(Andrýsek)

Video

Události

Andone SK Jihlava - Hornets Brno ZŠ Horní  5:9
branky: 10. Václav Štěpánek, 10. Jan Beránek, 19. Vojtěch Vrbický, 39. Viktor Cakl, 55. Tomáš Dibelka - 4. Patrik Neterder, 5. Jiří Žák, 8. Kryštof Kopečný, 9. Jan David Šamánek, 12. Patrik Neterder, 22. Tomáš Ručka, 36. Robin Růžička, 40. Tomáš Havlíček, 54. Jan David Šamánek; rozhodčí: Kryštof Kůs - Pavel Stejskal; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek 8 - Bořek Králík 9; po třetinách: 3:5, 1:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Beránek Jan (Trenér): S týmem jako je Hornets Brno se v současné době měřit nemůžeme. V letošní sezoně máme trošku jiné cíle než soupeř. Celkově s naší hrou muže panovat mírná spokojenost. Máme v zápase pasáže, které nejsou špatné, ale zatím jich je málo a rozhodně to nestačí. Nejvíce nám chybí důraz na obou stranách hřiště. Dokud se nezačneme více srážet a hrát soupeři do těla tak budeme vyhrávat těžko. Často se nám nechce do bloků a snažíme si ulevit v nasazení a to se nám dost často vymstí. Dnes jsme dotsali minimálně tři branky z nedostoupení hráče a hasíme to jen florbalkou na poslední chvilku. Nastavili jsme si cestu práce s našimi hráči což je za mě správně, ale bude to o tvrdé práci na trenincích. Jsem rád, že kluci chodí a trénují. Jelikož to je naše jediná šance jak se postupem času zvednout. Gratulujeme Brnu k vítězství a přejeme štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Po pohárovém zápase minulý týden podobný výsledek, ale dnes lepší kontrola hry. Výrazně nám pomohl začátek utkání, kdy nám vyšlo vše a pak se nám hrálo klidněji. Děkuji soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 5:2
60:00 Ukončení 3. části
58:18 Domácí gólman po svém výběhu nechal hostům úplně odkrytou bránu, kterou ale hostující hráč netrefuje
57:11 Další obrovské štěstí měli domácí hráči kdy baónek opět skákal těsně vedle brány
55:40 Hosté opět označkovali tyč domácímu gólmanovi
54:53 GÓL Andone SK Jihlava! 5:9
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #97 Tomáš Dibelka, asistoval #27 Vít Andrýsek (5:9)
54:29 Hosté ani při vysokém náskoku nepolevují a testují Zemánkovu pozornost
53:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:9
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #8 Patrik Neterder (4:9)
51:22 Domácí se nebojí přitvrdit v soubojích a další hráč z Brna končí na zemi
50:17 Hosté stále tlačí a tlačí, ale gól jsme zatím neviděli
48:40 Dibelka dobře zachytil rozehrávku hostujícího celku, ale opět z akce nic moc nebylo
46:58 V dbobré pozici se ocitl Formáček. Střela mu ale sjela a míček sbíra hostující gólman
45:01 Na domácích hráčích je znát lehká frustrace. I přes veškerou snahu dnes nejsou schopni proti hostujícím hráčům něco vymyslet a hosté májí stále velmi navrh
42:40 Domácí to stále nechtějí vzdát a důrazně dostupují soupeře v soubojích
40:08 Začíná nám poslední třetina dnešního utkání a my doufáme, že bude minimálně stejně atrativní jako ty dvě předchozí
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 3:7
40:00 Ukončení 2. části
39:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #67 Dominik Hude (4:8)
P
38:26 GÓL Andone SK Jihlava! 4:7
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #77 Viktor Cakl, asistoval #32 Marek Formáček (4:7)
38:26 Domácím se to nakonec přeci jen podařilo a využíváji přesilovou hru
38:15 Domácím se nedaří si dobře poskládat přesilovku a zatím neměli žádnou větší šanci
37:23 Vyloučen hráč #95 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
P
35:14 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #17 Robin Růžička, asistoval #88 Jan David Šamánek (3:7)
35:14 Zemánka teď již tyčky nezachránili a po dvou odrazech od nich končí míček za brankovou čárou
33:52 Hosté opět po krásné kombinaci měli branku na dosah. Naštěstí pro domácí zakončení hostů letělo hodně mimo
33:31 Vyloučen hráč #71 Václav Štěpánek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
32:26 Beránek měl teď neuvěřitelnou smůlu a po úniku trefuje tyč
31:33 Hosté nám právě předvedli nádhernou kombinaci, které už chyběla jen a pouze třešnička na dortu v podobě gólu
30:59 Zemánek opět vytáhl výborný zákrok a drží naděje svého týmu
27:34 Hosté si s domácími hráči v některých situacích dělají co chtějí
24:51 Domácí teď měli neskutečné štěští pomalu skákající míček se těsně na brankové čáře odrazil od tyčky a končí těsně vedle brány
24:31 Zemánek teď předvedl pěký zákrok a hasí situaci
22:28 Cakl teď výborně zablokoval střeůu hostů a přesouvá hru opět do rohu na rozehrávku
21:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #91 Tomáš Ručka bez asistence (3:6)
21:52 Po vyhraném souboji před domácím Zemánkem se Ručka nemýlí a hosté vedou již o 4 branky
20:58 Hosté opět začínají velice aktivně a nevypadá to, že by chtěli polevovat
20:42 Po ostrém střetu se z palubovky težce zvedá jeden z hostujícíh hráčů
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Střely v 1. části: 6:8
20:00 Ukončení 1. části
18:56 GÓL Andone SK Jihlava! 3:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #46 Vojtěch Vrbický, asistoval #10 Tomáš Hroděj (3:5)
18:56 Po krásné individuální akci domácího Hroděje měl Vrbický jednoduchou práci...Trefit míček do prázdné brány se mu naštěstí povedlo
17:26 Ostré souboje teď byly k vidění na obou dvou stranách
16:20 Domácí si stále neví rady s tím jak projít hostující obranou
14:31 Hostující hráči mají zatím z první třetiny mnohem více a víceméně určují tempo hry
12:16 Hosté se rychle oklepali a odpovídají na dva rychlé góly dalším gólem a opět navyšují své vedení
11:43 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #83 Adam Obertan (2:5)
09:56 Domácí vstali z mrtvých a máme tu dva rychlé góly a nižení vedení hostujícího celku
09:25 GÓL Andone SK Jihlava! 2:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #6 Hynek Jirků (2:4)
09:01 GÓL Andone SK Jihlava! 1:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #71 Václav Štěpánek, asistoval #97 Tomáš Dibelka (1:4)
08:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #83 Adam Obertan (0:4)
07:36 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #27 Matyáš Weinstein (0:3)
07:36 Hosté se toho opravdu nebojí a mají na svém kontě již třetí gól
07:32 Formáček se před vlastní bránou obětoval a zablokoval nebezpečnou střelu
07:06 Beránek vzal střelu z dálky na sebe, ale ani tentokrát nebyla ohrožena brána hostů
05:19 Domácím se nedaří si vytvořit větší šanci, která by ohrozila svatyni hostujícího celku
04:01 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #85 Michal Rada (0:2)
04:01 Máme tu dva velmi rychlé góly od hostujícího celku a po prvních čtyřech minutách tu máme dvougólové vedení
03:18 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #88 Jan David Šamánek (0:1)
03:18 Máme tu první gól dnešního utkání. Po souboji před bránou domácích se trefuje do levého horního rohu hostující hráč.
02:30 Dibelka se zkoušel protlačit před bránu hostujícího celku. Jeho snahu však hostující obránce zastavuje.
01:36 Hosté po dobré rozehrávce zakončují vysoko nad.
00:59 Domácí chtěli poprvé prověřit gólmana hostujícího týmu. Střela ale bohužel pro ně končí vysoko nad
00:01 Úvodní buly zápasu získává domácí tým
00:00 Zahájení utkání.