Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Start98 4:3
branky: 4. Lukáš Prause, 12. Ondřej Macháček, 29. Filip Čáp, 33. Filip Čáp - 8. Adam Pospíchal, 31. Matěj Jambor, 47. Jakub Dufek; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 5:5; využití: 0:1; diváků: 177; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 35 - Tadeáš Dittrich 11; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:1
60:00 Střely ve 3. části: 3:19
59:55 JE TO TAM! Náchod doslova urval toto fantastické drama a připisuje si velmi důležitý druhý bod v sérii!
59:35 Hosté bez brankáře trefují boční síť
59:34 Vyloučen hráč #30 Jakub Dufek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za zvedání florbalky
59:05 Hosté museli zatáhnout za záchrannou brzdu, Náchod bude hrát přesilovku!
59:04 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za držení
58:55 Náchod na míčku, hostující brankář opět v brance
58:30 Skalický kryje další střelu!
58:10 M. Mikšovský netrefil branku přes celé hřiště
58:00 Je to tak, hosté zkouší štěstí v power-play
57:49 Po timeoutu hostů bude pokračovat toto fantastické drama zřejmě bez brankáře hostů
57:48 Timeout FAT PIPE Start98
57:10 Skalický neskutečně vyčapal freestyle zakončení jednoho z útočníků Startu!
56:30 Ani Náchod nevyužil rozehrávky volného úderu z dobré pozice
55:45 Hosté rozehrávali úder z velmi dobré pozice, Skalický ale opět podržel svůj tým a vychytal i následnou dorážku!
55:00 Start opět na míčku
53:50 Další neskutečný zákrok Vlasty Skalického!
53:24 Většinu vyloučení byl na míčku Start, nepovedlo se mu ale dostat do větší šance
51:25 Tohle dvojvyloučení pro jistotu ani komentovat nebudu, každopádně se bude hrát opět 4 na 4
51:24 Vyloučen hráč #24 Tadeáš Dittrich družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nesportovní chování
51:24 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
50:30 Zápas má rozhodně parametry 1. ligy, neskutečná atmosféra, kterou vytváří domácí kotel, tomu přispívá velkým dílem!
48:40 Náchod nevyužil volný úder z brankoviště Startu
47:54 Špaček už je ve hře, Náchod hraje konečně v plném počtu
46:54 Hosté využívají přesilovku 5 na 3, Náchod bude hrát ještě minutu v oslabení
46:53 GÓL FAT PIPE Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (4:3)
46:45 Náchod stále drží! Famózní Skalický vychytal už několik velmi nebezpečných střel!
45:55 Náchod bude pokračovat ve třech
45:54 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
45:45 Další odložené vyloučení domácích
44:59 Kritická chvíle pro Náchod, bude hrát oslabení 5 proti 3
44:58 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
44:00 Náchod bude muset ubránit přesilovku hostů
43:59 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry
43:30 Vlášek našel skvělým lobem Čápa, který jen o kousíček nedokázal přehodit hostujícího brankáře
42:20 Zápas se začíná vyostřovat, oba týmy vědí, že jde o hodně
40:40 Skalický zlikvidoval 2 nebezpečné střely hostů hned ze začátku třetiny!
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:45 Hosté nevyužili další tutovou šanci na konci třetiny
38:30 Donaj zaskočil za Skalického a skvělým blokem udržel dvougólové vedení svého týmu!
38:00 Skalický vytáhl další famózní zákrok!
37:00 Hostům se vůbec nedaří zakončovat vytvořené šance, většinou je vynuluje Skalický nebo míček vůbec netrefí
36:15 Matoulek dorážel Langpaulovu střelu z úhlu, hostující brankář kryje
35:45 Start98 opět na míčku
34:00 Náchod nevyužil obrovskou šanci, stejně jako Start o chvíli později
33:07 Oba týmy už hrají v plném počtu
32:51 Náchod opět využil rychlého přečíslení a Čáp nekompromisně prostřelil hostujícího gólmana!
32:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #47 Ondřej Macháček (4:2)
31:08 Uvidíme hru 4 na 4 po vyloučení na obou stranách
31:07 Vyloučen hráč #7 Matyáš Kronovetr družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
31:07 Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
30:18 Hostům se podařilo překonat skvěle fungující obranu Náchoda a snižují na rozdíl jedné branky
30:17 GÓL FAT PIPE Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #99 Matěj Jambor, asistoval #10 Vojtěch Bagin (3:2)
30:00 Dnešní utkání sleduje 177 fantastických diváků! Děkujeme a doufáme, že přijdete i zítra!
28:38 Náchod se dostává do dvoubrankového vedení po fantasticky vyřešeném protiútoku! Čáp uklízel skákavou Špačkovu nahrávku do prázdné branky!
28:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #13 David Špaček (3:1)
27:30 Skalický skvěle vychytal střelu z osy hřiště!
18:40 Matoulek střílel po otočce
17:30 Náchod by si měl dát pozor na sehrávku hostů přes střed, už několikrát se Start jednoduše přes 2 nahrávky dostal do nebezpečného zakončení z osy hřiště
15:40 Čáp se dostal do dvou zakončení za jedno střídání, ani jedno bohužel nebylo úspěšné
14:15 Start je většinu času na míčku v obranném pásmu, nedaří se jim ale dostávat do kvalitnějších zakončení
12:30 Srážka několika hráčů v brankovišti hostů se snad obešla bez zranění
11:32 Neskutečná florbalová tiki-taka první náchodské lajny! Macháček uklízel do prázdné po skvělé souhře celé lajny!
11:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #13 David Špaček (2:1)
10:41 Náchod nevyužil početní výhodu a hosté už hrají v plném počtu
09:45 Langpaul hledal Špačka křižnou přihrávkou, jeho střelu ale vyrazil hostující brankář
08:41 Vyloučen hráč #44 Viktor Chaloupka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za blokování florbalky
08:15 Odložené vyloučení hostů, Náchod bude hrát přesilovku
07:28 Z následného úderu se prosazují hosté, stav je vyrovnaný
07:27 GÓL FAT PIPE Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #29 Jonáš Kulhavý (1:1)
07:25 Skalický skvěle vychytal střelu po přečíslení 2 na 1
06:30 Start opět na balónku
05:00 Start v další velké šanci, tentokrát musel blokovat Pekárek
03:47 Náchod se ujímá vedení po skvěle vyřešeném protiútoku, Donaj narýsoval přesnou nahrávku na Prauseho, který fantasticky zakončil!
03:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #51 František Donaj (1:0)
03:15 Další nepřesná rozehrávka domácích, hosté opět střílí vedle
02:55 Start nepotrestal obrovskou chybu v náchodské rozehrávce
01:50 Náchod je hned od začátku pod tlakem, Skalický už musel likvidovat první střelu
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze 3. kola baráže o 1. ligu. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující Start98. Po prvních dvou zápasech je skóre 1-1 na zápasy, vítěz dnešního zápasu si tedy zajistí 2 matchbally na výhru v sérii. Preview k utkání čtěte ZDE.