• 58 57:49
    14:8
    (Faltus)

TJ Hodonice - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 14:8
branky: 2. Ondřej Zejda, 4. Ondřej Kasárník, 9. Jakub Starý, 9. Jan Holienka, 17. Petr Sláma, 20. Ondřej Zejda, 21. Patrik Mašek, 22. Filip Blažek, 36. Filip Blažek, 49. David Dvořák, 51. Ondřej Zejda, 53. Petr Sláma, 54. Filip Blažek, 56. Ondřej Zejda - 11. Nikolas Brdíček, 13. Michal Lerch, 36. Maxim Kubelka, 37. Maxim Kubelka, 48. Jan Skalický, 52. Nikolas Brdíček, 52. Tomáš Faltus, 58. Maxim Kubelka; rozhodčí: Filip Havlík - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Radek Pechura 27 - Daniel Jiruška 23; po třetinách: 6:2, 3:2, 5:4
60:00 Komentář domácích Šťasta Libor (Trenér): Dneska to byla pro nás premiéra v divizi a hned na domácím hřišti. Od první třetiny jsme si vytvořili náskok. V druhé třetině jsme polevili a nechali jsme soupeře nesmyslnými fauly dostat do zápasu. Třetí třetina už pro nás byla katastrofa co se týče obrany. Sice jsme dali více gólů, ale zbytečně jsme inkasovali. Je potřeba se na to příště zaměřit. Chci poděkovat hráčům za předvedený výkon, soupeřům, že v tomto počasí dorazili a přejeme šťastnou cestu domů. Děkujeme rozhodčím za skvělý výkon a divákům za fandění. Těšíme se za 14 dní na dalším domácím zápase.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Po příšerné první třetině jsme se herně celkem zvedli, ale soupeř trestal všechny naše chyby. Trápili jsme se v koncovce a hodně nám uskakoval míček. Stojí za zamyšlení, že by se do haly vešlo hřiště 38x18 ale hrajeme na 36X16. Soupeř byl nicméně dostatečně kvalitní, aby nás trápil kdekoli, ale na těchto rozměrech je to více boj než florbal.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
57:49 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 14:8
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #38 Tomáš Faltus (14:8)
55:38 GÓL TJ Hodonice! 14:7
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Ondřej Zejda, asistoval #46 Jakub Starý (14:7)
55:37 Zejda vymetl šibenici
53:38 Kubelka udělal krásnou kličku a obehrál si protihráče
53:22 GÓL TJ Hodonice! 13:7
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #9 Filip Blažek, asistoval #97 Jan Holienka (13:7)
52:15 GÓL TJ Hodonice! 12:7
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #2 David Dvořák (12:7)
51:57 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 11:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #8 Jan Skalický (11:7)
51:38 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 11:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #11 Jakub Jirásek (11:6)
50:31 GÓL TJ Hodonice! 11:5
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Ondřej Zejda bez asistence (11:5)
48:06 GÓL TJ Hodonice! 10:5
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #2 David Dvořák, asistoval #63 Patrik Mašek (10:5)
47:59 Novák měl prázdnou bránu, ale tu minul
47:49 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #15 Vojtěch Marek (9:5)
42:13 Pokorný a Blažek předvedli ukázkový souboj v rohu
40:01 Buly pro hostující
40:00 Střely ve 2. části: 15:18
38:00 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
36:55 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka z trestného střílení (9:4)
35:58 GÓL TJ Hodonice! 9:3
35:57 Blažek dává nádherný gól mezi nohama
35:09 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (8:3)
20:59 GÓL TJ Hodonice! 7:2
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #63 Patrik Mašek, asistoval #2 David Dvořák (7:2)
20:01 Buly vyhrávají hosté
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:47 Vyloučen hráč #54 Jan Ossendorf družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou
19:42 GÓL TJ Hodonice! 6:2
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #7 Ondřej Zejda, asistoval #9 Filip Blažek (6:2)
18:00 Probíhají poslední dvě minuty první třetiny
16:42 Vyloučen hráč #46 Jakub Starý družstva TJ Hodonice na 2 minuty za bránění ve hře
16:05 GÓL TJ Hodonice! 5:2
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #46 Jakub Starý (5:2)
15:11 Vyloučen hráč #38 Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:39 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #40 Michal Lerch, asistoval #29 Maxim Kubelka (4:2)
12:38 Krásná boční střela od Lercha, která skončila gólem
10:30 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #40 Michal Lerch (4:1)
08:24 GÓL TJ Hodonice! 4:0
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #97 Jan Holienka, asistoval #9 Filip Blažek (4:0)
08:07 GÓL TJ Hodonice! 3:0
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #46 Jakub Starý, asistoval #7 Ondřej Zejda (3:0)
04:46 Krásná kombinace domácích
03:55 GÓL TJ Hodonice! 2:0
Branku družstva TJ Hodonice vstřelil #45 Ondřej Kasárník, asistoval #10 Rostislav Kocáb (2:0)
02:03 Nebezpečná střela Faltuse
01:16 GÓL TJ Hodonice! 1:0
00:01 Úvodní buly pro domácí