This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Události

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ X3M Sokol Královské Vinohrady 10:6
branky: 15. Zdeněk Rada, 29. Josef Žižka, 32. David Jedlička, 32. Jan Hanák, 38. Zdeněk Rada, 44. Tomáš Kucharič, 45. Martin Pánek, 47. Petr Sláma, 56. Tomáš Kucharič, 60. Petr Číhal - 7. Jan Linhart, 16. Jan Svoboda, 45. Josef Mareš, 45. Ondřej Houra, 50. Zbyněk Stuchlík, 55. Martin Rossi; rozhodčí: Michal Ďopan - Ondřej Jűngling; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 147; zásahy brankářů: Michal Sekanina 32 - Karel Mrkos 11, Petr Weissgärber 19; po třetinách: 1:2, 4:0, 5:4
60:00 Pár slov obou trenérů, nejprve trenér hostů Pazdera: 'Utkání rozhodli dva momenty, desetiminutový výpadek ve druhé třetině, kdy bylo na hřišti pouze Znojmo a naše naprostá zoufalost v zakončení, která nás provázela v celém utkání. Děkujeme soupeři za zápas.' Trenér domácích Šťastník: 'Načepovaná desítka, která chutná. Po dlouhé době velmi kvalitní výkon proti jednomu z nejlepších týmů ligy. Děkuji hráčům za zápas.'
60:00 Střely ve třetí třetině 16:13, celkově 39:38. Znojmo se s utkáním vypořádalo náramně a zaslouženě získává 3 vydřené body! To je pro dnešní večer vše a přeji pěkný zbytek víkendu.
60:00 Ukončení 3. části
59:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 10:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal bez asistence (10:6)
59:55 Číhal pečetí vysokou výhru do prázdné branky - 10:6!
58:55 Sekanina opět dobře zasahuje.
58:22 Hosté mají štěstí, že neinkasovali desátou branku. Dnešnímu utkání přihlíží 147 diváků.
57:33 Hosté uzavřeli domácí na jejich polovině.
56:00 Hosté to zkouší s prázdnou brankou!
55:56 Timeout TJ X3M Sokol Královské Vinohrady
P
55:56 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 9:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #14 Petr Číhal (9:6)
54:47 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 8:6
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Martin Rossi, asistoval #25 Patrik Kovářík (8:6)
54:47 Hosté ještě zbraně nesložili a na rozdíl dvou branek snižuje Rossi - 8:6!
54:35 Domácí tým hraje v plném počtu.
54:23 Hosté trefují tyč!
53:50 Domácí vyhazují.
51:56 Sekanina dobrým přesunem podržel Znojmo!
51:30 Útočný faul hostů.
50:22 Hosté trefují tyč!
49:49 Hosté jsou kompletní.
49:07 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 8:5
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Zbyněk Stuchlík, asistoval #6 Jan Králík (8:5)
49:07 I hosté se v oslabení trefují a Zbyněk Stuchlík snižuje na 5:8!
46:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 8:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #12 Lukáš Bartůněk (8:4)
46:47 S brankami se roztrhl pytel! Bartůněk připravil lahůdku pro Slámu, pro kterého nebyl problém vstřelit gól do prázdné branky - 8:4!
46:34 Útočný faul hostů.
44:46 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #73 Ondřej Houra, asistoval #5 Josef Mareš (7:4)
44:46 I Vinohrady rychle odpovídají, střelcem se stal Houra - 7:4!
44:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #91 Josef Žižka (7:3)
44:22 Rychlá odpověď Znojma! Pánek rozjásal znojemské publikum 7:3!
44:08 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #5 Josef Mareš bez asistence (6:3)
44:08 Hosté snižují zásluhou Mareše - 6:3!
P
43:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #17 Petr Sláma (6:2)
43:17 Sláma křížem vyzval ke skórování dnes dobře hrajícího Kuchariče a přesilovka je proměněna - 6:2!
40:52 Hosté začali aktivně, Sekanina pokus kryje.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve druhé třetině 14:12.
40:00 Ukončení 2. části
39:04 Běží poslední minuta druhé třetiny a Sekanina si připisuje další dva důležité zákroky!
37:07 Domácí hrají v plném počtu.
37:02 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Zdeněk Rada bez asistence (5:2)
37:02 Domácí obránce Rada hraje dnes skvělé utkání! Parádně vybojoval míček, projel hřiště a na vzdálenější tyč posadil Vinohradům pátý gól - 5:2!
36:32 Opět Sekanina.
35:45 Sekanina zasáhl proti Svobodovi.
34:31 Zejda namazal Marešovi, který v tutovce trefil jen Sekaninu!
33:07 Sekanina opět zasahuje.
31:46 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Petr Weissgärber družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady
31:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #45 Jan Hanák, asistoval #92 Tomáš Kucharič (4:2)
31:45 Znojmo svému sokovi odskakuje na rozdíl dvou branek! Hanák donutil Mrkose střídat! 4:2!
31:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #15 David Jedlička bez asistence (3:2)
31:01 Znojmo se nyní zaslouženě dostává do vedení! Jedlička dává na 3:2!
30:19 Sekaninova levá ruka vystřelila proti pokusu hostů včas a byl z toho krásný zákrok.
29:40 A Znojmo po brance mírně ožilo.
28:56 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #91 Josef Žižka, asistoval #92 Tomáš Kucharič (2:2)
28:56 Žižka šikovně vystřelil švihem od půlky a je vyrovnáno! 2:2!
28:11 Domácí jsou kompletní.
25:55 Herman mířil do hrudi Mrkose.
24:26 Hostující hráč mířil nad!
23:13 Pánek v dobré šanci minul bekhendem!
21:56 Pavel Palát trefuje spojnici hostující branky!
21:28 V útoku jsou domácí, o míček ale přišli.
20:37 Domácí tým hraje v plném počtu.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v první třetině 9:13.
20:00 Ukončení 1. části
19:01 Běží poslední minuta první třetiny a Znojmo vyhazuje.
18:26 Sekanina musel zasahovat!
16:36 Další reflexivní zákrok Mrkose!
P
15:38 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Jan Svoboda, asistoval #65 Ondřej Stuchlík (1:2)
15:38 A přesilovka je bleskově využita! Jan Svoboda krásně trefuje růžek branky - 1:2!
14:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Zdeněk Rada, asistoval #92 Tomáš Kucharič (1:1)
14:36 Šťastný gól Znojma! Rada nahodil od půlky míček, který propadl hostujícímu brankáři mezi nohama - 1:1!
13:24 Útoky hostů jsou mnohem nebezpečnější, než ty domácí.
11:19 Kovařík Patrik nyní podruhé ukázal své umění na hokejce, z hráčů Znojma si udělal doslova kuželky.
09:37 Reflexivní zákrok Mrkose!
08:47 Hanák netrefil skákající míček.
07:22 V útoku opět hosté, kteří jsou momentálně na koni.
06:15 GÓL TJ X3M Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ X3M Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (0:1)
06:15 Hosté se nenápadným útokem po střele Linharta dostávají do vedení - 0:1!
06:05 V útoku opět domácí.
05:09 Mrkos teď na natřikrát vychytal dobrou šanci!
04:58 Pánek střílí mimo.
04:29 Pěkný pokus Hermana chytá Mrkos!
03:24 Vinohrady vytváří první pořádný tlak.
02:27 Pánkův pokus zblokován.
01:05 U míčku jsou domácí a snaží se rozehrát z vlastní poloviny.
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Dobrý sobotní večer ze znojemské haly. Dnes se představí na znojemské palubovce velice silné Královské Vinohrady, které jsou pro Znojmo velmi nepříjemným soupeřem a nachází se na druhém místě. V minulém zápase Vinohrady porazili Start 11:4. Znojmo v posledním zápase prohrálo na půdě Rožnova vysoko 8:3. Přeji příjemnou zábavu.