nesportovní chování

Video

TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

FBK Draci Hořice - TJ Sokol Dvůr Králové nL D 4:3
branky: 19. Daniel Petera, 24. Petr Šotola, 30. Ondřej Košťál, 42. David Zubr - 7. Lukáš Tejkal, 24. Ivo Němec, 40. Tomáš Zíbr; rozhodčí: Filip Neumann - Kateřina Hátlová; vyloučení: 3:4 + Lukáš Rejl OS; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Karel Godár 10 - Lukáš Rejl 9, David Jakubec 6; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 6:3
45:00 Ukončení 3. části
41:50 Gólman Dvora zahodil helmu a tak je trestán.
41:13 GÓL FBK Draci Hořice! 4:3
Branku družstva FBK Draci Hořice vstřelil #17 David Zubr, asistoval #12 Michal Zubr (4:3)
41:13 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Jakubec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D
41:13 Vyloučen hráč #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D na 2 minuty za nesportovní chování
41:13 Vyloučen hráč #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D - osobní trest
39:53 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL D! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #34 Filip Rous (3:3)
32:42 Vyloučen hráč #11 Lukáš Rejl družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D na 2 minuty za hrubost
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 5:6
30:00 Ukončení 2. části
29:40 GÓL FBK Draci Hořice! 3:2
Branku družstva FBK Draci Hořice vstřelil #23 Ondřej Košťál, asistoval #12 Michal Zubr (3:2)
27:52 Marian Smolka dnes uklízečem a podává neuvěřitelné výkony!
26:21 Vyloučen hráč #34 Filip Rous družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D na 2 minuty za hrubost
26:03 Honza Dušek nám aktuálně dělá společnost za svůj prohřešek a bude jich tu víc.
25:34 Vyloučen hráč #26 Ondřej Černý družstva FBK Draci Hořice na 2 minuty za sekání
25:25 Vyloučen hráč #31 Jan Dušek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D na 2 minuty za sekání
23:47 GÓL FBK Draci Hořice! 2:2
Branku družstva FBK Draci Hořice vstřelil #77 Petr Šotola bez asistence (2:2)
23:25 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL D! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D vstřelil #94 Ivo Němec, asistoval #13 Rudolf Suk (1:2)
20:25 Jansa krásným sólem rozráží obranu soupeře, ale jeho střelu gólman likviduje.
18:59 GÓL FBK Draci Hořice! 1:1
Branku družstva FBK Draci Hořice vstřelil #11 Daniel Petera, asistoval #96 Aleš Jansa (1:1)
17:43 Zápas je zatím nahoru a dolu.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 8:4
15:00 Ukončení 1. části
14:20 Vyloučen hráč #77 Petr Šotola družstva FBK Draci Hořice na 2 minuty za sekání
13:40 Zubr uklidňuje balónek do obrany.
11:42 Vedle.
11:40 Standartka pro Hořice
08:06 Vyloučen hráč #96 Aleš Jansa družstva FBK Draci Hořice na 2 minuty za hra rukou
07:43 Neskutečná šance Hořic, gólman však likviduje.
06:48 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL D! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL D vstřelil #32 Lukáš Tejkal, asistoval #10 Tomáš Zíbr (0:1)
05:33 Dvůr sesnaží najít skulunku v soupeřově obraně, zatím však obrana Hořic je odhodlaná nic nepustit.
04:40 Zápas se nese v útočném a řekl bych, až trochu agresivním rytmu.
03:40 Aleš Jansa se snaží na hrotu něco vymyslet, bohužel však nenachází podporu ve vlastních řadách.
02:35 Teď se i Dvůr dostal do dvou příložitostí, ale bohužel nevyužil.
01:35 Hořice zatím hezky tlačí soupeře na jejich polovině.
00:35 První střela zápasu patří Hořicím.