6:5
    Michal DOMBROVSKÝ
    (Gruner)

1. MVIL Ostrava - FbC Playmakers Prostějov 6:5p
branky: 32. Filip Machálek, 39. Filip Machálek, 40. Jan Šebesta, 46. Ctibor Novák, 47. David Augustin, 65. Michal Dombrovský - 4. Daniel Miczek, 9. Milan Fojt, 44. Jan Hloch, 54. Milan Fojt, 57. Zdeněk Fojt; rozhodčí: Ondřej Fabián - Petr Kadlec; vyloučení: 0:0; využití: 1:3; diváků: 29; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 18 - Štěpán Panák 39; po třetinách: 0:2, 3:0, 2:3, 1:0
65:00 Střely v prodloužení 4:0 ve prospěch domácích. Celkově 45:23.
65:00 Ukončení prodloužení
64:32 GÓL 1. MVIL Ostrava! 6:5
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #6 Michal Dombrovský, asistoval #77 Dennis Gruner (6:5)
60:00 Zahájení prodloužení
59:23 Timeout 1. MVIL Ostrava
59:00 Domácí měli v posledních sekundách několik dobrých šancí. Bohužel všechny vedle.
58:12 Timeout FbC Playmakers Prostějov
56:56 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 5:5
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #81 Zdeněk Fojt, asistoval #92 Jindřich Kratochvíl (5:5)
56:56 Fojt dotlačil míček do branky po Kratochvílově střele.
56:30 Machálek předložil na střed volnému Janečkovi, jeho střelu z bezprostřední blízkosti Panák kryje.
53:18 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 5:4
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #93 Milan Fojt, asistoval #5 Jan Páleník (5:4)
53:18 Páleník nachází v přesilovkovém vzorci na středu úplně volného Fojta, který Kořínkovi nedal žádnou šanci.
51:00 Domácí se v pohodě ubránili. Mnoho času strávili s míčkem za vlastní brankou, kde je Prostějovští nepochopitelně ani nenapadali.
48:16 Trestné střílení družstva FbC Playmakers Prostějov neproměnil #10 Daniel Miczek.
48:16 Za Grunnerův faul bylo proti domácím nařízeno trestné střílení. K míčku se postavil Miczek, rozjel se, vymíchal Kořínka... ... a poté pouze napálil spojnici břevna a tyče.
46:25 GÓL 1. MVIL Ostrava! 5:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #8 David Augustin, asistoval #6 Michal Dombrovský (5:3)
46:25 Dombrovského nahození z poloviny hřiště tečuje pod padajícího Panáka Augustin.
45:39 GÓL 1. MVIL Ostrava! 4:3
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #28 Ctibor Novák bez asistence (4:3)
45:39 Novák neohroženě vletěl do prostějovské rozehrávky a prosazuje se z bezprostřední blízkosti!
43:25 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 3:3
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #83 Jan Hloch, asistoval #81 Zdeněk Fojt (3:3)
43:25 Hloch se prosazuje střelou tahem z pravého křídla po Fojtově přihrávce.
43:00 Panák měl teď velké štěstí. Střela domácího Grunnera mu vypadla, naštěstí pro hosty pouze vedle branky.
42:00 Na druhé straně ho ze křídla napodobil Tesárek.
41:00 Páleník v samostatném úniku střílí pouze nad Kořínkovu branku!
40:00 Střely ve třetí třetině MVIL 12:14 Prostějov.
40:00 Třetí třetina začne přibližně 14:19.
40:00 Střely ve druhé třetině MVIL 19:3 Prostějov.
39:57 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #43 Jan Šebesta, asistoval #5 Patrik Janečka (3:2)
39:57 Obrat je dokonán! Šebestova střela zapadla přesně k tyči.
38:43 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #28 Ctibor Novák (2:2)
38:43 Machálek zpracoval obtížnou Novákovu přihrávku pod nohy a střelou pod ruku gólmana srovnává na 2:2.
37:00 Domácí Novák v obrovské šanci tahem pouze nad!
34:30 Domácí teď sahali po vyrovnání! Dombrovský tečoval Grunnerovo nahození a míč zapadl do branky. Podle mínění rozhodčích ale teč byla vysokou hokejkou a proto gól nemohl být uznán.
31:29 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:2
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #12 Filip Machálek, asistoval #9 Daniel Cabiš (1:2)
31:29 Domácí konečně prolamují střeleckou smůlu! Machálek perfektně zpracoval Cabišovu kolmici a z otočky se trefil přesně k tyči!
30:30 Domácí mají permanentní tlak. Jak dlouho dokáží ještě Prostějovští odolávat?
25:00 Domácí se v přesilovce k výrazně nebezpečné střele nepropracovali. Příliš mnoho času strávili přihrávkami mezi beky. Nutno dodat, že Prostějovští dobře vykrývali prostor.
22:30 Na druhé straně se dostal do protiútoku Miczek ale bohužel pro něj mu míček utekl a zakončoval na dlouhou hůl. Kořínek si střelu pohlídal.
21:30 Domácí Augustin v obrovské šanci míří z dorážky pouze vedle branky!
20:00 Střely v první třetině MVIL 10:6 Prostějov.
20:00 V první třetině se hosté docela pohodlně dostali do dvoubrankového vedení. Domácí hráči jim na hřišti nechávali až příliš mnoho prostoru a Playmakers toho dokázali využít. Ostravané se však nevzdali a v posledních pěti minutách třetiny si vytvořili slušný tlak, která mohl rezultovat i ve snížení, případně vyrovnání. Panák ale hosty drží.
19:00 Hráči MVILu dostali v posledních dvou minutách hráče Playmakers pod velký tlak. Bohužel pro Ostravany ale Panák drží svůj tým nad vodou.
18:00 Machálkovu střelu do šibenice Panák reflexivně vytáhl nad branku.
17:30 Domácí Novák ze středu hřiště pálí jen do helmy hostujícího gólmana po pěkném Augustinově přiťuknutí.
15:00 Domácí hráči se úspěšně ubránili. Hosté vyrobili v přesilovce řadu nepřesností, které jim zabránily v tom, aby si vytvořili větší tlak.
12:00 Domácí se zatím marně snaží najít recept na kompaktní prostějovskou obranu.
08:53 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 0:2
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #93 Milan Fojt, asistoval #81 Zdeněk Fojt (0:2)
08:53 A je to 2:0 pro hosty. Fojt nachytal Kořínka střelou nad nohu, která se při cestě do branky otřela o tyčku.
07:00 Velká šance domácích! Na Šebestu zívala poloprázdná branka. Ke smůle domácích ale nastřelil pouze Panákovu ruku.
06:00 Hosté jsou zatím mnohem nebezpečnější. Dovolují si kličky klidně i proti dvěma hráčům domácích a zatím jim to vychází. Domácí hráči jsou myšlenkami asi ještě v šatně.
03:37 GÓL FbC Playmakers Prostějov! 0:1
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil #10 Daniel Miczek, asistoval #93 Milan Fojt (0:1)
03:37 Fojt posunul Miczkovi na křídlo a ten se z otočky na bližší tyč nemýlí. Využitá přesilovka hostů.
02:00 První dvě minuty zápasu zatím moc vzruchu nepřinesly. Oba týmy se zatím oťukávají a hra je nepřesná.
00:00 Domácí tým zatím se ziskem 38 bodů suverénně vévodí tabulce a na nejbližší pronásledovatele má už sedmi bodový náskok. Hosté z Prostějova jsou desátí.
00:00 Dobrý den, dovolte mi, abych vás jménem pořádajicího oddílu 1. MVIL Ostrava přivítal na utkání 16. kola 2. ligy mužů divize IV mezi domácím týmem 1. MVIl Ostrava a hosty FbC Playmakers Prostějov.