8:4
    Jindřich HRDÝ
    (Troják)

FbK Svitavy - FBC Štíři Č. Budějovice 8:4
branky: 26. Vít Sauer, 29. Josef Prudil, 29. Robin Kalhaus, 37. David Říha, 43. Aleš König, 53. Jan Malý, 53. Lukáš Brýdl, 55. Aleš König - 5. Michael Kudláček, 45. Josef Prudil, 54. Jan Králík, 59. Jindřich Hrdý; rozhodčí: Daniel Jireček - Radim Slezák; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 168; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 20 - Josef Macek 36; po třetinách: 0:1, 4:0, 4:3
59:59 Svitavy poráží České Budějovice 8:4. Poměr střel je 44:24 pro domácí.:)
58:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #5 Jindřich Hrdý, asistoval #79 Tomáš Troják (8:4)
56:24 Dvě střely z čepelí svitavských hráčů zacinkaly o česko budějovickou tyč.
54:10 GÓL FbK Svitavy! 8:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #38 Aleš König bez asistence (8:3)
54:10 V čase 54:10 si šikovně obehrál golmana hráč domácích Aleš König a a zvyšuje tím skóre na 8:3
53:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #20 Václav Staněk (7:3)
53:00 V čase 53:00 se trefil hráč hostů Jan Králík, jedná se o třetí gól během 56 sekund. Dva do sítě hostů a jeden do sítě domácích
52:24 GÓL FbK Svitavy! 7:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #19 Lukáš Brýdl bez asistence (7:2)
52:04 GÓL FbK Svitavy! 6:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #21 Jan Malý, asistoval #66 Vladislav Doseděl (6:2)
50:18 Svitavy hrají v plném počtu
48:18 Po nepotrestaných zákrocích hostů následuje vyloučení domácího hráče, Svitavy budeou hrát dvě minuty v oslabení.
44:10 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Vlastní branku družstva FbK Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil (5:2)
44:10 Hráč domácích nešťastně nohou dorazil míček do vlastní brány.
42:59 GÓL FbK Svitavy! 5:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #38 Aleš König, asistoval #66 Vladislav Doseděl (5:1)
36:41 GÓL FbK Svitavy! 4:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #24 David Říha, asistoval #66 Vladislav Doseděl (4:1)
36:41 Domácí opět proměnují přesilovku, tentokrát se po dvou asistencích trefil David Říha.
34:20 Hráč domácích David Říha by udeřen hokejkou do hlavy. Tento čin zůstává nepotrestán.
28:56 GÓL FbK Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #77 Robin Kalhaus, asistoval #24 David Říha (3:1)
28:56 Domácí odskakují na 2 gólový rozdíl gólem, který vstřelil hráč s číslem 77 Robin Kalhaus, asistoval mu opět David Říha.
28:16 GÓL FbK Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #24 David Říha (2:1)
28:16 Svitavy využívají přesilovky a jdou do vedení. Po asistenci Říhy doklepl do brány skákavý míček hráč s číslem 11 Josef Prudil.
26:17 Pár sekund po vstřelení vyrovnávacího gólu dostávají Svitavy další šanci a tou je vyloučení hráče hostů.
25:57 GÓL FbK Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #25 Vít Sauer, asistoval #77 Robin Kalhaus (1:1)
24:38 Domácí jsou kompletní a derou se usilovně dopředu. Zda se tuto třetinu dočkáme vyrovnání, zůstává otázkou.
20:48 Skákavý míček udělal paseku na malém brankovišti domácích.
20:10 Oba týmy se do 2.třetiny pouští velice dravě.
19:50 Hráči Českých Budějovic si domácí pletou s koňmi:naskakují jim na záda :)
19:10 Říha zakončuje akci perfektní střelou, golman hostí ale vykrývá tělem.
19:00 Začíná poslední minuta 1. třetiny
15:05 Domácí hrají v plném počtu
14:01 Říha zpátky ve hře.
12:23 Z hrací plochy se stahuje zráněný domácí hráč David Říha.Snad se brzy vrátí do hry.
10:20 Krásná akce v pásmu hostů, střela ale přeletěla bránu.
09:01 Nastaly velice vzrušující momenty u brány hostů, gól ale nepadl a stav tedy zůstává 0:1.
07:09 Hosté podpořeni gólem hrají velice dravě. Očekáváme pro diváky velice atraktivní zápas.
05:20 Hráč Českých Budějovic zlomil hůl.
04:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Michael Kudláček bez asistence (0:1)
04:58 Hosté otevřely skóre střelou z půlky do pravého rohu brány.
00:57 Oba týmy už se střelecky prosazují, každý tým má po jedné střele na bránu.
00:00 Dobrý den, vítáme vás na utkání Svitav s florbalovým klubem Českých Budějovic.