Lenka ONDRÁČKOVÁ
  • 56 55:55
    Světlá n/S

IBK Hradec Králové - Sklo Bohemia Světlá n/S 3:1
branky: 21. Lucie Tomášková, 33. Anna Miholová, 54. Lucie Tomášková - 25. Viktorie Váňová; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Markéta Rundštuková 36 - Tereza Bláhová 46; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Žižka Jeroným (Trenér): Dnes jsme do utkání vstoupili skvěle, avšak bez gólové odezvy. Poté se hra vyrovnala a soupeř byl nebezpečný především z našich ztrát. Od druhé poloviny jsme opět hráli lepší florbal a zaslouženě vyhráli. Jsme rádi za úspěšný vstup do ligy. Děkujeme soupeři za utkání v duchu fair-play.
60:00 Komentář hostů Doležalová Andrea (Trenér): Děkujeme soupeřům za zápas. My budeme muset přidat.
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:58 Vteřinu před koncem zkouší ještě střílet Bartošková, ale neúspěšně
58:37 Miholová na poslední chvíli zkouší stěstí střelou od půlky. Bláhová to má však pod kontrolou a čape do plnejch.
57:55 Světlá přesilovku ve svůj prospěch nevyužívá a Hradec je tak opět v plném počtu
55:56 Ondráčková se tak rve o míček až fauluje
55:55 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
55:55 Vyloučen hráč #21 Lenka Ondráčková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
53:26 No a jak se říká ... "Nedáš, dostaneš"
53:25 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková, asistoval #46 Aneta Zeiplová (3:1)
53:06 Čečotková byť má mít přesilovku nahrává přímo Váňové, ta si před prázdnou bránou nachází Doležalovou. Rundštuková si však bránu asi před zápasem pokřtila, protože tolik šancí a nedaných gólů ...
52:20 Vyloučen hráč #19 Markéta Chmelová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
51:56 A Hradec půjde opět do výhody
51:40 Němečková teď prověřila jestli Rundštuková dává pozor. Ta je však připravená
51:00 Holky ze Světlé (konkrétně 2. lajna) teď dávají Hradeckým pořádně zabrat před bránou Rundštukové. Mnoho šancí o gól, nakonec situaci zastavuje Císařová, která střílí za bránu.
48:27 Zeiplová sbírá míček u mantinelu a běží si na střed. Vůbec jí nevadí, že má v cestě pár hokejek, udělá pár kliček a střílí. K její smůle však nad bránu Bláhové
47:03 Hermannová využívá, že nemá Tomášková míček pod kontrolou. Sebere jí ho a běží po mantinelu. Tomášková se jí snaží zastavit tělíčkem, ale to Hermannová ustojí.
45:55 Milfaitová teď využívá chyb Hradeckých obránců. Její střela však není přesná a končí nad bránou Rundštukové
44:55 Beránková odejde dneska asi s hodně beruškama po těle. Zatím blokuje všechny pokusy o střelu od Hradce.
43:33 Čečotková z dálky vyhlíží Hvězdovou a nahazuje jí. Ta si počká, než přiběhne Benešová a nahrává. Pokus o střelu z toho však není
41:45 Váňová se zkouší protlačit přes Ondráčkovou ale nezadařilo se jí.
40:10 Třetí třetinu si z úvodu bere pod kontrolu Hradec
40:00 Střely ve 2. části: 19:14
39:20 Byla oznámena poslední minuta 2. třetiny a jako kdyby se oba týmy najednou rozhodli, že ten míček bude zrovna jejich.
37:20 Přehled Rundštukové je občas neskutečný. 3 na 2 na bránu Hradce a Rundštuková stejně ten míček chytí, jak kdyby měla v rukavici magnet.
36:20 A do hry příchází za Hradec posila zo Slovenska Fernézová Natália!
35:29 Holky z Hradce šly blbě střídat a toho využily Císařová s Váňovou. Nastěstí pro Hradec to Váňová nedostala uplně na hokejku a tak její pokus o střelu není uplně slibný
32:36 Kozlová se pere na mantinelu o míček, který ji odskakuje. Na středu ho uplně sama sbírá Miholová, která se vší vervou běží na bránu a s přehledem, jak kdyby se nechumelilo, ho zavěšuje pod víko.
32:25 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová, asistoval #18 Adéla Kozlová (2:1)
31:29 Benešová se s Váňovou pere na mantinelu o míček. Sebrat si ho však nenechá, sbíhá na střed a zkouší střelu. Míček se však odráží od hrudníku Bláhové
29:11 Kautská předvádí sprint přes celé hriště, ani jí nevadí, že se před ní staví hráčka ze Světlé ... prostě si jí oběhne. Nakonec běží až za bránu, kde nachází Hvězdovou před bránou, ale Bláhová o nich ví moc dobře.
26:22 Benešová v neskutečné šanci, sama na bránu střílí skoro od poloviny hriště. Střela byla přesná a rychlá, avšak Bláhová s tím počítala a tak střelu vyráží.
24:55 Ovšem toto byl gól jak z učebnice. Doležalové to odskakuje z hokejky, na středu hriště si míček sbírá Váňová, která ladně střelou z otočky dává s přehledem pod víko
24:38 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #10 Viktorie Váňová, asistoval #8 Andrea Doležalová (1:1)
23:23 Stehlíková sama před bránou Světlé, míček se jí dostává pod nohy, kde ho s přehledem sbírá Bláhová
21:22 Ovšem co teď předvedla Světlá bylo krásné. Takový tlak na Rundštukovou ještě nebyl. Rundštuková nestíhá přebíhat, jednu střelu blokuje Hvězdová a tak má Hradec jediné štěstí, že to holkám ze Světlé ještě nedopadlo na koncovku.
20:55 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
20:55 Tomášková Lucie střílí z uplně nulového úhlu a trefuje na vzdálenější tyč.
20:01 Tentokrát si na začátku 2. třetiny pro sebe míček urval Hradec a hned se dostává do šance střelou na bránu.
20:00 Střely v 1. části: 15:12
19:28 Ondráčková si na mantinelu obírá Mečiarovou, jde po mantinelu přes další hráčky Světlé nahazuje na střed, kde čeká Miholová. Ta zkouší střelu z otočky, ale Bláhová jí vidí.
17:27 Hradec teď měl z pr*ele kliku. Byť hrajou přesilovku, tak se jim hráčky hostí dostaly před bránu a jediná klika pro ně byla že Milfaitová tu nahrávku nedostala uplně na kejdu, protože kdyby ji dostala, tak měla uplně odkrytou bránu.
16:11 A máme tu další přesilovku. Zatím se nepodařilo ani na jedné straně ji proměnit, tak třeba nyní uvidíme šťastný pokus
16:10 Vyloučen hráč #21 Aneta Mečiarová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra na zemi
14:20 Byť mají mít holky ze Světlé přesilovku, tak to občas tak nevypadá. Tomášková si míček bere pod svá křídla a ani dvě hráčky ze světlé jí ten míček neseberou
13:21 Kapitánka Světlé Doležalová zkouší střílet z přesilové pozice, její střela však jde vysoko nad bránu
12:41 Vyloučen hráč #23 Šarlota Stehlíková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
12:36 A nyní bude přesilovka pro Světlou
10:00 Neskutečná šance pro Světlou, která se už nebude opakovat. Mečiarová sbírá nahrávku od hradecké hráčky, před bránou nachází Franclovou, ta si však stáhne míček na backhand a tak se jí míček jen sveze. Položenou Rundštukovou tak neprověřila
07:58 Čečotková chce nahrát Kautské, její nahrávku však sbírá Váňová a nahraje dopředu na svoji kapitánku Doležalovou. Ta však není tak rychlá jako nahrávka od její spoluhráčky a tak se míček opět dostává pod kontrolu Hradce
06:23 Hradec se nyní dostává do šance za chybu Hermannové, která je vyloučená za sekání
06:22 Vyloučen hráč #7 Renata Hermannová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
04:23 Milfaitová si teď dělá z hráček Hradce kuželky a obíhá je. Nakonec jí zastavuje Zeiplová, která jí dává tělíčko a tak Milfaitová padá na zem.
02:45 Kozlová z ničeho nic se najednou objevuje před bránou hostí. Z otočky střílí avšak golmanka hostí Bláhová střelu měla přesně pod kontrolou
01:02 Čečotková za bránou nahrává Kautské, ta se chvíli na mantinelu o míček pere s Císařovou, nakonec ho ale vybojuje a zkouší střelu na bránu. Bláhová Tereza však tento pokus očekává.
00:01 Hráči se staví na úvodní bully a jako první míček pro sebe získává Světlá nad Sázavou