Black Angels
  • 59 58:50
    Bulldogs

BLACK ANGELS - GC System Bulldogs Brno 1:3
branky: 7. Denisa Výborná - 5. Lenka Vojáčková, 40. Lota Najsrová, 51. Kristýna Šefraná; rozhodčí: Matteo Šoman - Josef Krejča; vyloučení: 1 + Barbora Kováříková OS:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Barbora Vorbsová 25 - Ema Čechová 27; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Trenér): Druhý zápas pro nás bohužel opět končí porážkou, tentokrát po hodně divokém zápase plném emocí. Ze série bohužel odcházíme jako poražení a juniorská sezóna pro nás v tuto chvíli končí. Máme za sebou ale mnoho momentů, které nás budou posouvat dál. Budou nás posouvat dovednostně, takticky i týmově. Děkuji holkám za nasazení a chuť porvat se o výsledek, všem členům realizačního týmu za jejich práci a snahu posouvat náš tým dopředu a v neposlední řadě divákům, kteří nám v domácím prostředí připravili skvělou atmosféru. Buldogs gratulujeme k postupu do čtvrtfinále a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Po vyhranem zapase vcera jsme byli prece jen trochu ve vyhode, po prvni neurovnane tretine jsme snizili pocet ztrat a myslim, ze od druhe tretiny jsme si to dneska zaslouzili. Jen skoda, ze nemame trochu lepsi reseni v koncovce, konec mohl byt klidnější. Díky BA za serii, zahrali jsme si 2x pekny florbal. Hodne stesti a prijemne jaro.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
58:51 A jdeme zase hrát!
58:50 Timeout GC System Bulldogs Brno
58:33 A jde se zase hrát!
58:32 Timeout BLACK ANGELS
57:50 Emotivní závěr zatím řídí Bulldogs Brno
52:08 Vyloučen hráč #35 Karolína Loskotová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
50:09 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #29 Kristýna Šefraná z trestného střílení (1:3)
49:08 Bulldogs během oslabení zvolili formaci kosoštverec
48:31 Vyloučen hráč #24 Klára Pilařová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka
39:10 GÓL GC System Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #88 Lota Najsrová, asistoval #41 Karolina Bartoňková (1:2)
37:35 Míček končí za mantinelem na půlce a hrát budou hosté
35:36 Bulldogs Brno dali neplatný gól z důvodu "Vysoké hole"
33:22 Tak přeci jen se Bulldogs dostali do velké šance, gól z toho ale není
32:12 Bleci v další velké šanci
31:39 Bleci zatím nepustili Bulldogs k žádné velké šanci
26:03 Hráčka domácích si jde sednout na 10 minut za odhození florbalky protihráčky
26:02 Vyloučen hráč #48 Barbora Kováříková družstva BLACK ANGELS - osobní trest
26:02 Vyloučen hráč #48 Barbora Kováříková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
15:42 Hra je nahoru dolů, míček je tam, potom tady, není moc co psát :(
12:29 Střela hráčky Bulldogs Brno letěla tak vysoko, že málem trefila letadlo letící z Londýna do Košic
11:26 Bulldogs Brno střílí na branku BA, gól to ale není a do útoku se ženou domácí
10:15 Josef Krejča vidí faul od Bleků v rohu hostů, píská, a dává Brnu rozehru
09:11 Bulldogs Brno poslali hezký pass od rohu k brance soupeře přes celé hřiště, pass ale zastavila hráčka z Bleků a posílá svůj tým do útoku
07:38 Bleci jsou v jedné šanci za druhou
06:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #47 Nela Rusňáková (1:1)
05:05 Domácí měli obrovskou šanci před brankou soupeře, když byla brankářka hostů natažená po délce branky, Bleci měli balónek skoro na malým brankovišti
04:38 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #51 Lenka Vojáčková, asistoval #41 Karolina Bartoňková (0:1)
00:31 Domácí pressujou!
00:01 Bule pro Bleky!
00:00 Hráčky už jsou na rozcvičce! Kdo dnešní duel vyhraje? Zůstaňte s námi a vše se dozvíte!
00:00 Dobré odpoledne všem divákům skvělého florbalu. Můžete si prohlédnout dnešní sestavy, než nám začne zápas. Hned co to v 18:00 vypukne, můžete očekávat kvalitní zápis, aby jste byli stejně informováni, jako diváci na tribuně. Přejeme přijemný zážitek!