00 Ukončení 1. části
19:58 GÓL FBC BRZDY CZ Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #11 Štěpán Motejzík (1:2)
19:58 Štěpán Motejzík vyslal vysokou skákavou nahrávku na Štěpána Slaného, který ze vzduchu zametl míček za záda Cmírala.
19:40 Česká Lípa se v poslední půl minutě usadila na polovině Kladna a vyslala několik nebezpečných střel.
19:00 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:50 Domácí Jansa, který se ocitl sám před brankou, těsně minul.
16:40 Ve velké šanci byl Novák, který branku přestřelil.
16:29 Česká Lípa se usadila na polovině Kladna.
14:44 GÓL FBC Kladno! 0:2
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #50 Adam Nolč, asistoval #89 Jakub Gruber (0:2)
14:44 Z rychlého protiútoku se prosadila Grubel a Nolč, ve které druhý jmenovaný s velkým štěstím zakončil.
14:35 Střelu Nováka z velkého úhlu zachytil brankář hostí.
13:54 Střelu útočníka Kladna zneškodnil Baudisch.
12:40 Skákavou přihrávku před branku hostí nezpracoval Slaný.
11:37 Kroupovu individuální akci zastavili obránci hostí.
10:45 Kladno nyní tlačí Českou Lípu na její polovině.
09:50 Ivan Ponomarev si připisuje další důležitý zákrok.
09:00 Sám před branou hostí se ocitl Jan Hřebřina, ale jeho střelu zachytil brankář.
07:59 Po střele Tichého se rozezněla tyč branky hostí.
07:28 Tým Kladna hraje v plném počtu.
06:49 V první velké přesilovkové šanci se ocitl Štěpán Slaný po křižné nahrávce Motejzík, ale brankář hostí se stihl přesunout a šanci zneškodnil.
04:57 GÓL FBC Kladno! 0:1
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek, asistoval #9 Dušan Přívara (0:1)
04:57 Po chybě v rozehrávce v obraně České Lípy se u míčku ocitl Dušan Přívara, který vyslal skvělou přihrávku na úplně volného Proška, který nedal Ponomarevovi žádnou šanci.
04:08 Česká Lípa se usadila na polovině Kladna.
02:45 Po střele Slaného se u míčku ocitl domácí Bezouška, ale jeho klička na brankáře nebyla úspěšná.
02:01 Česká Lípa drží míček na vlastní polovině.
00:43 První zákrok si připsal i Ivan Ponomarev po střele Richtra.
00:10 V první velké šanci se ocitl českolipský Tomáš Podrabský, ale Tomáš Cmíral zneškodnil tuto šanci.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích.
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Dobrý večer, chtěli bychom vás přivítat u sledování on-line přenosu ze zápasu 18. kola 1. ligy mužů, ve kterém se střetnou týmy FBC BRZDY CZ Česká Lípa a FBC Kladno.