Petr VELECH
    (Krhut)

Události

Retro Bulldogs Brno B - 1. FBK Rožnov p/R 2:10
branky: 12. Michal Žůrek, 20. Michal Žůrek - 33. Petr Krhut, 40. Petr Velech, 43. Stanislav Barabáš, 49. Petr Velech, 53. Petr Krhut, 53. Petr Velech, 54. Josef Viktořík, 55. Stanislav Barabáš, 56. Petr Krhut, 58. Petr Velech; rozhodčí: Jiří Vidlař - Pavel Rýznar; vyloučení: 0:0; využití: 0:4; diváků: 14; zásahy brankářů: Daniel Tlaskal 30 - Pavel Panaš 29; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:8
60:00 Komentář trenérky domácích: 'Neschopnost proměnit gólové situace a nesoustředěnost jsou hlavní příčinou dnešního nezdaru.' Komentář trenéra hostí: 'Výsledek je pro soupeře příliš krutý minimálně dvě třetiny se jednalo o vyrovnaný zápas ve třetí třetině nám spadlo do brány všechno na co jsme šáhli. Domácím děkuji za zápas a přeji jim hodně štěstí v zítřejším zápase.'
60:00 Máme tu konec velmi zajímavého utkání.
60:00 Ukončení 3. části
58:35 Fabián nastřeluje tyč!
57:14 A hostující stále sypou. Nádherná střela do šinbenice.
P
57:13 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #12 Petr Velech, asistoval #17 Petr Krhut (2:10)
55:28 Domácí nerví a hostující si ze zápasu dělají exibice...
P
55:26 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:9
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #55 Lukáš Bártek (2:9)
54:48 A je tu další gól pro hostí...
P
54:47 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:8
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #7 Stanislav Barabáš, asistoval #18 Josef Rýpar (2:8)
53:50 Hostující budou hrát přesilovku.
53:10 A je tam další gól....
53:09 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:7
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #16 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (2:7)
52:56 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #12 Petr Velech bez asistence (2:6)
52:56 Dvě krásné v podstatě samostatné akce předvedl hostující hráči a odskakují na rozdíl čtyř branek.
52:35 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #18 Josef Rýpar (2:5)
51:20 Tlaskal se opět vrátil do skvělé formy z první třetiny!
50:55 Hráči ve zlatých dresech jsou na hřišti o dost aktivnější než domácí.
49:16 Fabián posílá z hrotu přesilovkové formace geniální přihrávky ovšem jeho spoluhráči je nedokáží úspěšně využít.
48:17 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #12 Petr Velech, asistoval #26 Dalibor Plesník (2:4)
48:17 Dělovka od půlky v oslabení přináší hostujícím dvoubrankové vedení.
48:04 Timeout Retro Bulldogs Brno B
47:29 'Ramenem do držky a medic na hřiště' Babka alias ničitel protihráčů.
47:06 Na hostujících jde vidět jejich horská povaha.
45:14 Domácí zřejmě štěstí opustilo...
44:10 A hostující i nadále mrouskájí.
43:10 Pěkné uvolnění domácího Mlejnka nic nepřineslo.
42:14 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #7 Stanislav Barabáš, asistoval #12 Petr Velech (2:3)
42:14 A z následného protiútoku poslal krásnou střelou do šibenice hostující Barabáš!
42:00 Hušek nedal stoprocentní šanci!
40:43 Na zápas se přišlo podívat krásných 14 diváků! Děkujeme!
40:01 Buly vyhráli hostí.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Máme tu konec druhé třetiny jenž byla plná tvrdých zákroků a faulů hokejkou. Poměr střel 10-11.
40:00 Ukončení 2. části
39:37 Hostující stále nadávají a debatují s rozhodčími.
P
39:07 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
39:07 Přesná přihrávka a nechytatelná dělovka z první do víka přinesla hostujícím vytoužené vyrovnání.
39:00 Hra na hřišti se přiostřuje.
37:33 Nedorozumění mezi rozhodčím a hráčem vyústilo v nesportovní chování? Nikdo z přihlížejících to nechápe.
36:29 Domácí Pudil se ocitl sám před brankářem ovšem střela šla od tyčky do tyčky a ven.
34:54 Nenápadná přesilovka a hosté jsou v plném počtu.
32:33 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:1
32:33 Špatné střídání a dobré napadání hostů vyůstilo v gól.
31:10 Na hřišti to evidentně klouže nechtěný ale přesný skluz předvedl Mlejnek.
28:41 Hostující kapitán se úderu do rozkroku svíjel bolestí na zemi a z konverzace se zdravotnicí šlo slyšet jenom: 'hlavně ne kelen!'
28:15 Teď se dostal do šance Fabián ovšem nedal.
26:32 Teď se zákrokem blískl i hostující Panaš.
21:35 Opět neskutečný Tlaskal který tyto úžasné zákroky předvádí jako rutinní záležitost.
21:14 Neskutečné zákroky předvedl Tlaskal jenž prvně vykopl bálonek a poté 2x úžasně zneškodnil střelecké pokusy Rožnovského útočníka.
20:22 Domácí začali třetinu jedovatou střelou.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Viděli jsme velmi vyrovnanou třetinu ve které se hra přelívá ze strany na stranu. Poměr střel 9-10
20:00 Ukončení 1. části
19:45 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 2:0
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #4 Michal Žůrek bez asistence (2:0)
19:45 Nádherné odebrání a chladnokrevně umístěná střela domácího Žůrka skončila gólem!
18:13 Nebezpečná standartka na kraji velkého brankoviště domácích gólem neskončila.
13:10 Hostující Plesník dostal nahrávku vzduchem před prázdnou bránu, ale míč ideálně netrefil.
11:44 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 1:0
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #4 Michal Žůrek, asistoval #88 Vít Mlejnek (1:0)
11:44 Neskutečná rána proskočila hostujícímu od domácího Žůrka brankářovi mezi nohy!
11:03 Hosté nevyužili zaváhání Fabiána, z následného přečíslení 3 na 1 nic nevytěžili díky skvělému Tlaskalovi.
09:57 Skvělý zákrok domácího Tlaskala.
09:00 Velmi nebezpečná střela hostujícího Hermana jenom těsně lízla tyč!
08:34 Ostrý souboj u mantinelu po kterém zůstal ležet domácí Pokorný ale vše se zdá v pořádku.
07:25 Domácí zatím pokusy hostí úspěšně blokují.
05:54 Nádherná kombinace domácích končí pouze v Panašovi.
04:45 Střela domácího Babky zaplachtila mimo.
00:00 Zahájení utkání.
00:00 Vítám vás u dnešního utkání mezi týmy Retro Bulldogs Brno B a 1. FBK Rožnov p/R.