Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FbK Svitavy - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:11
branky: 17. Vladislav Doseděl, 38. Vladislav Richter, 38. Vladislav Doseděl, 52. Aleš König, 52. Vladislav Doseděl - 29. Petr Sláma, 40. Tomáš Herman, 43. Jakub Martinek, 47. Petr Číhal, 48. Petr Sláma, 48. Pavel Palát, 49. Jakub Martinek, 50. Petr Číhal, 54. Petr Číhal, 58. Petr Sláma, 60. Karel Virgl; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 373; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 36 - Pavel Jurčík 21; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:9
60:00 Komentář trenéra hostí,Štastník Jan : Velmi, velmi těžké utkání, výsledek nevypovídá vývoji hry na hřišti. Třech bodů si ceníme, děkujeme soupeři z a zápas a divákům za atmosféru
60:00 Komentář kapitána hostí, Petra Slámy: Dvě třetiny jsme hráli vyrovnané utkání, ve třetí třetině jsme dali pár rychlých gólů, výsledek o utkání moc neodpovídá. Děkujeme soupěřům za utkání
60:00 Komentář kapitána domácích, Josefa Prudila: Tento zápas nebyl zvládnutý ze strany trenéra, děkujeme fanouškům, opět byli skvělí
60:00 Střely celkem: Domácí:26 Hosté: 46
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí: 10 Hosté: 19
59:28 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #82 Karel Virgl, asistoval #56 Jakub Martinek (5:11)
59:28 Během třiceti vteřin Svitavy šest gólů vážně nedají a dnes se u nich štěstěna držela pouze první dvě třetiny..
57:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma bez asistence (5:10)
57:33 Domácí hráli bez golmana a znojemští vsítili desátý gól..
56:21 Větší tlak nyní produkují domácí
54:56 Doseděl z otočky střílí asi deset centimetrů od tyče
53:10 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal bez asistence (5:9)
53:10 A opět se Svitavy dostávají do čtyřgolové ztráty- Skácelík si až moc vyjel a už nestihl míček zastavit
53:02 Souhra Doseděl - König - Doseděl , poslední jmenovaný ale střílí nad
51:46 GÓL FbK Svitavy! 5:8
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #66 Vladislav Doseděl, asistoval #9 Aleš König (5:8)
51:46 Svitavy značně ožily a v krátkém čase vstřelují další gól mezi znojemské tyče
51:09 GÓL FbK Svitavy! 4:8
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #9 Aleš König, asistoval #47 Ladislav Štancl (4:8)
51:09 Königova střela z poloviny až do brány. Svitavy mají nyní 'pouze' čtyřgolovou ztrátu
50:40 Velké štěstí svitavských, když míček projel po malém brankovišti, až do bezpečné zony
49:34 Během pouhých sedmi minut, ztratily Svitavy náskok, dokonce se dostaly do pětigólové ztráty
49:03 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #17 Petr Sláma (3:8)
48:44 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #56 Jakub Martinek, asistoval #19 Tomáš Herman (3:7)
48:44 Po závaru před Svitavskou bránou prostřelil mezeru mezi Skácelíkovou rukou a bližší tyčí Jakub Martínek
47:55 Timeout FbK Svitavy
47:55 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 Pavel Palát, asistoval #14 Petr Číhal (3:6)
47:55 Skácelík připraven na středu, míček letí do rohu
47:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #8 Pavel Palát (3:5)
47:29 Dvě slepené branky a Znojmu se hned vylepšila nálada, Sláma atřílí do odkryté branky
46:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:4
46:57 Nedáš - dostaneš.. Znojemští ze střední vzdálenosti obrací skore v jejich prospěch
45:55 Doslova sendvič si na hranici malého brankoviště Znojma vytvořili hráči obou týmů. Dva znojemští sevřeli Junka mezi sebou a Svitavští mají volný úder před velkým brankovištěm, který ale v gol neproměnili
45:25 König střílí těsně nad
42:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #56 Jakub Martinek, asistoval #91 Josef Žižka (3:3)
42:34 Martínek si zpracoval míček a bez problémů trefuje prázdnou bránu
40:01 Buly vyhrávají Svitavy
40:00 Střely ve druhé třetině: Domácí: 3 Hosté: 17
39:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Tomáš Herman, asistoval #79 Martin Pánek (3:2)
39:00 A navlas stejný gól nyní ukázalo Znojmo
37:59 GÓL FbK Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #66 Vladislav Doseděl, asistoval #47 Ladislav Štancl (3:1)
37:59 Ze střední vzdálenosti střílí Doseděl ke vzdálenější tyčce Jurčíka a zavěšuje
37:04 GÓL FbK Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #47 Ladislav Štancl (2:1)
37:04 Po závaru před znojemskou bránou vsítil Vladislav Richter gol do pravého dolního rohu
32:40 Svitavy unikly hráčům Znojma, Richter zkouší, ale přepadl přes golmana, udělal provaz ale míček za čáru nedopravil
31:18 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #56 Jakub Martinek.
31:18 Říha se u Skácelíka zavrávoral a během chytání balancu se prošel po malém brankovišti, nájezd nebyl proměnej a proto Říha odpočívá na trestné lavici
28:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
28:24 A Znojmo vsítilo do prázdné brány, když už se Skácelík nestihl přesunout
28:09 Richter dokonale zastavil přečíslení hostů
25:39 Skácelík jako ryba na suchu, mrknul se tak šikovně, že perfektně a včas vyrazil míček
20:01 Úvodní buly vyhrává Znojmo
19:59 Střely v první třetině: Domácí:13 Hosté: 10
19:15 Doseděl nastřelil tyč
19:00 Říha střílí od poloviny, Jurčík zastavil nohou
16:28 GÓL FbK Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #66 Vladislav Doseděl z trestného střílení (1:0)
16:28 Richter šel sám na bránu, ale byl zastaven podražením a nájezd za něj jel Vladislav Doseděl a proměnil
14:36 Doseděl střílí těsně mimo
14:02 Ačkoliv přesilovou hru mají Svitavy, více šancí má Znojmo
09:28 Skácelík nyní bez obtíží chytá další z prudkých střel
06:12 Znojmo opět skvělá šance, Palát mohl střílet do prázdné brány, ale nezpracoval včas míček
05:20 Říha trefuje golmana, míček se kutálí po brankové čáře ale za ní neprošel
04:40 Hra se přelévá z jedné strany na druhou a v krásné šanci je Znojmo, ale #17 Petr Sláma stříli mimo
00:45 První hezkou šanci zaznamenávají Svitavy
00:01 Úvodní buly vyhrávají Svitavy
00:00 Hostující hráči dnes nastoupí v dresech bílo-červený, domácí v dresech červených
00:00 A nyní uvidíme klasický nástup hráčů
00:00 Dobrý den, vítáme vás u psaného přenosu zápasu mezi domácími FbK Svitavy a hosty TJ Znojmo LAUFEN CZ