• 59 58:20
    6:8
    (Nagy)

TJ Znojmo - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 7:8
branky: 13. Petr Číhal, 16. Gabriel Miklík, 20. Alan Juříček, 47. Petr Sláma, 49. Jakub Martinek, 53. Jiří Salava, 59. Petr Číhal - 27. Lukáš Petřík, 32. Michal Hradil, 34. Michal Hradil, 48. Tomáš Janča, 50. Juraj Matějka, 53. Tomáš Janča, 56. David Hrdina, 59. Michal Hradil; rozhodčí: Martin Both - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Martin Polák 18, Marek Čižmar 0 - Jaromír Malina 13, Radovan Michajlovič 7; po třetinách: 3:0, 0:3, 4:5
60:00 Střely ve třetí třetině - 8:10, celkově 27:26. To je ode mně vše, přeji pěkný zbytek dne a někdy opět napočtenou.
60:00 Pár slov obou trenérů k dnešnímu zápasu. Trenér hostů Prudký: 'Sympatický výkon domácího týmu. Nakonec jsme dokázali zvítězit po bojovném výkonu v poslední třetině.' Asistent trenéra Mahr: 'Gratulujeme soupeři k vítězství, domácí borci předvedli bojovný výkon, ve kterém rozhodly individuální chyby. Domácím hráčům by jsme chtěli za dnešní výkon poděkovat.'
60:00 Nejlepším hráčem utkání z týmu hostů Michal Hradil, za domácí David Jedlička!
59:43 Otrokovice měli velké štěstí!
59:00 Poslední minuta 3. třetiny.
58:41 GÓL TJ Znojmo! 7:8
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #63 Petr Ostrý (7:8)
58:20 Timeout TJ Znojmo
58:20 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 6:8
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #93 Michal Hradil, asistoval #56 Michal Nagy (6:8)
58:20 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Marek Čižmar družstva TJ Znojmo
57:01 Střela hostů letí mimo.
56:00 Na dnešní zápas si našlo cestu 87 diváků.
55:43 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 6:7
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #11 David Hrdina, asistoval #91 Lukáš Petřík (6:7)
55:43 Šťastná branka - 6:7!
55:18 Hosté míjí branku.
53:44 Jedlička nedává gól!
52:35 GÓL TJ Znojmo! 6:6
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #2 Jiří Salava, asistoval #56 Jakub Martinek (6:6)
52:35 Za 8 sekund vyrovnáno! Salava dává na 6:6!
52:27 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:6
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #97 Filip Kohout (5:6)
52:27 Petřík nedal Polákovi šanci - 5:6!
51:00 Hosté kombinují na vlastní polovině.
49:41 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #16 Juraj Matějka, asistoval #91 Lukáš Petřík (5:5)
49:41 A máme opět vyrovnáno - 5:5!
48:34 GÓL TJ Znojmo! 5:4
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #56 Jakub Martinek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (5:4)
48:34 A Znojmo se po střele Martínka dostává do vedení - 5:4!
48:14 Dva reflexivní zásahy Poláka podrželi domácí!
47:57 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #51 Tomáš Janča, asistoval #93 Michal Hradil (4:4)
47:57 Janča objel branku a zasunul míček - 4:4!
46:38 GÓL TJ Znojmo! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #63 Petr Ostrý (4:3)
46:38 Štěstí stálo na straně Znojma. Sláma dostal míček do branky střelou o masku hostujícího brankáře - 4:3!
45:02 Domácí hrají v plném počtu.
44:13 Polák opět dobře zasahuje!
43:47 Znojmo málem vstřelilo branku v oslabení!
43:41 Znojmo dobře brání.
42:36 Výtečný zákrok Poláka!
42:20 Ťopek se musel rychle vracet.
41:48 Ťopek trefil Číhala.
40:45 Hostující střele letěla mimo.
40:17 Jedličkovi střela nesedla, ale ohrozil branku.
40:00 Střely ve druhé třetině - 3:12.
39:56 Polák zasahuje.
39:00 Poslední minuta 2. třetiny.
37:39 Domácí přestřelují branku.
36:12 A opět úřaduje Polák!
35:47 Polák kryje střelu hostů.
34:02 Hosté jsou na koni a domácí přehrávají ve všech směrech.
33:21 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #93 Michal Hradil, asistoval #14 Karel Ťopek (3:3)
33:21 A hosté vyrovnávají - 3:3!
32:55 Hosté se vrací do utkání. Nyní přehrávají domácí.
31:50 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #93 Michal Hradil, asistoval #91 Lukáš Petřík (3:2)
31:50 Přesilovka je využita! Střelcem se stal Hradil! 3:2!
31:40 Kucharič vyhazuje.
31:07 Střela hostů mimo.
29:11 Útočný faul Znojma.
27:56 Hosté svírají domácí na jejich polovině.
26:20 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 3:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #91 Lukáš Petřík, asistoval #16 Juraj Matějka (3:1)
26:20 Petříček zakončil o horní tyč a nedal Polákovi šanci - 3:1!
25:45 Závar před domácí brankou nekončí brankou!
24:46 Domácí obrana zblokovala střelecký pokus hostů.
24:10 Kucharič s Miklíkem šli 2 na brankáře. Kucharič nahrál Miklíkovi, který mohl dávat do prázdné branky, ale míček dostal na paty.
23:10 Palát nahrál úplně volnému Juříčkovi, který trefil pouze gólmana hostů.
22:33 Polák musel zasahovat.
22:12 Kohout trefuje tyč!
21:50 Petříček letěl vzduchem a tvrdě dopadl na znojemskou palubovku.
20:54 Domácí nastoupili do druhé části lépe a mají míček na svých holích.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Radovan Michajlovič družstva PANTHERS OTROKOVICE
20:00 Střely po první třetině 16:4. Domácí hrají parádně a úplně v první třetině hosty přestříleli. Druhá část začne za 10 minut.
19:51 GÓL TJ Znojmo! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #59 Alan Juříček, asistoval #56 Jakub Martinek (3:0)
19:51 9 sekund před sirénou dává Juříček na 3:0 pro domácí!
19:36 Domácí kontrolují míček.
19:00 Běží poslední minuta 1. třetiny.
18:37 Jedlička krásnou tečí trefuje jen brankáře hostů!
18:03 Kucharič v dobré kombinaci s Miklíkem nedávají gól. Druhý jmenovaný přestřelil branku!
16:46 Palát trefuje tyč!
16:29 Domácí kontrolují míček.
15:56 GÓL TJ Znojmo! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #2 Jiří Salava (2:0)
15:56 Salava vybídl ke skórování Miklíka, který nezaváhal a zvyšuje na 2:0!
15:15 Paláta v dobré šanci vychytal Malina.
14:47 Dobře napadl Palát s Juříčkem a málem z toho byla druhá branka.
14:04 Domácí jsou zatím aktivnějším týmem.
12:48 GÓL TJ Znojmo! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo vstřelil #14 Petr Číhal bez asistence (1:0)
12:48 Číhal na vybojoval míček na polovině hřiště, podíval se a vystřelil brankářovi mezi ruku a tělo - 1:0!
11:20 Radovu střelu dorážel Ostrý a trefuje tyč!
11:02 Dokulil se parádně vrátil a odvrátil pohromu.
10:20 Miklík se snažil vybídnout Kuchariče ke skórování, tomu chyběl jen centimetry.
09:51 V dobré šanci ideálně netrefil Palát.
08:48 Hosté drží míček za svojí brankou a střídají.
07:46 Rada vyzkoušel pěkným projektilem Malinu.
07:24 Malina musel zasahovat.
07:01 Domácí jsou kompletní.
06:50 Polák skvělým zákrokem podržel domácí!
06:19 Nagy střílí hodně nad.
05:52 Domácí zblokovali střelu hostů.
04:57 Kucharič trefuje tyč!
03:53 Míček je v rohu u znojemské branky.
02:51 Hosté se dostali do přečíslení 3 na 2, ale Polák jejich pokus chytil.
02:03 Ze začátku je to velmi opatrný florbal z obou stran.
01:11 Nyní u míčku domácí.
00:05 Hosté vyhráli úvodní buly a pomalu ze své poloviny rozjíždí první akci.
00:00 Dobrý podvečer ze znojemské sportovní haly! Dnes se v pohárovém utkání střetnou proti sobě prvoligový tým TJ SAM 73 Znojmo a extraligový tým Panthers Otrokovice. Line up domácí: Polák - Martínek, Dokulil - Sláma, Jedlička, Ostrý. Line up hosté: Malina - Nagy, Kořený - Kohout, Sovják, Studený. Přeji příjemnou sportovní zábavu.