Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:6
branky: 14. Michaela Mašková, 16. Michaela Mašková - 4. Angelika Bližňáková, 5. Běla Novotná, 16. Angelika Bližňáková, 18. Natalie Vesecká, 26. Angelika Bližňáková, 55. Angelika Bližňáková; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 22 - Daniela Kreisingerová 29; po třetinách: 2:4, 0:1, 0:1
60:00 Komentář hostů Skála Jan (Trenér): V první řadě bych chtěl Plzni poděkovat za těžkou a fér sérii, která jak píše kolega měla hodně vysoká měřítka. Myslím si, že jsme po oba dva zápasy byli lepším týmem na hřišti, at  se to týká osobních soubojích, proměňování šancí a hlavně obětování jedna za druhou. My jdeme  regenerovat a poté se ihned vrhnout do další tvrdé práce, protože tenhle SKVválec nezastavuje! Diky divákům za super atmosféru.  #SpoluKracimezaVitezstvim
60:00 Komentář domácích Procházka Vít (Trenér): Podobný zápas jako včera, jen míň branek. V první třetině trošku smůla a pak už se to s námi táhlo. Soupeř výborně blokoval a co prošlo, měla brankářka. Na dva góly je těžké vyhrát, ale holky opět chválím za maximální nasazení. Celá série byla kvalitou, rychlostí a tvrdostí vysoko nad prvoligovým průměrem, takže sezonu končíme sice zklamaní, ale s hlavou nahoře. Soupeři přejeme hodně štěstí dál. Za celý ročník děkujeme našim fantastickým fanouškům a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:13 Kaslová orazítkovala břevno branky SKV
55:25 Domácí to zkouší v 6
55:24 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
54:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #32 Nikola Trnková (2:6)
54:16 Bližňáková zvyšuje na 6:2 a výrazně přibližuje SKV k postupu do čtvrtfinále
52:31 Slávistkám dnes chybí i trochu štěstí. Míček občas poskakuje v brankovišti KReisingerové, ale cestu do hostující branky se mu stále najít nedaří
51:37 Domácí hráčky se stále nemůžou přes hostující obranu dostat do větších šancí
47:02 Binědová se hezky vytočila do střely, ale blok hráček před sebou prostřelit nedokázala
45:32 Hosté v plném počtu
45:06 Tentokrát stříela Kaslová z první ze vzduchu. Kreisingerová i s trochou štěstí chytá
43:46 Kaslová střílí pouze do bloku
43:32 Vyloučen hráč #69 Eliška Škvorová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:25 I další oslabení se Slávistkám podařilo ubránit
37:25 Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
37:25 Další výhoda přesilové hry pro hostující hráčky
35:38 Teď ale zahrozily i domácí hráčky. Ale ani Mašková a následně ani Lejbová Kreisingerovou nepřekonaly
35:06 SKV je stále o něco nebezpečnější a vypracovává si více šancí
32:28 Slávistky tentokrát bez větších problémů ubránily oslabení
30:28 Vyloučen hráč #42 Terezie Lejbová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
29:25 Valečková drží domácí ve hře, předvedla další dva těžké zákroky
29:10 Lejbová střílí těsně nad branku
26:25 Domácí v plném počtu
26:04 Hosté v plném počtu a budou mít ještě 21 vteřin výhodu přesilovky
25:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková bez asistence (2:5)
24:45 Bližňáková pálí do boční sítě
24:25 Vyloučen hráč #98 Kamila Kaslová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
24:25 Uvidíme hru 4 na 3 po vyloučení Kaslové
24:04 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
24:04 Vyloučen hráč #6 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
24:04 Souboj mezi Sukovou a Nigrinovou pokračoval i po odehrání balonku. Uvidíme tedy hru 4 na 4
20:55 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #4 Michaela Mašková.
20:55 Míša Mašková vzala exekuci trestného střílení sama na sebe. Bohužel Kreisingerovou neprostřelila, a tak zůstává stav 2:4
20:55 Po faulu na Maškovou uvidíme trestné střílení
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:09 Domácí hráčky vybojovaly balonek a už to vypadalo na nadějné přečíslení, ale obrana SKV se stihla vrátit a útok Slávistek zastavit
17:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #99 Natálie Jirková (2:4)
17:38 Po nepřehledné situaci v domácím brankovišti končí balonek v brance a máme tu opět dvougólový rozdíl
16:05 Valečková zavalena 2 hráčkami a hra musí být přerušena
15:43 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (2:3)
15:43 Na gól SKV opět bleskově odpovídá domácí kapitánka Mašková. Dobře zpracovala dlouhé nahození od Sukové a prostřelila Kreisingerovou
15:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (1:3)
13:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
13:42 Na druhé straně se prosazuje Mašková, a je to už pouze o gól
13:38 A dakší zákrok Valečkové po individuální akci BLižňákové
12:20 V oslabení ve velké šanci Radostová, ale Valečková chytá
11:11 Suková trefuje pouze hráčku před sebou
10:50 Vyloučen hráč #81 Natálie Máchalová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
10:50 Po velké šanci uvidíme také první přesilovku domácích
09:34 Střelu Binědové pod břevno Kreisingerová chytá
08:40 Domácí ztratili balonek a SKV se dostalo do přečíslení 3 na 1. Ale ani toto přečíslení a ani následná nebezpečná střela brankou neskončili
08:10 Žižková střílí pouze do bloku
07:10 Ani jsem to nestihl dopsat a už běžela Bližňáková sama na Valečkovou. Domácí brankářka jí ale vychytala a udržela tak domácí ve hře
06:55 Hraje se teď převážně před hostující brankou, ke střelám se ale Slávistky nedostávají
04:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #77 Adéla Skalická (0:2)
04:22 A už je to 0:2. Bohužel vidíme stejný začátek jako ve včerejším zápase. Novotná vytáhla balonek od vlastní branky a  přesně vystřelila přes bránicí hráčku
03:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
03:19 Hostující hráčky se dostávají do vedení po tečované střele Bližňákové
02:59 Nebezpečná střela Nigrinové, ale končí pouze na zadním mantinelu
01:59 Žižková vybojovala balonek, následně ale střílí vedle