Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ELITE PRAHA - TEMPISH FBS Olomouc 3:1
branky: 34. Tereza Bystrianská, 40. Kateřina Zikmundová, 60. Lucie Šindelářová - 38. Tereza Reimerová; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Martina Gécová 18 - Ivana Starečková 32; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:0
60:00 Komentář trenéra hostí - Hausner Pavel: Dvě třetiny to bylo vyrovnané utkání a ve třetí třetině jsme nezvládly fyzicky hru na dvě pětky. Komentář trenéra domácích -Richter Stanislav: Těžký zápas, ve kterém jsme měly navrch, bohužel jsme nedokázaly proměňovat naše šance. Soupeř hrozil z breakových útoků, které výborně pokryl naše gólmanka Gécová. V těžkém zápase jsme si došly pro důležité tři body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Celkový počet střel: ELITE PRAHA 35 - TEMPISH FBS Olomouc 19
60:00 Střely po třetí třetině: ELITE PRAHA 12 - TEMPISH FBS Olomouc 5
59:48 GÓL ELITE PRAHA! 3:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #7 Lucie Šindelářová, asistoval #6 Barbara Jelínková (3:1)
59:44 Olomouc se nedostala k závěrečnému tlaku a navíc inkasuje z hole Šindelářové.
58:39 Veselá trefuje pouze tyč
58:07 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
57:37 Střelu Toulové kryje Starečková
55:41 Veselá ze středu střílí úplně mimo.
54:20 Olomouc obětavě brání a pouští se do nebezpečných protiútoků.
50:50 Havlíková prošla obranou hostů jako nůž máslem. Müllerová z přihrávky před bránu pak mohla navýšit skóre.
49:38 Košturiaková tvrdou střelou prověřila pozornost Starečkové
47:40 Veselá prodlužovala na nabíhající Müllerovou, ta na míček nedosáhla.
45:31 Jelínková střelou z bekhendu míjí.
44:40 Olomouc se vrhla do dobývání soupeřovy branky.
42:56 Zittová hledala zpoza branky volnou hráčku před brankou, ale její nahrávka nikoho nenašla.
42:17 Střela Havlíkové nadělala Starečkové velké problémy.
40:00 Třetí třetina začne v 14:50
40:00 Druhá polovina prostřední hrací části konečně nabídla góly. Nejdříve se do vedení díky dorážce Chvátalové dostalo ELITE. Na tento gól dokázala Olomouc během čtyř minut odpovědět. Vedení na stranu ELITE v poslední minutě opět překlopila Bára Stará, a tak do závěrečné části ELITE drží hubený jednogólový náskok.
40:00 Střely po druhé třetině: ELITE PRAHA 11 - TEMPISH FBS Olomouc 6
39:02 GÓL ELITE PRAHA! 2:1
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #15 Kateřina Zikmundová, asistoval #32 Barbora Stará (2:1)
39:02 Ke konci druhé třetiny se konečně začalo hrát i na góly. na vyrovnávací gól Olomouce ELITE dokázalo z dorážky rychle odpovědět.
37:41 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Reimerová, asistoval #12 Petra Kamínková (1:1)
37:41 Skákavou nahrávku zpoza branky od Kamínkové dokázala za záda Gécové uklidit Reimerová.
37:02 Hra se teď přelévá ze strany na stranu, bohužel s absencí střel.
33:48 Poté co měla Olomouc daleko více ze hry se paradoxně prosazuje domácí ELITE
33:47 GÓL ELITE PRAHA! 1:0
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil #5 Tereza Bystrianská, asistoval #27 Lucia Jelínková (1:0)
33:38 Košturiaková trefila pouze boční síťku.
31:39 Olomouci se podařilo dostat ELITE pod menší tlak, ale zatím ho nezužitkovala.
30:00 Po střele Machů, která se odrazila od Gécové, se ke střele z oleje dostala Kamínková, ale zamířila mimo.
27:39 Reimerová byla zapomenutá za obranou ELITE. Nádherně si vykoupala Gécovou, ale v rozhodujícím okamžiku poslala míček bekendem mimo tři tyče.
27:07 Střelu Veselé zblokovala Olomouc mimo hřiště.
26:18 Střelu Podešvové zpomalila Havlíková a následně míček odpálil pryč z předbrankového prostoru domácích.
24:44 Olomouc se řítila do útoku dva na jednoho, dobrým zákrokem se o bezbrankový stav zasloužila Gécová
24:17 Stará hledala před brankou volnou Zikmundovou. Na poslední chvíli se do jejich kombinace vložila jedna z olomouckých obránkyň.
22:00 Zamazalová od levého mantinelu míjí branku.
21:22 Hostující hráčky zahrozily v kombinaci Machů s Kamínkovou. která nedokázala dopravit míček za brankovou čáru.
20:30 Veselou vychytala Starečková.
20:01 Chvátalová čistě vyhrála buly pro ELIE
20:00 Druhá třetina začne zhruba v 14:10
20:00 První třetina nabídla nemalé množství pohledných útočných akcí na obou stranách, bohužel ani jedna neskončila gólem, a tak na Děkance sledujeme prozatím bezbrankový souboj.
20:00 Střely po první třetině: ELITE PRAHA 12 - TEMPISH FBS Olomouc 8
19:12 Müllerová se probíjela podél mantinelu, poté předložila nahrávku Vranové, která ani nadvakrát Stařečkovou nepřekonala.
18:02 Šindelářová ukličkovala dvě olomoucké útočnice, ale její střelu ze středu byla zblokována mimo branku
16:02 Střelu Zamazalové bez větších problémů chytá Gécová.
14:47 Pavlíková vypálila z velké dálky, Gécová vyráží.
12:30 Košturiaková se ocitla v další dobré pozici místo střely, však volila nepřesnou nahrávku.
12:09 Müllerová vytečovala střelu hostů vysoko nad.
11:38 Toulová si pohlídala dlouhou přihrávku Olomouce.
09:42 Vranová přidává na stranu Elite další vysokonosnou střelu.
08:46 Chvátalová se uvolnila z rohu, trefila však jen nohy gólmanky.
08:20 Toulová namazala hostující Machové do vyložené šance, ta vypadala dost překvapeně a s darovanou šancí nenaložila moc dobře.
06:40 Reimerová napadá rozehrávku domácích. Ty si s ní ale hrají jako kočka s myší.
05:32 Machů se vytočila do středu hřiště, zákrok proti ní si připisuje zatím méně vytěžovaná Gecová.
05:12 Košturiaková z bezprostřední blízkosti přestřelila.
03:42 Střela Košturiakové se nebezpečně odrážela od golmanky, ale gólem ke smůle domácích neskončila.
03:17 Zimina se pokusila založit další útočnou akci Elite, Jelínková si ale s přihrávkou přes střed neporadila.
01:40 Košturiaková si prokličkovala půl hřiště, ale do zakončení se nedostala.
01:19 Zatím žádná vyložená šance.
00:01 úvodní vhazování vyznělo lépe pro hosty
00:00 Na hřiště právě nastupují zahajovací sestavy obou týmů.
00:00 Oba týmy ukončily své rozcvičky a vše je pomalu připraveno k začátku utkání.
00:00 Před dnešním zápasem dělí ELITE, které okupuje šestou příčku, a devátou Olomouc jedenáct bodů.
00:00 V minulém kole před Vánocemi si ELITE hladce poradilo 10:1 s Židenicemi, avšak 2. ledna si v semifinále poháru České pojišťovny odneslo ostudnou prohru 14:1 s pražským Herbadentem. Olomouc si v loňském roce připsala také vítězství nad Ostravou 4:2.
00:00 Dámy a pánové, dovolte mi přivítat Vás u online přenosu 15. kola Extraligy žen. Dnes domácí tým ELITE PRAHA hostí TEMPISH FBS Olomouc.