• 57 56:02
    2
    držení

PSN Tatran Střešovice - IBK Hradec Králové 6:3
branky: 4. Eva Jonášová, 15. Eliška Novotná, 16. Valérie Veverková, 29. Zuzana Štípková, 46. Monika Bláhová, 53. Valerie Skalická - 17. Veronika Špringerová, 34. Veronika Dubcová, 54. Veronika Špringerová; rozhodčí: Filip Rabiňák - Václav Římal; vyloučení: 4:6; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Barbora Čechová 16 - Barbora Kopecká 25; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Mikulecký Josef (Trenér): Dnešní utkání jsme věděli, že nás čeká kvalitní soupeř. Bohužel naše 1 třetina nebyla dle našeho plánu. Nicméně jsme se snažili věci, které jsme si řekli do hry aplikovat. Víme na čem dále zapracovat do dalších utkání. Děkujeme soupeři za zápas a všem divákům za skvělou atmosféru.
60:00 Komentář domácích Michálek Václav (Trenér): Dnešní zápas byl pro nás těžkou zkouškou, kdy jsme museli hrát proti neaktivnímu soupeři a nebyli jsme dost trpělivý, abychom si vypracovali dostatek brankových šancí. Naopak jsem rád, že si odnášíme z víkendu 6 bodů a můžeme pracovat dále na věcech se kterými nejsem spokojen. Děkuji našim divákům a soupeři přeji úspěšnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:50 Hra se v posledních sekundách rozdivočila a hra se přesouvá z jendé strany na druhou.
58:40 Dubcová trefuje tyč!
58:11 Špringerová po návratu z trestné při chuti a ocitá se ve velké šanci.
56:45 Oslabení pro Hradec a Baková si připisuje povedenou střelu.
56:02 Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za držení
53:37 Veverková famózní přihrávkou našla Machulkovou, ta bohužel přestřeluje.
53:08 GÓL IBK Hradec Králové! 6:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Veronika Špringerová, asistoval #7 Nikola Baková (6:3)
53:08 Hosté rychle odpovídají a Špringerová propaluje Čechovou.
52:35 Dubcová to zkouší od mantinelu - tentokrát to nevychází.
52:11 Timeout IBK Hradec Králové
52:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Valerie Skalická, asistoval #82 Eva Budinová (6:2)
52:11 Skalická potvzuje brejk Tatranu a proměňuje střelou k tyči.
51:50 Domácí obrana na míčku. I přes menší drama se domácí dostávají do útoku.
48:12 Příhodná situace pro hosty. Podaří se jim zdramatizovat skóre?
48:05 Vyloučen hráč #4 Michaela Stránská družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
47:55 Odložené vyloučení - Hradec v 6.
46:07 Baková v brejku - střílí - Čechová se natahuje a vyráží.
45:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová, asistoval #2 Zuzana Štípková (5:2)
45:23 Bláhová střílí po zemi a míček doputoval kolem tyče až do branky.
44:58 Protiútok Hradce. Čechová první střelu vyráží a vyráží i následnou dorážku.
44:00 Hra stále pod taktovkou domácích, ale bez větší šance.
42:45 Standardka domácích za polovinou. Stránská pálí, ale trefuje pouze a jen bloující protihráčku.
42:00 Domácí teď kontrolují hru a míček putuje mezi orbánkyněmi.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:48 Jonášová zastavuje nebezpečnou přihrávku a domácí v protiútoku. Jonášová proťukává míček na Machulkovou, ta se natahuje, ale těsně to nevychází.
38:28 Vyloučen hráč #33 Markéta Sedlecká družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
38:27 Dubcová probíhá téměř celé hřiště, ale nakonec je faulována.
35:18 Neskutečná přihrávka Stránské na Výbornou na hraně malého brankoviště. Ta míček trefuje, ale ten končí ve vnější síti.
34:46 Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost
34:46 Zajímavá situace pro domácí - teď budou hrát 5 na 3.
34:45 Štípková střílí - míček se odráží a zůstává v předbrankovém prostoru.
33:42 GÓL IBK Hradec Králové! 4:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová, asistoval #21 Veronika Špringerová (4:2)
33:42 Dubcová v oslabení posílá neskutečnou bombu k tyči a snižuje náskok domácích.
33:37 Jonášová na Bláhovou, ta z první přestřeluje.
32:53 Vyloučen hráč #77 Justýna Šigutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:47 Špringerová od levého mantinelu k bližší tyči - Čechová zasahuje.
28:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Zuzana Štípková, asistoval #4 Michaela Stránská (4:1)
28:25 Stránská na Štípkovou, a ta z první do blížšího rohu. Solidní trefa.
27:33 Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil #2 Zuzana Štípková.
27:33 Štípková jde nájezd. Už už to vypadá, ale trefuje Kopeckou do masky.
26:42 Vyloučen hráč #32 Veronika Komárková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
25:29 Standardka Hradce v rohu. Špringerová od mantinelu pálí, ale tečuje blok.
25:15 Výborná přihrávkana Výbornou, ta ale z první míjí.
24:02 Domácí v početní převaze, ale zatím se k větší šanci neodvážily.
23:23 Vyloučen hráč #77 Justýna Šigutová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
22:51 Odložené vyloučení a domácí bez golmanky.
21:35 Standardka Hradce. Šigutová trefuje blok.
21:01 Vyloučen hráč #9 Denisa Výborná družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:37 Odložené vyloučení a hradec hraje bez gólmana.
20:00 Střely v 1. části: 13:3
19:06 Vyloučen hráč #32 Veronika Komárková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky
19:06 Poslední minuta první třetiny proběhne v početní převaze pro domácí.
18:02 2 na 1 v podání Jonášová a Machulkové. Jonášová ještě zkouší jednu přihrávku na Machulkovou, to už ale bylo moc a míček ujíždí do rohu.
16:20 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Veronika Špringerová, asistoval #99 Veronika Dubcová (3:1)
16:20 Špringerová od poloviny a je úspěšná!
15:51 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #19 Valérie Veverková, asistoval #81 Aneta Machulková (3:0)
15:51 Přihraj a běž v podání Machulkové a Veverkové. Veverková proměňuje a domácí vedou 3:0.
14:50 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #32 Eliška Novotná, asistoval #16 Monika Bláhová (2:0)
14:50 Novotná se prosazuje ze středu a domácí odskakují do dvoubrakového rozdílu.
14:13 Míček poskakuje před hradeckou brankou, Blaško se ho snaží dotlačit mezi tři tyče.
13:13 Křížová pálí od půlky. Ani z této střely není gól.
12:37 Machulková po standardce střílí a míří k přední tyči. Míček se odráží ven z hřiště.
11:31 Bláhová to zkouší z výběhu, trefuje ale shkluk blokujících hráček.
10:27 Tyčka! Hosté si teď můžou oddechnout.
09:28 Bláhová prohazuje protihráčku a domácí střídačka jásá.
08:28 Domácí na míčku a tlačí Hradec na vlastní polovině.
06:45 Hosté se proťukávají na útočnou polovinu, ale koncovka moc nevychází.
05:50 Navzdory oslabení se domácí vytváří šanci.
04:25 Vyloučen hráč #81 Aneta Machulková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
03:15 Špingerová to zkouší rovnou ze standardky na středu, těsně míjí.
03:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #18 Eva Jonášová, asistoval #81 Aneta Machulková (1:0)
03:10 Přihrávka od zadního mantinelu na Jonášovou, která míček posouvá k tyči a otvírá dnešní skóre.
00:09 Po úvodím buly se míčku ujímají domácí.