4:3
    Petr LUKŠ
    ()

FBC Spartak Kaplice - T.K.S. TJ Turnov 4:3p
branky: 30. Michal Forst, 44. Michal Forst, 60. Petr Lukš, 70. Petr Lukš - 12. Jonáš Mellan, 48. Jakub Janoušek, 53. Šimon Janoušek; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 24 - Petr Suchomel 29; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2, 1:0
70:00 Komentář domácích Wunsch Pavel (Trenér): Když vás tým a takovéto vítězství dožene k dojetí není moc co dodat. Jsem na všechny hráče v čele s našimi oporami pyšný co všechno pro vítězství před našimi skvělími dívaky udělali. Nyní sebereme poslední zbytky sil a pojedeme se poprat o postup ne hřiště soupeře.
70:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Zklamaný a nasraný odjíždíme z jihu zpět na sever. Bohužel nám tyhle zápasy nesvědčili a podvolili jsme se soupeřově hře. Na domácím hřišti však přidáme alespoň trochu florbalu navíc a vybojujeme si postup dál. Díky za zápas.
70:00 Střely v prodloužení: 10:5
70:00 Ukončení prodloužení
69:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (4:3)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #17 Petr Bláha (3:3)
56:51 Timeout FBC Spartak Kaplice
52:51 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (2:3)
47:13 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #11 Ondřej Šmída (2:2)
43:38 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #72 František Dvořák (2:1)
43:29 Vyloučen hráč #24 Matěj Hájek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
29:39 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #22 Tomáš Kadlec (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 5:6
13:35 Vyloučen hráč #47 Michal Forst družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
11:39 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan, asistoval #11 Ondřej Šmída (0:1)
09:23 Vyloučen hráč #8 Jonáš Mellan družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře