56
  • 56 55:30
    Jakub HOLAS

Snipers Třebíč - ASK Bystřice n.P. 8:2
branky: 1. Pavel Štěpánek, 7. Štefan Furdan, 20. Jakub Holas, 36. Jakub Holas, 39. Jan Janíček, 44. Božidar Rašeta, 50. Lukáš Petr, 52. Lukáš Petr - 28. Roman Mach, 55. Ondřej Dvořák; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Petr Brestovský 23, Lukáš Brabec 2 - Jiří Paleček 19; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:1
59:59 Domácí byli kromě pár minut ve druhé třetině lepším celkem a zaslouženě vyhráli.
58:16 Domácí se dostávali do brejku 3 na 1, ale Farkaš nedokázal přesně nahrát.
55:30 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #10 Jakub Holas.
55:30 Štěpánek Pavel se dostal do úniku, kde ho zastavil faulem Chocholáč. Bylo nařízeno trestně střílení, které Holas zakončil do masky brankáře.
54:46 Trestné střílení družstva ASK Bystřice n.P. neproměnil #3 Jaromír Chocholáč.
54:46 Brankář Brabec sestřelil hostujícího útočníka v jasné příležitosti. Bylo nařízeno trestné střílení, které Chocholáč zakončil střelou do tyče. Přesilovka pro hosty.
54:20 GÓL ASK Bystřice n.P.! 8:2
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #7 Ondřej Dvořák, asistoval #8 Jiří Sláma (8:2)
54:20 Kapitán hostů Dvořák střelou z úhlu přesně trefuje na vzdálenější tyč.
53:20 Štěpánek Pavel v dobré pozici pouze do masky Palečka.
51:57 GÓL Snipers Třebíč! 8:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #96 Lukáš Petr, asistoval #87 Jan Janíček (8:1)
51:57 Šťastný gól pro domácí. Janíček nahrával před branku, ale jeho nahrávka byla přizvednuta obráncem přímo do ramena před brankou stojícího Petra odkud zapadl míček do branky.
51:00 Dlabač v dobré pozici nedokázal zvednout míček nad nohu Palečka.
49:20 GÓL Snipers Třebíč! 7:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #96 Lukáš Petr, asistoval #7 Lukáš Vojan (7:1)
49:20 Střídání brankáře. Nový brankář #8 Lukáš Brabec družstva Snipers Třebíč
49:20 Petr byl důrazný v souboji na malém brankovišti a dorazil míček do branky.
45:19 Rašeta si z hostujících hráčů udělal kužely, ale Vojan jeho akci nedotáhl do konce.
43:39 GÓL Snipers Třebíč! 6:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #90 Božidar Rašeta, asistoval #14 Tomáš Farkaš (6:1)
43:39 Rašeta pěknou střelou tahem prostřelil vše co mu stálo v cestě.
41:56 Petr se objevil v dobré šanci na velkém brankovišti, ale nedokázal trefit skákající míček.
38:11 GÓL Snipers Třebíč! 5:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #87 Jan Janíček, asistoval #92 Štefan Furdan (5:1)
38:11 Janíček střelou od mantinelu trefuje růžek Palečkovy branky.
36:38 Furdan napřesnou nahrávkou poslal hosty do brejku, ale Brestovský si se střelou poradil.
35:32 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #10 Jakub Holas, asistoval #87 Jan Janíček (4:1)
35:32 Janíček našel krásným pasem Holase, který přízemní střelou navyšuje vedení.
34:54 Další z velkých šancí Bystřice nevyužil kapitán Dvořák Ondřej, Již po několikáté v dobré možnosti vysoko přestřelil.
33:41 Na hřišti se poprvé objevuje Dlabač a ihned zkusil vystřelit, ale jeho střela skončila na hostujícím obránci.
33:00 Černý výborným obranným zákrokem nepustil do šance Slámu.
32:20 Vojan ve velké šanci trefuje pouze břevno stejně tak na druhé střeně zazvonilo břevno po střele Fryšavského.
30:05 Výborný zákrok si připisuje Paleček proti střele Štěpánka Pavla z bezprostřední blízkosti branky.
29:01 Sám před brankou se ocitl Sláma, ale stejně jako Novák vysoko přestřeluje. Bystřice je v této třetině výrazně aktivnější.
28:27 Novák z první v těžké pozici vysoko přestřeluje branku domácích.
27:24 GÓL ASK Bystřice n.P.! 3:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #44 Roman Mach, asistoval #51 Michal Mazánek (3:1)
27:24 Další z brejků hostů končí brankou. Mach se protáhl ze pravé strany kolem obrany Snipers a prostřelil Brestovského střelou na bližší tyč.
25:18 Hosté si vytvořili několik nadějných příležitostí, ale branku nevstřelili.
24:15 Z dobré pozice netrefuje domácí branku Dvořák Roman.
23:44 Výborný zákrok Brestovského proti střele Chocholáče.
23:18 Rodící se brejk Bystřice zastavil pouze za cenu faulu Holas.
22:35 Oba celky jsou aktivní a tlačí se do útoku, ale střely jsou většinou zablokovány.
19:38 Prášil selhal v největší šanci Bystřice v první třetině. Nedokázal přesně umístit míček do zcela odkryté branky.
19:19 GÓL Snipers Třebíč! 3:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #10 Jakub Holas, asistoval #92 Štefan Furdan (3:0)
19:19 Pěkná souhra mezi Holasem a Furdan. První jmenovaný svoji střelu umístil přesně nad nohu brankáře.
18:38 Jakub z velké dálky jen těsně míjí branku.
17:11 Bystřice začíná být aktivní a vytvořila si několik dobrých možností.
15:49 Jakub z půlky trefil pouze prvního hráče z čehož vznikl brejk hostů, ale Jakub dokázal své zaváhání napravit.
14:11 Papoušek spálil stoprocentní šanci, když před prázdnou brankou nedokázal proměnit nahrávku od Štěpánka Pavla.
13:33 Petr z bekendovou střelou z voleje jen těsně minul branku.
12:52 Velká šance Holase, ke kterému se odrazila zblokovaná střela Farkaše, ale brankář Paleček skvěle vyrazil.
11:25 Rašeta vyvezl balónek přes dva hráče, ale nedokázal přesně nahrát.
07:27 Černého tvrdá střela z poloviny hřiště byla zablokována hostujícím obráncem.
06:10 GÓL Snipers Třebíč! 2:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #92 Štefan Furdan, asistoval #90 Božidar Rašeta (2:0)
06:10 Furdan napřáhl z poloviny hřiště a jeho střela zapadla přesně k tyči.
02:02 Ve velké šanci se ocitl domácí Petr, ale přestřelil odkrytou branku.
00:34 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Pavel Štěpánek, asistoval #7 Lukáš Vojan (1:0)
00:34 Snipers vstoupili do utkání aktivně a hned v úvodu se ujímají vedení zásluhou Štěpánka Pavla.