1:7
    Markéta KOCIÁNOVÁ
    (Tomanová)

FA Č. Budějovice - Florbal Ústí 1:7
branky: 39. Lada Tancerová - 8. Aneta Weissová, 9. Barbora Doležálková, 13. Eliška Poláková, 29. Petra Bratschaedlová, 42. Barbora Doležálková, 46. Barbora Doležálková, 60. Markéta Kociánová; rozhodčí: Radek Chýna - Ondřej Kohnheiser; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Nikola Kozáková 14 - Kateřina Dlouhá 25; po třetinách: 0:3, 1:1, 0:3
60:00 Komentář hostů: Po náročné cestě, která místy připomínala spíš plavbu lodí, jsme si do ČB přijely pro první body sezony. Krapet nervozní začátek ze kterého jsme se rychle oklepaly. Ve druhé třetině menší výpadek, který jsme zvládly a ve třetí třetině jsme si to zkušeně pohlídaly. Soupeři děkujeme a přejeme hodně štěstí.
60:00 Komentář domácích Novotný Jan (Trenér): Překvapivě jsme byli nebezpečnější než soupeř. Vyhráli jsme i na střely. Škoda, že nám chybí jedna ze střelkyň a zkušenosti s takovýmito zápasy. Výkon nebyl špatný, ale nebyl ani bez velkých chyb a někdy jsme hrozně hlopatý. Takže máme na čem pracovat. Zítra budeme zase o kousek chytřejší... :-) Velké poděkování fanouškům za atmosféru... EOOOOOOOO :-)
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
59:28 GÓL Florbal Ústí! 1:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #13 Daniela Tomanová (1:7)
52:08 Timeout Florbal Ústí
52:08 Vyloučen hráč #13 Daniela Tomanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
45:44 GÓL Florbal Ústí! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Barbora Doležálková bez asistence (1:6)
41:43 GÓL Florbal Ústí! 1:5
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
38:50 GÓL FA Č. Budějovice! 1:4
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #12 Lada Tancerová bez asistence (1:4)
36:16 Vyloučen hráč #32 Petra Bratschaedlová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
32:28 Vyloučen hráč #70 Iveta Hrnčířová družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
30:13 Vyloučen hráč #9 Klára Jasanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:45 GÓL Florbal Ústí! 0:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #9 Klára Jasanová (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 6:8
12:10 GÓL Florbal Ústí! 0:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #99 Lada Flachsová (0:3)
08:19 GÓL Florbal Ústí! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #3 Lucie Špírková (0:2)
07:20 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #77 Aneta Weissová bez asistence (0:1)