Time-out
    FbK OT

Události

emro SK Jihlava - FbK Orlicko-Třebovsko A 3:1
branky: 4. Tadeáš Sychra, 5. Matyáš Vlk, 34. Tomáš Kunc - 39. Ladislav Miláček; rozhodčí: Kryštof Kůs - Josef Pařízek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Marek Leixner 9, Jan Ferda 3 - Daniel Kopecký 12; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:1
45:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Na první zápas v sezoně byla vidět nervozita a ve hře se nám dařilo. Na co jsme se zaměřovali, ale určitě máme ještě na čem pracovat. Dobrý začátek a hráče musím pochválit.
45:00 Střely ve 3. části: 6:6
45:00 Ukončení 3. části
44:19 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
42:03 Vyloučen hráč #18 Pavel Šimek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:08 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #37 Jakub Flídr (3:1)
37:02 Timeout emro SK Jihlava
33:13 GÓL emro SK Jihlava! 3:0
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #10 Tomáš Kunc, asistoval #37 Vítek Štoll (3:0)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Střely ve 2. části: 6:1
30:00 Ukončení 2. části
28:47 Trestné střílení družstva emro SK Jihlava neproměnil #93 Jan Bereš.
22:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Jan Ferda družstva emro SK Jihlava
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Střely v 1. části: 3:6
15:00 Ukončení 1. části
04:08 GÓL emro SK Jihlava! 2:0
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #3 Matyáš Vlk, asistoval #93 Jan Bereš (2:0)
03:36 GÓL emro SK Jihlava! 1:0
Branku družstva emro SK Jihlava vstřelil #88 Tadeáš Sychra, asistoval #22 Marek Tesař (1:0)
00:00 Zahájení utkání.