Time-out
    Hurrican

Události

Fbc Most 2010 - FB Hurrican Karlovy Vary 4:7
branky: 19. Josef Libecajt, 28. David Gebhardt, 35. Robert Fišer, 36. Josef Libecajt - 5. Jiří Kubín, 6. Marek Rybka, 7. Daniel Macek, 12. Marek Rybka, 16. Jiří Kubín, 20. Marek Rybka, 29. Daniel Macek; rozhodčí: Jiří Kučera - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Petr Čubík 32 - Daniel Leitner 58; po třetinách: 1:6, 3:1, 0:0
60:00 Ukončení 3. části
59:59 Vyjádření trenéra hostí: Rozhodli naše štastné gólyv 1. třetině. Děkujeme soupeři za fair play.
59:59 Vyjádření trenéra domácích: V utkání vyhrál tým, který dal víc branek.
57:53 Timeout Fbc Most 2010
57:15 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
45:40 I přes velký tlak nebyli schopni hráči hostujiciho týmu proměnit žádnou šanci.
41:00 Začátek 3 části se nese ve znaku velkého tlaku na míček. Zatím jen se střelamy mimo branku a nebo do bránkáře.
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Ukončení 2. části
38:48 Bohužel k žádné jiné změně skóre již nedošlo.
36:00 Díky 5 minutové přesilovce se domácí hráči dostávají do hry.
P
35:31 GÓL Fbc Most 2010! 4:7
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #27 Josef Libecajt, asistoval #46 František Folejtar (4:7)
P
34:44 GÓL Fbc Most 2010! 3:7
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #11 Robert Fišer, asistoval #12 Robert Kusek (3:7)
28:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Daniel Macek bez asistence (2:7)
28:45 Chyba kapitána, který namazal přímo před prázdnou bránu.
27:47 GÓL Fbc Most 2010! 2:6
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #16 Jakub Lafek Šimandl (2:6)
27:47 přesná střela od Lafiho, která se od tyčky odrazila přesně na hůl Fišiho. Super jen tak dál.
25:31 Oba týmy se snaží vytěžit z minima maximum, střely na obě branky jsou nepřesné.
22:00 Hosté se tlačí do dopředu a nechtějí domácím hráčům dovolit srovnat hru.
21:00 Hra nahoru dolu.
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Ukončení 1. části
19:54 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Marek Rybka, asistoval #10 Jan Hejl (1:6)
18:27 GÓL Fbc Most 2010! 1:5
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #27 Josef Libecajt bez asistence (1:5)
17:26 Hra je velice nepřesná na obou stranách.
P
15:46 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #3 Jiří Kubín, asistoval #50 Štěpán Hajn (0:5)
12:12 Domácí se tlačí do útoku a snaží se ještě něco udělat s výsledkem.
P
11:34 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Marek Rybka, asistoval #32 Jan Mazanec (0:4)
11:34 Rychlé využití početní výhody.
08:10 Přečíslení 2 na 1 bohužel domácí neprovedly uplně dokonale a tak měl hostujicí golman lehkou práci zneškodnit šanci domácích.
06:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:3
06:53 Po chybě domácích se hosté, prosadily, v postavení sám před brankářem.
05:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #36 Marek Rybka bez asistence (0:2)
05:00 Hra se pohybuje nahoru dolu, velké nasazení obou týmů.
04:31 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #3 Jiří Kubín, asistoval #13 Jakub Novák (0:1)
04:31 Bohužel nečekaná střela a gol v domaci brance.
03:00 První osmělení domácích, bohužel skončilo na hrudi golmana.
02:00 Byly tu první střely utkání, díky čubíkovy vše dopadlo dobře.
01:00 Most se snaží tlačit ale po nepřesnostech, přichazejí o míč.
00:00 Zahájení utkání.
00:00 zacalo utkani