Time-out
    Rtyně v/P

Události

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Innebandytos Hradec Králové 5:6
branky: 10. Miloslav Krýsl, 25. Jakub Téra, 43. Miloslav Krýsl, 49. Jakub Téra, 55. Jakub Václav - 2. Jan Novotný, 11. Tomáš Matys, 15. Karel Havlíček, 21. Jan Linhart, 44. Ondřej Středa, 53. Štěpán Raiter; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Martin Kočí 20 - Jiří Nejman 19; po třetinách: 1:3, 1:1, 3:2
60:00 Ukončení 3. části
59:40 Dobře Petr Kašpar !! zachránil domácí před další brankou.
58:06 Padavá střela Kuby Téry neohrozila branku. Ani nevím proč to sem píšu.
57:38 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
57:38 Domácí si berou Timeout. Snad něco vymyslí a bude se na co dívat v posledních minutách zápasu.
56:05 Je vidět že Rtyně nepotřebuje 300 fanoušků, jim stačí jen Tomáš Prouza, Honza Pich a Kačka Seidlová, kteří dokáží navnadit pořádnou atmosféru. Jen tak dál.
54:16 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #99 Jakub Václav, asistoval #25 Martin Kočí (5:6)
54:16 Dobře se vytočil Jakub Václav do středu hřiště, přesně jak jsem ho to učil a snižuje na 5:6
52:38 Už je téměř jasné kdo bude nejvylučovanějším hráčem celého zápasu. Ano je to Kašpar Petr !
P
52:28 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 4:6
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #3 Štěpán Raiter, asistoval #10 Jan Linhart (4:6)
52:28 Opět otevřený střed a útočník hostí do prostřed brány vstřelil gol.
51:40 Teď jen hráčihostí zírali, když Milan Krýsl vykličkoval z rohu hřiště a vystřelil na branku. Nejman však podržel svůj tým
49:20 Teď se z pohledu časomíry trošku pomýlil rozhodčí a nezapískal jasný faul na Filipa Ryanta, který šel sám na bránu.
48:13 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra z trestného střílení (4:5)
48:13 Trestné střílení úspěšně proměnil Jakub Téra. Nic nevymýšlel a jednoduše vymetl pavučinu z levého rohu Nejmanovi brány.
47:33 Hosté začínaji začínají zvyšovat svůj tlak a domácí své chyby před vlastní bránou.
45:53 Domácí otevřeli hru, ale 3. třetinu dělají chyby v obrané fázy.
44:28 Koší se použil ze své chyby v prvním poločase a po střele hostujícího hráče si pohlídal si přední tyč.
43:19 Nedůraz domácích a volný střed hřiště. Pro středu to byla snadná práce a zvyšuje vedení na 3:5
43:18 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 3:5
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #5 Ondřej Středa, asistoval #10 Jan Linhart (3:5)
42:54 Na tohle už Nejman nestačil a domácí snižují na 3:4
42:53 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Miloslav Krýsl, asistoval #78 Karel Havlíček (3:4)
42:10 Výborně Nejman, pokryl dorážku Kuby Téry
40:55 Hlasité vykřiky diváka Tomáše P. rozproudily přesilovku domácích a několika střelami prověřili Nejmana
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Ukončení 2. části
38:02 Dobrý tlak teď předvedla trojice domácíh útočníku (Téra, Václav Čížek) a konec akce zakončil Kuba téra střelou ze vzduchu. Neumístěnou střelou trefil jen střed brány a Nejman s přehledem pokryl.
37:00 Dobrý průnik Zdeňka Krajčího přes domácí obranu. Avšak zahnal se do koutu.
35:45 Kočka vyráží tutovku, kterou neproměnil Tomáš Matys.
32:25 Nejman vyráží jedovku od Mildy !
32:20 Hradec předvedl akci na kterou se dalo dívat !!
31:25 Petr musel zastavit hráče Hradce, ale zastavil ho nedovoleným způsobem.
31:12 Skok Kočího, který vyrazil střelu do šibenice.
29:29 Chyba hostujícího obránce a Kuba Václav mohl snížit rozdíl skóre.
28:04 Brankář hostí Nejman povzbuzuje své spoluhráče, aby začali hrát.
25:00 Těchto 5 minut byly jasně lepší domácí.
24:28 To byla velká škoda pro domácí. Milda prošel přes domácí obranu a přes hákování hostí vystřelil. Trefil jen levou tyč.
24:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #16 Filip Ryant (2:4)
24:10 Po průniku Filipa a krásnou nahrávkou z poza brány našel Kubu a ten neomylně střelil branku.
23:06 Po dobrém přikrytí míčku se otočil Kuba Václav a orazítkoval horní tyč.
20:50 Miloslav Krýsl svou střelou ze středu hřiště prověřil Hostujícího golamna Nejmana, ten však střelu chytil
20:11 Po chybě domácího golamana, který si nepohlídal bližší tyč zvyšuje vedení Linhart na 1:4
20:10 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 1:4
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #10 Jan Linhart, asistoval #5 Ondřej Středa (1:4)
20:00 Zahájení 2. části
20:00 Ukončení 1. části
19:59 Stav po první třetine 1:3. V této třetině byl Hradec o něco produktivnější.
19:11 Po střele hostujícího hráče výborným zákrokem vyráží kočí svou levou rukou!
17:31 Domácí svoji přesilovku nevyužily.
14:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Vlastní branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #78 Karel Havlíček (1:3)
14:31 Po střele hostujícího hráče si nešťastnou tečí srazil míček do své branky Havlíček Karel
13:24 Zápas je zatím vyrovnaný. Střely na branku jsou zatím 5:3 pro Hradec
10:16 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 1:2
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #14 Tomáš Matys, asistoval #17 Tomáš Pokorný (1:2)
09:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Miloslav Krýsl, asistoval #99 Jakub Václav (1:1)
01:28 GÓL FBC Innebandytos Hradec Králové! 0:1
Branku družstva FBC Innebandytos Hradec Králové vstřelil #44 Jan Novotný, asistoval #16 František Lahučký (0:1)
00:00 Zahájení utkání.