4:9
    ()

Video

ACEMA Sparta Praha UNYP - K1 Florbal Židenice GU19 4:9
branky: 1. Eliška Pavlíčková, 26. Karolína Stošková, 40. Karolína Stošková, 40. Karolína Stošková - 2. Adéla Žampachová, 10. Karolína Václavíková, 29. Joanna Humpolíková, 30. Adéla Žampachová, 43. Zuzana Hrbotická, 55. Ella Endlová, 60. Veronika Straková, 60. Joanna Humpolíková, 60. Karolína Václavíková; rozhodčí: Filip Češner - Kryštof Jech; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Nicol Hoferová 24 - Nela Hájková 15; po třetinách: 1:2, 3:2, 0:5
60:00 Komentář hostů Slovák Daniel (Trenér): Dnes to byl můj první zápas s holkama a byl jako na horské dráze. V jednu chvíli jsem byl v úžasu co vymyslí a v druhou chvíli jsem šedivěl. Druhou třetinu holky končily jako nestabilní koťátka a do třetí vlétly odhodlané makat za každého stavu. Tehdy se zápas zlomil. Sparta hrála opravdu dobře, a kdybychom nereagovali vhodně, zápas by dopadl opačně. Holky mi toho hodně ukázaly a doufám, že se od toho odpíchneme vpřed. Děkuji soupeři za kvalitní utkání i všem zúčastněným.
60:00 Komentář domácích Chaloupková Julie (Trenér): Upřímně jsem na holky velice pyšná, tím jakým způsobem nastoupily do zápasu. Zápas hodnotím svým způsobem pozitivně s malýma chybkama. Bohužel florbal se hraje na goly a ty nám dnes velice chyběly.  nZápas byl celou dobu velmi vyrovnaný a plný osobních soubojů. nJediné z čeho jsem zklamaná je z vypustění posledních 3 minut utkání.  nDěkujeme rozhodčím, divákům a především soupeřům.
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
59:55 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 4:9
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #8 Karolína Václavíková bez asistence (4:9)
59:28 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 4:8
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #71 Joanna Humpolíková, asistoval #21 Adéla Žampachová (4:8)
59:02 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 4:7
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #66 Veronika Straková, asistoval #5 Karolína Čižmárová (4:7)
57:49 Kapitánka Najmonová předvádí nádhernou hru
54:15 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 4:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #55 Ella Endlová, asistoval #75 Viktorie Hrazdírová (4:6)
51:43 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
49:53 Dobrý blok Cabadové
47:25 Opět neskutečný zákrok Hoferové
46:42 Židenice oslabení ubránily
45:41 Sparta předvádí krásnou přesilovku
44:40 Vyloučen hráč #12 Magda Jansová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za hrubost
44:40 Další přesilovka pro Spartu
43:33 Pevná neskutečně vybojovala míček pro Spartu
42:15 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 4:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #15 Zuzana Hrbotická bez asistence (4:5)
42:15 Po Sparťanské chybě se prosazuje Hrbotická
40:19 Sparta vyvíjí neskutečný tlak
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #82 Sofie Pevná (4:4)
39:59 Stošková v poslední sekundě kompletuje hattrick
39:41 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #41 Agáta Dávidíková (3:4)
38:45 Vyloučen hráč #26 Sára Skalníková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
38:45 První přesilovka v tomto zápase
38:38 Hoferová je fantastická
38:04 Čehylová uklidňuje situaci
35:21 Terminátor Hejnová zas zneškodnila Židenice
34:03 Krejčí dnes brání neskutečně
29:00 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #21 Adéla Žampachová, asistoval #55 Ella Endlová (2:4)
29:00 Únik Žampachové končí golem
28:52 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #71 Joanna Humpolíková, asistoval #5 Karolína Čižmárová (2:3)
28:52 Krásná střela Humpolíkové letěla přimo do brány
25:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #16 Hanna Cabadová (2:2)
01:37 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:1
01:37 Židenice na spartanský gol odpovídají.
00:06 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #28 Eliška Pavlíčková, asistoval #94 Ema Najmonová (1:0)
00:06 Užasný začátek Sparty.