6:3
    ()
TV utkání 10. 10. 2024 BUL vs. PCE

FTC Vysoké Mýto - FBŠ Všestary / Předměřice 6:3
branky: 4. Jan Vrba, 11. Jakub Hrdina, 24. Patrik Držmíšek, 34. Jakub Hrdina, 40. Filip Dlouhý, 41. Jan Zamastil - 7. Tomáš Kopecký, 22. Tomáš Cudlín, 27. Dominik Švec; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Jan Čečetka; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Kurka 22 - Lukáš Volf 14, Richard Klinger 1; po třetinách: 2:1, 1:2, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
45:00 Ukončení 3. části
44:00 Právě probíhá poseldní minuta.
41:40 Mýto opět skóruje a Všestary / Předměřice střídají gólmana a bude to pro ně hodně těžké srovnat.
40:12 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Jan Zamastil bez asistence (6:3)
40:12 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Richard Klinger družstva FBŠ Všestary / Předměřice
39:54 Timeout FBŠ Všestary / Předměřice
39:54 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #34 Filip Dlouhý bez asistence (5:3)
39:54 Mýto odskakuje na rozdíl dvou branek.
39:27 Hra se teď přelévá ze strany na stranu ale ani jeden tým šance nevyužívá.
38:05 První polovinu třetiny máme zasebou a čas se pro Všestary / Předměřice krátí.
33:55 Vyloučen hráč #27 Ondřej Kurka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za opakované přestupky
33:55 Nyní má zase možnost proměnit přesilovku soupeř.
33:00 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #79 Štěpán Klas (4:3)
33:00 Mýto využilo přesilovku a jde do vedení.
32:31 Timeout FTC Vysoké Mýto
32:31 Vyloučen hráč #94 Tomáš Cudlín družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2 minuty za sekání
30:25 Vyloučen hráč #31 Dominik Švec družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2 minuty za sekání
30:01 Do posledních 15 min jdeme v nerozhodném stavu.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 6:8
30:00 Ukončení 2. části
27:16 Vyloučen hráč #42 Filip Peremský družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2 minuty za sekání
26:20 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 3:3
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #31 Dominik Švec, asistoval #72 Tomáš Kopecký (3:3)
26:20 Stav opět nerozhodný.
23:53 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Patrik Držmíšek bez asistence (3:2)
23:53 Mýto při hře 4 na 4 jde do vedení.
22:33 Vyloučen hráč #94 Tomáš Cudlín družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2 minuty za hrubost
22:33 Vyloučen hráč #8 Jan Zamastil družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
22:33 Vzájemné vyloučení za hrubost.
21:35 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 2:2
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #94 Tomáš Cudlín, asistoval #72 Tomáš Kopecký (2:2)
21:35 Všestary / Předměřice bleskově využívají přesilovku a je to srovnané.
21:00 Vyloučen hráč #23 Martin Ettel družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká florbalka
21:00 První větší událost v této třetině a to vyloučení na strane Mýta.
15:01 Vstupujeme do posledních 30 minut dnešního dne.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 8:9
15:00 Ukončení 1. části
15:00 Do konce třetiny se už nic zajimavého neudálo.
11:08 Všestary / Předměřice se snaží přebrat otěže zápasu.
10:44 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jakub Hrdina, asistoval #34 Filip Dlouhý (2:1)
10:44 Mýto těží ze hry na balónku a jde znovu do vedení.
09:43 Mýto se snaží kombinovat ale zatím bez zakončení.
08:23 Od vyrovnání se nám hra malinko zpomalila a týmy se snaží více držet na balónku.
06:06 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #72 Tomáš Kopecký bez asistence (1:1)
06:06 Kopecký srovnává stav zápasu a jedeme zase od nuly.
03:26 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 Jan Vrba, asistoval #7 Jozef Kandráč (1:0)
03:26 Vrba otvírá skóre zápasu.
00:01 Právě jsme rozehráli poslední zápas tohoto dne.