Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Panthers Praha 5:4p
branky: 15. Eduard Chalupa, 32. Jakub Loskot, 36. Daniel Dolejš, 49. Daniel Dolejš, 64. Daniel Dolejš - 16. Vojtěch Wojnar, 35. Jan Martinek, 44. Pavel Daněk, 47. Daniel Riley; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 126; zásahy brankářů: Luboš Zeman 23 - Jan Buzík 19; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2, 1:0
70:00 Komentář hostů Nováková Andrea (Vedoucí): Dnes jsme přijeli s jasným cílem. Bohužel se nám nedařilo předvézt naši hru a plnit jasně dané pokyny. Musíme se z chyb poučit a zítra předvedeme to, co umíme. Děkujeme divákům, kteří si našli čas a přijeli nás podpořit.
70:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Dneska vyhrál lepší tým, ale máme rádi drama tak se to trošku protáhlo. Vše co jsme si řekli na hřišti bylo a slavíme první výhru v sérii. Děkuji Píseckému klubu za pomoc při pořádání a za poskytnutí jejich haly. Zítra se série vrací domů. Zítra MODRÉ PEKLO! DOŠWICH MILEVSKO <33
70:00 Střely v prodloužení: 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
63:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (5:4)
60:50 Je to drama se vším všudy!
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
55:34 Tak tohle bylo infarktové! Tyč zastavila hosty od gólu v nájezdu!
55:33 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #49 David Mašát.
49:22 Sledujeme krásný zápas, kde si týmy předávají otěže sem a tam.
48:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (4:4)
47:23 Šance pro domácí srovnat s hosty krok.
47:22 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
46:10 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #50 Daniel Riley, asistoval #72 Jan Martinek (3:4)
45:16 Atmosféra houstne, fanoušci skandují.
43:49 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk bez asistence (3:3)
43:34 Domácí se srdnatě brání!
42:17 Tohle bylo od domácích úplně zbytečné. Uvidíme přesilovku hostů.
42:16 Vyloučen hráč #47 Jan Tomaško družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
40:41 Domácí ubránili útok hostů a kontrolují míček.
40:00 Střely ve 2. části: 11:3
35:24 Dan Dolejš opět překlápí vedení na stranu Došwihu!
35:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
34:41 Máme opět srovnáno, po nenápadné akci se hosté vrací do zápasu.
34:40 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #82 Matěj Štrobach (2:2)
31:45 Nádherná střela Kuby Loskota vymetla tu nejměnší pavučinku branky hostů. Krásná akce! Pusťte si stream tohoto zápasu :)
31:44 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (2:1)
27:01 M. Dolejš v mega akci, golman hostů výtečně vytáhl střelu špičkou nohy.
23:49 Dvořák v hezké příležitosti, bohužel nad.
21:54 Hosté se zatím velmi dobře brání. Domácím chybí více rychlosti.
20:52 Vyloučen hráč #41 Pavel Daněk družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
20:01 Buly pro domácí
20:00 Střely v 1. části: 8:15
16:33 Vyrovnaná hra i skore. Týmy se střídají v útočení sem a tam..
15:19 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #65 Matěj Vavroušek (1:1)
14:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #97 Eduard Chalupa, asistoval #22 Petr Dolejš (1:0)
11:13 Monstersave by Zeman!
09:30 Kolář v šanci, ale jen do připraveného bloku.
05:20 Další velká šance Panthers.
04:32 Hra má tempo hodné play-off. Hosté zatím mají trochu více ze hry.
01:40 První velká střela hostů. Zeman chytá.
01:11 Hosté kontrolují hru držením míčku.