6:2
    Jiří BROŽÍK
    (Podhorecký)

TJ Sokol Dobříš - 1. FbK Tábor 6:2
branky: 5. Michal Kolář, 14. Roman Šebek, 23. Martin Podhorecký, 33. Michal Kolář, 45. Štěpán Souček, 60. Jiří Brožík - 27. Marek Dóka, 58. Michal Matějček; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 41 - David Daniel Zenkl 13; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Packa Jindřich (Trenér): Utkání v Dobříši pro nás bylo premiérou v divizi. Do utkání jsme se snažili vstoupit aktivně ale soupeř potrestal hned dvě naše individuální chyby a skvěle chytající gólman likvidoval všechny naše šance kterých bylo nespočet. Vynikající domácí fanoušci hnali svůj tým za vítězstvím a my jsme bohužel nedokázali najít střeleckou odpověď. Proměňování šancí je to co musíme do budoucna zlepšit abychom taková to utkání zvládli. Děkujeme soupeři a jeho divákům za vynikající atmosféru a férové utkání.
60:00 Komentář domácích Brabec Jakub (Vedoucí): První zápas divize a celkově na celostátní úrovni pro náš tým začal poněkud nervózně, i když jsme začali lépe než soupeř. Celkově hodnotím zápas velmi vyrovnaně, my jsme avšak narozdíl od soupeře byli schopni využívat většinu nabídnutých šancí. Soupeř s postupem zápasu lépe držel bálon, avšak nic kloudného z toho nevymyslel. Každopádně soupeři děkujeme za férové a vyrovnané utkání a tešíme se na další klání!
60:00 Střely ve 3. části: 7:21
59:15 GÓL TJ Sokol Dobříš! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #9 Jiří Brožík, asistoval #56 Martin Podhorecký (6:2)
57:13 GÓL 1. FbK Tábor! 5:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #99 Michal Matějček, asistoval #50 Kryštof Paštěka (5:2)
54:37 Timeout 1. FbK Tábor
54:05 Krásnou šanci hostů opět zlikvidoval Tomáš Šimek
52:11 Vyloučen hráč #8 Erik Smítka družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hra bez florbalky
50:18 Krásná individuální akce Romana Šebka
48:33 Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil #13 Vojtěch Prokop.
47:30 dva na jedna, Michal Kolář blokuje
46:53 Další střelu ze středu likviduje Tomáš Šimek
46:53 Tým hostů je stále efektivnější na střely
44:12 Štěpán Souček krásně trefil balonek z ,,jedničky'' a zvyšuje skóre na 5:1
44:11 GÓL TJ Sokol Dobříš! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #21 Štěpán Souček, asistoval #16 Vojtěch Paul (5:1)
42:40 Tomáš Pavlíček právě změnil sport na fotbal, nohou právě vykopává míček z předbrankového prostoru domácích.
42:20 střelu hostů zblokovali domácí
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
40:00 Střely domácí:8 Hosté:10
39:59 střely po druhé třetině Domácí 8 , Hosté 10
37:55 Podhorecký dostal crossovou nahrávku, kterou umístil pouze do golmana.
36:29 Utkání se přiostřuje.
35:50 Kořínek jedna na jedna před brankou hostů, kličku mu však zblokovali
33:50 dva na dva krásně chytá golman Tomáš Šimek
32:34 GÓL TJ Sokol Dobříš! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #55 Michal Kolář, asistoval #87 Roman Šebek (4:1)
32:20 krásnou střelu do levé šibenice vychytal golman hostů
31:11 Hra probíhá na středu hřiště, ale žádné šance na obzoru
30:17 zvony zvoní- domácí trefily tyčku
29:35 Myšlenka Michala Koláře se nesetkala s pochopením spoluhráčů
29:27 Neuvěřitelným zákrokem Tomáš Šimek vychytal levou šibenici
26:14 GÓL 1. FbK Tábor! 3:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #38 Marek Dóka, asistoval #53 Jan Hyánek (3:1)
22:00 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #56 Martin Podhorecký, asistoval #9 Jiří Brožík (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 4:12
20:00 Střely domácí:4 Hosté: 12
19:59 Střely na bránu Domácí 4 , Hosté 12
19:20 výborná spolupráce domácích, která bohužel neskončila brankou.
17:15 Hosté tlačí co to jde, ale domácí tým krásně blokuje.
13:53 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #87 Roman Šebek, asistoval #55 Michal Kolář (2:0)
13:53 Roman Šebek dává gól do prázdné branky a zvyšuje skóre na 2:0
12:01 Vyloučen hráč #39 Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
04:31 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #55 Michal Kolář, asistoval #77 Vít Kořínek (1:0)
04:31 Vítek Kořínek krásně našel Michala Koláře který otevírá dnešní utkání golem do odkryté branky
03:00 Dobříš ve velkých šancích, ale první střelu na bránu má Tábor
00:00 Dobrý den ,vítáme Vás, u prvního zápasu v divizi