Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

AC Sparta Praha - Technology Florbal MB 2:9
branky: 5. Martin Rebro, 16. Ondřej Svatoš - 17. Tomáš Chroust, 24. Pavel Bouška, 34. Jiří Curney, 35. Petr Novotný, 37. Jiří Bouška, 44. Petr Novotný, 49. Petr Novotný, 50. Jan Jelínek, 59. Daniel Ludvík; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 865; zásahy brankářů: Martin Beneš 29 - Jakub Výtisk 16; po třetinách: 2:1, 0:4, 0:4
60:00 Komentář trenéra Sparty PRaha (Jaroslav Berka): Další zápas proti týmu ze silné čtyřky, kdy výborně začneme, a pak se jakoby lekneme a přestaneme plnit pokyny, a v ten moment nás soupeř začne přehrávat. Gratulujeme soupeři k vítězství, přejeme hodně štěstí v poháru. Díky divákům za fantastickou atmosféru i plný dům. Rádi se sem vrátíme.
60:00 Skončil dnešní florbalový svátek v Plzni, který nakonec ovládla Mladá Boleslav. Zápas se zde v Plzni určitě musel líbit, a můžeme jenom doufat, že se zde ještě někdy extraliga objeví.
60:00 Komentář trenéra Technology Florbal MB (Jan Zahalka): Sparta dnes odehrála velmi kvalitní zápas, ale my jsme si trpělivým výkonem došli k vítězství. Těší pouze dvě obdržené branky, týmový výkon a výborný Výtisk v brance. Skvělá návštěva v plzeňské hale, zápas jsme si zde opravdu užili.
60:00 Střely ve 3. třetině: Sparta 4 - Mladá Boleslav 13, celkem 18 - 38
59:42 Asi ne. Curneyho ve velké šanci vychytal Beneš
59:00 Boleslav má ještě výhodu přesilové hry, dočkáme se desáté branky?
58:06 GÓL Technology Florbal MB! 2:9
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #11 Petr Salát (2:9)
49:32 GÓL Technology Florbal MB! 2:8
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #33 Jan Jelínek, asistoval #16 Tadeáš Chroust (2:8)
49:32 Nedáš - dostaneš platí i dnes. Na druhé straně se totiž trefuje Jan Jelínek a je to už 2:8
49:08 Tvrdou střelu Kadocha zastavila levá tyč Výtiskovy branky
48:05 GÓL Technology Florbal MB! 2:7
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #9 Petr Novotný, asistoval #19 Jiří Bouška (2:7)
48:05 Boleslav přidává další branku. Petr Novotný dosáhl dnes na hat-trick. Nyní si vzal míček u mantinelu, natlačil se před branku a dlouhým blafákem překonal MArtina Beneše
47:44 Mandelbaumova střela sražena do rohu
47:10 Přečíslení Sparty 2 na 1 zakončil Vrána střelou mimo branku
46:42 Ludvík z otočky přestřelil
45:58 Pěkná kombinace Boleslavi. Bouškovu střelu do odkryté branky ale stihl zblokovat obránce Sparty
45:01 Na druhé straně skvěle Výtisk proti dorážce zblízka
44:23 Dělovku Kološe Beneš jistě chytá
43:46 GÓL Technology Florbal MB! 2:6
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #9 Petr Novotný z trestného střílení (2:6)
43:46 Novotný si dal balonek na bekend a pak ho poslal nad rukou Beneše do branky. Mladá Boleslav vede 6:2
43:46 A uvidíme další trestné střílení. Marvánek promáchl, a pak musel unikajícího hráče hostů faulovat. Nájezd pojede Petr Novotný
42:30 Hra ve třetí třetině je zatím poměrně rozkouskovaná a moc zajímavého jsme zatím neviděli
41:21 Na dnešní zápas se přišlo podívat 865 diváků.
40:00 Skončila sruhá třetina, která patřila jesně hostům z Boleslavi, kteří dokázali otočit na 2:5. Dokáže se Sparta vzchopit ve třetí třetině,
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: SParta 3 - Mladá 'Boleslav 14, celkem zatím 14 - 25
39:40 Boleslav drží balonek a kontroluje závěr druhé třetiny
38:05 Beneš teď prokázal dobrý postřeh, když chytá přihrávku Mladé Boleslavi, kterou jeho spoluhráč nebezpečně srazil nohou na vlastní branku
37:31 Velká šance Sparty, její útočník ale zblízka netrefil branku
36:43 Na druhé straně zkoušel odpovědět Marvánek, jeho střela sražena mimo branku
36:18 Timeout AC Sparta Praha
36:18 GÓL Technology Florbal MB! 2:5
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #21 Radek Gwuźdź (2:5)
36:18 A je to 2:5!! Z dorážky se trefuje Jiří Bouška
36:06 Jelínek hezky obešel dva protihráče, pak ale z otočky těsně minul branku Sparty
35:00 Boleslav i nadále pokračuje v náporu
34:05 GÓL Technology Florbal MB! 2:4
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #9 Petr Novotný bez asistence (2:4)
34:05 A Boleslav jde do vedení o dvě branky! Tentokrát se přesnou střelou prosadil Petr Novotný
33:12 GÓL Technology Florbal MB! 2:3
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #16 Tadeáš Chroust (2:3)
33:12 Boleslav jde poprvé do vedení. Curney se trefuje krásnou bekendovou střelou, která skončila nad Benešovým ramenem
32:13 Novotný na hřišti, hosté jsou v plném počtu
32:10 Boleslav teď drží míček za brankou Sparry
31:45 Spartě se podařilo usadit se na polovině Boleslavi, jejich tlak ale končí střelou mimo
31:02 Nebezpečný protiútok boleslavi brankou neskončil
30:21 Marvánek z výběhu střílí, ale jeho střela skončila těsně vedle
30:00 Zápas se nám přehoupl do své druhé poloviny a Sparta bude mít další výhodu přesilovky
29:38 Pruner prověřil zdálky Výtiska, který zatím ve druhé třetině příliš práce neměl. Ten se překvapit nenechal a střelu bez problémů vyrazil
29:09 Curney ve velké šanci. Jeho dorážku ale Beneš vyráží nad branku
28:04 Novotného střela zblokována. Boleslav získává stále větší převahu
27:01 Hezká akce Boleslavi. Jelínek našel na středu volného Tomáše Chrousta, který ale trefuje pouze Beneše ve sparťanské brance
26:21 Po delší době zahrozila Sparta, Jarošova střela z úhlu ale v brance neskončila
24:57 Jelínkova střela sražena obranou Sparty nad branku
24:31 Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, diváci se určitě nenudí
24:02 Boleslav už mohla vést. Nebezpečnou střelu vyrazil skvěle ramenem Beneš
23:35 GÓL Technology Florbal MB! 2:2
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #21 Radek Gwuźdź (2:2)
23:35 A je vyrovnáno!!!! Střelu Gwuzdže ještě Beneš dokázal vyrazit, ale na dorážku Boušky byl krátký!
22:38 Křenek zdálky střílí těsně vedle
21:30 Závar před brankou Sparty, Beneš vše s jistotou likviduje
20:45 Tvrdou přízemní střelo Gwuždže se Beneš překvapit nenechal
20:20 Začala nám druhá část dnešního zápasu, v prvním útoku Sparta, Výtisk chytá
20:00 Skončila nám velmi zajímavá první třetina dnešního zápasu, zatím je na tom lépe 'domácí' Sparta, která vede 2:1
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Sparta 11 - Mladá Boleslav 11
19:48 Teď se ještě k nebezpečné střele dostal Kološ, branku Sparty ale netrefil
19:30 Hra se teď trochu uklidnila
18:23 Hartman zachytil Křenkovu rozehrávku, a postupoval z úhlu na Výtiska. Zkoušel to střelou na bližší tyč, tam byl ale Výtisk připraven
16:59 Boleslav vstřelený gól evidentně povzbudil. Hned si vypracovala další dvě šance, ale jak Boušku, tak Novotného vychytal Beneš
16:05 GÓL Technology Florbal MB! 2:1
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #40 Jiří Curney (2:1)
16:05 Boleslav snižuje na 2:1. Curney přihrál do rohu TOmáši Chroustovi, který si vyběhl před branku a překonal Beneše
15:19 GÓL AC Sparta Praha! 2:0
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #44 Ondřej Svatoš, asistoval #20 Jakub Vrána (2:0)
15:19 Teď už ale Sparta zvyšuje na 2:0, po přihrávce Vrány se trefuje Ondřej Svatoš
14:35 Po chybě v boleslavské rozehrávce ve velké šanci Hartman, trefuje ale pouze Výtiska, který dobře vyjel a zmenšil mu tak střelecký úhel
14:29 Boleslav v plném počtu
14:28 Ježek zblízka míjí hostjící branku
13:35 Boleslav zahrozila v oslabení. Přihrávku před branku tečoval Curney. Beneš připraven
12:29 Trestné střílení družstva AC Sparta Praha neproměnil #24 Jan Marvánek.
12:29 Výtisk ale jeho bekendový blafák fantasticky vychytal. Sparta ale bude mít výhodu přesilové hry
12:29 Po faulu je nařízeno trrstné střílení pro Spartu. Pojede ho Jan Marvánek
11:31 Velká šance Boleslavi. Jelínek našel před brankou Tomáše Chrousta, který ale ani natřikrát Beneše nepřekonal
10:18 Sparta rozehrála při volném úderu zajímavý signál. Střelu Vrány ale zblokovala boleslavská obrana
09:51 Curney znovu ve velké šanci. Z otočky ale opět minul
08:53 Curney u mantinelu obešel dva hráče a zkoušel se prosadit střelou na vzdálenější tyč. Míček ji ale minul jen o několik centimetrů
07:52 Hra je přerušena pro zranění boleslavského Nováka, vypadá to, že to nic vážného nebude
07:03 Sparta v plném počtu, Boleslav svoji první přesilovku nevyužila
06:37 Křenkovi při pokusu o střelu sjel balónek z hokejky a do rychlého protiútoku se dostal Časar. Křenek se však stihl vrátit a svou chybu napravit. Na druhé straně přečíslení 2 na 1, ale Boleslav ho nedokázala využít.
05:04 Boleslav bude mít velkou šanci odpovědět v přesilové hře.
04:44 GÓL AC Sparta Praha! 1:0
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #31 Martin Rebro, asistoval #95 Matěj Pruner (1:0)
04:44 Sparta se dostává do vedení. Rebro vystřelil přes bránícího Curneyho, a jeho střela proletěla nad Výtiskovým ramenem až do branky
03:28 Sparta v mírném tlaku, přihrávku Vrány před brankou tečoval Svatoš, míček ale skončil nad brankou Boleslavi
02:49 Tadeáš Chroust netrefil dobře skákavý balonek a míček skončil nad brankou Sparty
01:55 Ježek od mantinelu střílí těsně nad, vzápětí si Výtisk musel poradit s další střelou Sparty
01:22 Nepřesnost ve sparŤanské rozehrávce, balonek má Boleslav
01:02 Do šance se tlačil Ondřej Svatoš, ale boleslavská obrana ho dokázala zastavit
00:20 Oba brankáři si pčipsali už své první zákroky
00:01 Úvodní buly vyhrála Sparta
00:00 Vše je připraveno a jdeme na to
00:00 Hala je velice slušně zaplněná, a oba týmy nám už nastupují na hrací plochu
00:00 Zápas bude určitě zajímavý pro plzeňského odchovance Marka Mandelbauma, který se dnes představí v dresu Sparty
00:00 Vážení čtenáři, vítám Vá u on-line přenosu z prvního extraligového utkání na území Plzeňského kraje. V dnešním zápase se v Plzni představí Sparta Praha a Technology Florbal MB