Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Start98 - FbK Svitavy 4:7
branky: 1. Matěj Štyler, 19. Vojtěch Šišma, 33. Jiří Kropáček, 54. Jiří Vašíček - 13. Aleš Muselík, 28. Aleš König, 29. Jiří Nejedlý, 33. Aleš Muselík, 46. Aleš König, 51. Martin Junek, 60. Aleš König; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 27 - Jiří Skácelík 30; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích Gajdoše: Od druhé třetiny jsme přestali být nebezpeční. Pasivně jsme bránili. Bohužel v dnešním nejdůležitějším utkání sezony jsme zklamali.
60:00 Komentář trenéra hostů Kocourka: Napříč všem překážkám jsme ukázali, že umíme hrát týmově.
60:00 Střely celkem: START 34 - SVITAVY 33
60:00 Střely ve třetí třetině: START 13 - SVITAVY 11
59:24 GÓL FbK Svitavy! 4:7
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König bez asistence (4:7)
58:16 Souboj Trčálek - Brýdl skončil pádem a zaklíněním obou hráčů.
57:54 Domácí to zkoušejí v šesti.
57:23 Timeout FBC Start98
57:22 Kropáček našel křižnou nahrávnou Piňose, ale ten střílí mimo ale jen lehce.
55:03 Muselík nám ukázal na půlce hřiště své taneční umění.
54:45 Altman nenápadně nahrál Boubelíkovi, který ale trefuje jen golmana.
54:05 Svitavští fanoušci si přinesli buben a jsou hodně slyšet celé utkání.
53:29 GÓL FBC Start98! 4:6
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #10 Jiří Vašíček, asistoval #81 Petr Stejskal (4:6)
53:29 Kapitán se na to už nemohl koukat a vzal to do svých rukou.
51:40 Nejedlý sám před brankou míjí svatyni Cmírala.
50:08 GÓL FbK Svitavy! 3:6
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #24 Martin Junek, asistoval #21 David Říha (3:6)
50:08 Junek vyškolil golmana a stav se opět mění.
48:02 Kombinace několika přihrávek doputovala až k Šišmovi, který bohužel trefuje svojí střelou prvního hráče.
46:56 Svitavy jsou delší dobu na míčku. Že by se opakoval předloňský rok, kdy Start byl v 1. lize také a neměl zrovna slavné třetí třetiny...
45:52 GÓL FbK Svitavy! 3:5
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #66 Vladislav Doseděl (3:5)
45:52 König z dorážky zvyšuje nekompromisně. Start jakoby spal.
43:55 Richter pálí od mantinelu, ale jen do Cmírala.
42:35 Na hráčích obou týmů není nijak extra vidět únava, ale hrozně nahoru a dolů.
40:00 O druhé pauze si mohly všechny děti vystřílet hodnotné ceny.
40:00 Toto utkání sleduje 80 diváku. DĚKUJEME!
40:00 Střely ve druhé třetině: START 12 - SVITAVY 17
39:10 Klidná přesilovka, kdy si Svitavy přihrávají a střely končí buď za mantinelem, nebo v rukách Cmírala.
36:24 Brýdlova táhlá střela z basketbalové šestky končící lehce nad brankou.
34:20 Nebezpečnou střelu z metru Junka Cmíral chytá no problem.
32:54 Hynek trefuje po nahrávce od Stejskala jenom golmana, ale už od obranné dvojice to byla zajímavá kombinace.
32:25 GÓL FbK Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #7 Aleš Muselík, asistoval #55 Dominik Šmarda (3:4)
32:25 Svitavy rychle odpověděli na obdržený gol.
32:02 GÓL FBC Start98! 3:3
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #98 Jiří Kropáček, asistoval #81 Petr Stejskal (3:3)
30:55 Říha vyběhl z obrany a na středu si přebral balonek a nebezpečně vystřelil, ale Cmíral bez problému chytá.
30:12 Svitavský standardka z rohu vypadala velice nebezpečně pro domácí celek.
29:38 Nahození Štylera od půlky Skácelík chytá bez problému.
28:12 GÓL FbK Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #20 Jiří Nejedlý, asistoval #23 Jakub Klusák (2:3)
28:12 Nedůraz v obraně Svitavy potrestaly rychlým golem.
27:44 GÓL FbK Svitavy! 2:2
27:44 König táhlou střelou vsítil do protilehlého rohu a srovnává skóre.
26:35 Doseděl hledal před brankou Richtera, ale přihrávka se k němu nedostala.
23:53 Táhlá střela Štylera skoro od půlky prošla za bránu a Svitavy se ujímají míčku.
21:40 Šišma naloboval přibližně od půlky na Volfa před branku, ale bohužel svitavský hráč byl u míčku dříve.
20:10 Změna stran a máme tady druhou třetinu.
20:00 Střely v první třetině: START 9 - SVITAVY 5
19:34 Komická věc na konci první třetiny. Hlasatel při ohlášení poslední minuty první třetiny, místo první řekl třetí.
18:06 GÓL FBC Start98! 2:1
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #48 Vojtěch Šišma, asistoval #98 Jiří Kropáček (2:1)
18:06 Svoboda si zařval na nahrávku, uviděl volného Kropáčka, který vystřelil a Šišma nekompromisně dorážel a domácí jsou opět ve vedení.
16:58 Altman označkoval tyčku.
16:33 Standardní situace v brankovišti neskončila gólem pro Svitavy.
12:48 GÓL FbK Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #7 Aleš Muselík, asistoval #21 David Říha (1:1)
12:48 Jak se řiká 'Nedáš, dostaneš.' Svitavy jsou toho svědkem. Skóre srovnáno.
12:23 Šišma ve velice dobré střelecké pozici, ale trefuje jen protihráče, který proti němu zaklekl.
10:32 Domácí hrají v plném počtu a hned po naběhnutí Švejdy se dostali do slibné šance, ale Skácelík si míček ohlídal.
09:49 Doseděl trefuje balonek po krásné nahrávce metr mimo branku.
08:32 Domácím lehce nevyšlo střídání a hosté mají početní výhodu. Uvidíme, zda díky ní srovnají.
06:56 Kropáček našel Piňose, ale ten bohužel trefuje balonek tak, že končí vysoko.
06:24 Jan 'Drobek' Zapadlo nečekaně po souboji 1 na 1 skončil na zemi.
04:59 Richter se dostal do velice slibné šance, ale bohužel míček byl rychlejší než jeho nohy.
02:41 Oba týmy stále velice aktivní. Jsme svědky velice útočného florbalu.
00:42 GÓL FBC Start98! 1:0
Branku družstva FBC Start98 vstřelil #19 Matěj Štyler bez asistence (1:0)
00:42 A máme tady hned první gol na straně domácích. Postaral se o něj Matěj Štyler, který ze smědi před brankou dopravil míč bez problému do branky.
00:00 Dobrý večer. Vítejte na 17. kole 1.ligy mužů, kde se utká domácí celek FBC Start98 a hostující celek FbK Svitavy.