Horní Suchá
  • 60 59:59
    2

FbK Horní Suchá - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6
branky: 34. Michelle Horst, 37. Hana Brůžková, 37. Veronika Třinecká, 43. Veronika Třinecká, 46. Andrea Sysalová - 2. Šárka Zhébalová, 17. Katarína Cerchlanová, 27. Eva Řeháková, 33. Eva Řeháková, 37. Tereza Brančíková, 43. Tereza Mášová; rozhodčí: Adam Kiovský - Tomáš Vlček; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 9 - Melisa Poláčková 28; po třetinách: 0:2, 3:3, 2:1
60:00 Komentář hostů Sklář Tomáš (Trenér): v Horní Suché nás jako tradičně čekal náročný a vyrovnaný zápas, kdy každému z týmu patřila polovina zápasu. Během první třetiny jsme si dokázali vypracovat náskok o který jsme ale postupně přicházeli. V dramatickém závěru jsme se zvládli koncentrovat abychom zápas dotáhli do vítězného konce. Děkuji soupeřům za fer zápas.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Dnešní první utkání bylo bohužel se smutný koncem pro nás. Gratuluji soupeři ke 3 bodům a přejeme šťastnout cestu domů. My víme na čem máme pracovat a co zlepšovat. Děkujeme rozhodčím a fanouškům za dnešní kulisu na hale.
60:00 Střely ve 3. části: 16:5
59:59 Vyloučen hráč #8 Alexandra Glasová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
59:44 Třinecká trefuje blok před bránou.
59:28 Suchá v šesti.
59:27 Timeout FbK Horní Suchá
59:19 Gullivers si přihrávají míček a snaží se tahat čas.
58:32 Moravcové se nepodařila střela z dálky a míček tak letí pouze do souboje do rohu.
57:09 Dvě velké šance na straně Gullivers, v prvním případě přišlo promáchnutí a ve druhém se Zhébalová trefila pouze do bloku.
56:23 Tlak domácích končí sekáním před brankou.
55:53 Pietrowská z dálky trefila břevno.
54:59 Sysalová se dostala do zakončení, ale jen těsně netrefila branku.
53:16 Další zakončení domácích končí těsně nad.
52:28 Kučerová nejdřív zametla s přihrávkou soupeřek a o pár vteřin později zkusila z otočky prověřit golmanku na druhhé straně hřiště, ale ta stále drží svůj tým ve vedení.
50:14 Marečková krásnou kličkou obešla protihráčku u mantinelu, ale vystřelit se jí podařilo pouze přes florbalku soupeřky a míček tak končí u Poláčkové.
48:39 Řeháková měla spoustu prostoru na středu, ale nakonec o kousek minula branku.
47:56 Třinecká vybojovala míček na středu, ale střela končí s tečí až za mantinely.
47:07 Šešulková vypálila, ale do bloku.
45:59 Vyloučen hráč #19 Andrea Distelová družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
45:36 GÓL FbK Horní Suchá! 5:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Sysalová, asistoval #10 Bára Pietrowská (5:6)
45:36 Sysalová zakončila rýchlý útok bombou od mantinelu a snižuje na rozdíl jediné branky.
44:58 Marečková na dvakrát neúspěšná, první rána v bloku a druhá těsně mimo.
44:00 Nepřesnosti v rozehrávce domácích a následný protiútok hasí Brůžková.
42:39 GÓL FbK Horní Suchá! 4:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Veronika Třinecká, asistoval #23 Andrea Sysalová (4:6)
42:39 Tak toho klidu pro Gullivers zase tolik nebude, Třinecká se totiž trefuje podruhé a snižuje.
42:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #61 Tereza Mášová, asistoval #6 Šárka Zhébalová (3:6)
42:13 Tak na třetí pokus už se podařilo dmácí golmanku překonat a Mášová dává svému týmu trochu klidu.
41:33 A další ještě lepší zákrok domácí golmanky.
41:08 Waloszková chytá pokus Distelové.
40:34 Marečková možná spíše nahrávala, ale její pokus končí v rukavicích golmanky.
40:01 Glasová při buly úspěšná a domácí tým může rozjet první akci.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:59 Třinecká ještě zkusila vypálit, ale to už by bylo pravděpodobně po siréně. Po zlepšeném domácím výkonu a šílené minutce a čtvrt, kam se vlezly hned čtyři góly (z toho jeden v oslabení a druhý v přesilové hře) odchází holky do šaten při rozdílu dvou branek, ale florbal, který jsme viděli v posledních minutách snad bude k vidění i ve třetí třetině.
38:57 Holky na obou stranách teď lítají nahoru a dolů a snaží se z této gólové třetiny vyždímat ještě jednu trefu.
38:07 Málem jsme tady měli pátou a šestou branku během dvou minut, ale domácí nejdřív nevyužily přečíslení a soupeřky následný protiútok zakončily těsně vedle.
36:56 GÓL FbK Horní Suchá! 3:5
36:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #78 Tereza Brančíková, asistoval #10 Michaela Poláčková (2:5)
36:20 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #89 Sabrina Moravcová (2:4)
34:01 Vyloučen hráč #89 Sabrina Moravcová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
33:44 GÓL FbK Horní Suchá! 1:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Michelle Horst, asistoval #10 Bára Pietrowská (1:4)
33:44 Krásná umístěná rána pod břevno z volného úderu v těsné blízkosti branky znamená snížení a možná i naději pro domácí.
33:05 Glasová to zkusila z úhlu z otočky, ale přední tyč si Poláčková pokryla.
32:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #40 Eva Řeháková, asistoval #10 Michaela Poláčková (0:4)
32:21 Waloszková nejdřív zákrokem podržela, ale po pár vteřinách už Řeháková propálila i ji.
31:07 Přesilovka je zatím jen o přihrávkách bez většího ohrožení branky.
30:06 Glasová mířila pod břevno, ale Poláčková pořád drží nulu.
29:41 Vyloučen hráč #61 Tereza Mášová družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
29:09 Další rozehrávka hostů tentokrát končí střelou Zavadilové do první hráčky.
28:50 Marečková krásně prošla přes první protihráčku, ale druhá už byla moc blízko na to, aby zvládla vystřelit nebo přihrát.
26:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:3
26:48 Řeháková proměnuje rozehrávku z nebezpečného prostoru před brankou. Přiťuknutý míček si otočkou vyvezla a po zemi prostřelila domácí golmanku.
25:57 Šešulková střílí ze středu, ale bez dostatečné razance a hostující golmanka tak nemá nejmenší problém.
24:33 Brůžková to zkusila po zemi na zadní, ale Poláčková opět ve střehu.
23:46 Skřivánková v přečíslení dvě na jednu těsně netrefila bránu.
22:12 Třinecká teď vybojovala míček a protiútok i sama zakončila, Poláčková ale zatím drží čisté konto.
21:48 Třinecká našla krosovkou Sysalovou, ta ale z úhlu z první netrefila branku.
20:44 První střelu od Glasové zblokovala obrana.
20:01 Druhou část začneme přesilovkou domácího týmu, tak uvidíme, co si holky v šatně přichystaly.
20:00 Střely v 1. části: 5:4
19:54 Vyloučen hráč #22 Michaela Skřivánková družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
19:15 Pietrowská vybojovala při presu míček a domácí můžou po faulu rozehrávat na polovině soupeřek.
18:15 Glasová našla na středu volnou Marečkovou, které ale nevyšlo zpracování a ke střele už se nedostala.
17:45 Další rozéhravka pro Gullivers po faulu na polovině domácích.
17:00 Brančíková z prví minula bránu.
16:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #81 Katarína Cerchlanová bez asistence (0:2)
16:16 Cerchlanová využila darovaného míčku při rozehrávce domácích a pohotově zvyšuje.
16:02 Rozehrávka z rohu pro Gullivers.
14:20 Třinecká málem v šanci, ale na poslední chvíli vystihla hostující obrana přihrávku.
13:00 Waloszková teď vychytala únik Zhébalové.
11:06 N. Blažková vyvezla míček přes celé hřiště, ale ten nakonec končí v rukou Poláčkové.
09:30 Řeháková prošla mezi třemi protihráčkami a připravila míček pro Zhébalovou, ta ale tentokrát promáchla.
08:25 Hráčky z Brna zatím ve hře s míčkem dominují a snaží se trávit co nejvíce času na polovině soupeřek.
06:57 Sysalová v přečíslení zvolila střelu, ale hostující golmanka je také připravena a ani následnou dorážku se nepodařilo dostat mezi tři tyče.
06:17 Waloszková s přehledem chytá ránu Brančíkové od mantinelu.
04:40 Hnátková využila vybojovaného míčku od spoluhráčky na středu, ale zamířila těsně nad.
02:50 Zblokovaná rána Cerchlanové mířila jen těsně nad domácí svatyni.
01:43 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Šárka Zhébalová, asistoval #40 Eva Řeháková (0:1)
01:43 Řeháková mohla střílet, ale připravila ještě lepší pozici pro Zhébalovou a ta první střelou na branku otevírá skóre.
00:35 Distelová vyslala první pokus Gullivers jen vedle branky.
00:01 Úvodní buly zápasu vyznělo lépe pro domácí tým.