(Hejzlar)
  • 60 59:58
    4

TJ Sokol Jaroměř - FbC Plzeň 7:5
branky: 8. Jiří Hofman, 14. Michal Nožička, 16. Lukáš Klouček, 30. Michal Nožička, 33. Lukáš Klouček, 56. Tomáš Hejzlar, 60. Lukáš Klouček - 22. Ondřej Horažďovský, 38. Václav Zábran, 43. Matěj Sobek, 44. Jan Šik, 52. Josef Tomášek; rozhodčí: Jan Brak - David Kytler; vyloučení: 4 + Jiří Lhotský 4:3; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 33 - Filip Beran 34; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Kubina Jakub (Trenér): Věděli jsme, že nás dnes nebude čekat lehké utkání a potvrdilo se to. nPrvní polovina utkání byla jasně v naší režii, potom se soupeř probudil a druhá polovina už byl jiný zápas. Na začátku třetí třetiny jsme svojí pasivitou dovolili soupeři vyrovnat. Naštěstí nás to nepoložilo a nakonec jsme dokázali zápas překlopit na svou stranu.
60:00 Komentář hostů Täuber Jaromír (Trenér): Dneska rozhodly individuální chyby, kterých bylo na naší straně klidně na dva prohrané zápasy. Zároveň nám po dobu dvou prvních třetin chyběly standardy, které ve hře chceme vidět. Obrat bohužel nebyl dokonán, i když jsme byli víc než blízko. Třetí třetina ukázala, že časem budeme lepší
60:00 Střely ve 3. části: 15:16
59:58 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za hrubost
59:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #83 Lukáš Klouček, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (7:5)
55:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #83 Lukáš Klouček (6:5)
55:14 Hejzlar posílá Jaroměř do vedení
54:51 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #77 Michal Nožička.
54:51 Nožička trestné střílení neproměňuje
53:10 výborná obrana a potom i zákrok domácího gólmana byl neuvěřitelný
52:22 Jaroměřský ultras pořád nestrácí energii
52:00 Agresivní hra ze strany Plzně končí zase výhodou pro tým hostí
51:02 Tomášek dává vyrovnávací gól na 5:5
51:01 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #81 Vít Malý (5:5)
50:59 jaroměř hrají v plném počtu
49:55 Kloučkovo výborné bránění přesilovky
48:56 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:56 Přesilová hra pro tým hostí
48:50 Jaroměřský gólman teď doslova drží celý tým
47:50 Domácí gólman uklidňuje hru dlouhým výhozem na obranu Plzně
46:44 Atmosféra v hale je velice napjatá a hráči začínají být více agresivní jak na míčku tak i bez něho
46:11 Jaroměř se teď více zbavuje míčků a dává více šancí Plzni na vyrovnávací gól
45:36 Plzeň se snaží vybojovat každý míček
44:39 Můžeme vidět i větší potyčky mezi hráči ze střídačky
44:30 Hofmanova výborná nahrávka na Hejzlara gólem nekončí
43:54 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Jan Šik bez asistence (5:4)
43:54 Chyba Fouska končí gólem pro hosty
43:23 Sobkova náhodná střela končí gólem pro hosty
42:43 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (5:3)
42:10 Fousova výborna obrana a krásný zákrok Venfurtra
40:01 Buly pro hostí
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
38:12 Teď jsme mohli vidět faul na Kloučka, ale pískané je to pro tým hostující
37:47 Jaroměř má pro dnešek výborný personál obvzlášť uklízečku
37:04 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (5:2)
36:42 Celá hala bouří při výborném vstupu jaroměřských do 1. zápasu v sezóně
36:13 Oba gólmani dnes ukazují hezké góly
35:23 Hra se prolévá ze strany na stranu a Jaroměř trefuje tyčku hostujících
34:30 Teď jsme mohli vidět skvělou nahrávku Nožičky a Lhotského, která bohužel neskončila v brance
33:40 Nožička od začátku zápasu předvádí neuvěřitenou hru
32:27 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #83 Lukáš Klouček, asistoval #77 Michal Nožička (5:1)
32:27 Klouček si připisuje druhý gól v jaroměřských barvách
32:00 Macháček zavádí míček do rohu ale stává se z toho faul pro hosty
30:59 Oba tymy hrají v plném počtu
30:20 Celá asvaj teď bouří jméno MIICHAL NOŽIČKA
29:31 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #10 Ondřej Fous (4:1)
29:16 Zranění Kubce zastavilo na pár minut hru a hned na to Nožička odpovidá gólem
28:59 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
28:59 Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
28:59 Momentalně jsme mohli videt vícenásobné napadení tělem co už zavánělo trestem z obou týmů
26:23 Nožička více napadá a předvádí znovu vynikající hru
25:26 Hra je teď více vyhrocená
21:20 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský z trestného střílení (3:1)
21:20 Horažďovský proměňuje trestné střílení
21:19 Tresne střílení ze strany hostí
20:01 2. třetina buly vyhrána pro tým hostů.
20:01 A máme tu 2. třetinu!!!
20:00 Střely v 1. části: 15:9
19:50 Vyloučen hráč #83 Lukáš Klouček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
19:50 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
19:29 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
19:15 Právě nám probíhá poslední minuta první třetiny, kdy domácí jsou ve vedení 3:0.
18:10 Atmosféra v hale je neuvěřitelná, děkujeme!
15:25 Lukáš Klouček si připisuje svůj první Jaroměřský gól.
15:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #83 Lukáš Klouček, asistoval #88 Jiří Hofman (3:0)
13:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #95 Filip Krigovský (2:0)
12:44 Jaroměř ma krásnou přesilovou hru
11:57 Vyloučen hráč #17 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:57 Štěpán Plachý ukazuje agresivní hru
11:12 Krásná střela od Nožičky za bránou
10:11 Výborná obrana Jaroměře
09:17 Hra se přelévá ze strany na stranu
07:51 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #83 Lukáš Klouček (1:0)
07:51 Krásný střela od Hofmana a asistence od nováčka Lukáše Kloučka končí gólem na 1:0 pro domácí
07:45 Veinfurter předvádí vynikající zákroky
05:47 Janovský se dostal do druhé střely ale trefuje Nožičku ktterý predvedl vynikající obranu
04:00 Nožičkovo agresivní napadání beků tvoří celkový vývin hry ze strany hostí
02:50 Lukáš Klouček předvádí krásné podržení míčku a uklidńuje hru
01:30 Jaroměřský kotel je slyšet přes celou halu už od první minuty utkání
00:45 Hofmanův únik končí mimo bránu
00:01 Úvodni buly pro Jaroměř