58
  • 58 57:29
    Dačice

Snipers Třebíč - TJ Centropen Dačice 5:7
branky: 6. Lukáš Mátl, 20. Pavel Štěpánek, 33. Jakub Holas, 37. Pavel Štěpánek, 57. Miroslav Jakub - 2. Ondřej Novotný, 12. Milan Svoboda, 14. Ondřej Novotný, 49. Zdeněk Kounek, 50. Petr Choutka, 51. Kryštof Kůs, 52. Kryštof Kůs; rozhodčí: Stanislav Chvosta - Jiří Vápeník; vyloučení: 0:0; využití: 2:4; diváků: 87; zásahy brankářů: Lukáš Brabec 15, Petr Pokorný 3 - Lukáš Vacuška 37; po třetinách: 2:3, 2:0, 1:4
59:59 Po zákeřném faulu byl Furdan odnesen ze hřiště. Na výsledku to však už nic nemění.
57:29 Timeout TJ Centropen Dačice
56:24 GÓL Snipers Třebíč! 5:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Miroslav Jakub, asistoval #92 Štefan Furdan (5:7)
56:24 Jakub vykřesal pro Třebíč jiskřičku naděje.
54:54 Třebíč v plném počtu.
54:45 Janíček nastřelil tyč.
54:30 Třebíč tlačí ve svém vlastním oslabení.
53:44 Pokorný skvěle vychytal dačického hráče.
52:03 Timeout Snipers Třebíč
51:31 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #15 Milan Svoboda (4:7)
51:31 A Dačice skórují podruhé. Tři góly za 8 minut budou pro hráče Třebíče asi těžkým oříškem.
50:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:6
50:48 Dačice využívají dvojnásobnou přesilovku a vedou už o 2 góly.
50:24 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petr Pokorný družstva Snipers Třebíč
49:09 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #23 Petr Choutka, asistoval #14 Jiří Pavlíček (4:5)
49:09 Choutka vymetl pavučinu u bližší tyče a Dačice se ujímají vedení.
48:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #5 Zdeněk Kounek, asistoval #15 Milan Svoboda (4:4)
48:26 Kounek se trefil do letícího míčku v brankovišti a proměnil přesilovku Dačic.
45:53 Dačice v plném počtu.
44:57 Hráči Dačic v protiútoku 3 na 1 nastřelili tyč.
43:35 Mátl skvěle otočkou přihrával na Furdana, jeho střela však byla zblokována.
42:58 Vojan vybojoval balonek ale nedokázal v těžké pozici zakončit.
42:22 Dačice se dostaly do zakončení, ale zblokovaná střela byla pro Brabce jen lahůdkou na rozchytání.
40:27 Tůma předvedl výborný obranný zákrok. Po kterém se Třebíč dostala do protiútoku, který se bohužel nepovedlo zakončit.
40:00 Třebíč srovnala, avšak poté se hra vyrovnala a značně vyhrotila. Hraje se teď agresivní florbal s mnoha srážkami a fauly. Třetí třetina začne cca. v 16:30
39:16 Konec třetiny je napjatý s fauly na obou stranách.
38:10 Hra je přerušena, gólman Dačic si žádá ošetření. Má sedřený palec u pravé nohy.
37:51 A Novotný teď vyslal svůj projektil těsně nad.
36:54 A teď pálil nebezpečně Farkaš, Třebíč v druhé části zcela diktuje tempo hry.
36:47 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Pavel Štěpánek, asistoval #30 Lukáš Mátl (4:3)
36:25 A pěkná střela Pavla Tůmy si cestu do brány bohužel nenašla.
35:58 Duo Vojan-Petr dobře atakuje za bránou soupeře.
34:35 Třebíč v plném počtu.
33:40 Papoušek v dobrém úniku nastřelil golmana. Hraje se s velkými emocemi na obou stranách.
32:25 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #10 Jakub Holas bez asistence (3:3)
32:25 Holas teď napravil své předchozí zaváhání a po krásném úniku ačkoliv několikrát faoulován skóroval.
32:04 Holas netrefil backhandem zcela odkrytou bránu.
31:44 Hra se uklidnila, Dačice hrají hru dlouhých nahazovaných míčů.
30:00 Petr Štěpánek nastřelil po vyjetí z rohu jen golmana.
28:41 Dačice v plném počtu.
28:20 Pavel Štěpánek míjí odkrytou klec v další vyložené příležitosti.
27:04 Janíček ve velké příležitosti míjí bránu Dačic.
26:11 Mátl přehazuje přes mantinel o dvě hlavy vyššího borce, alias David vs. Goliáš.
25:16 Furdan backhandem těsně míjí.
24:26 Brabec zasáhl maskou v situaci 2 na 1.
23:25 Pavel Štěpánek nádherně vypálil a nikdo už nerozsoudí, jestli míček vyletěl odražen od zadní nebo přední tyče. Každopádně rozhodčí zůstávají klidní.
22:05 Další výborná příležitost Třebíče zmařena dačickým gólmanem.
21:20 Dačický brankář teď nádherným zákrokem vychytal ve vyložené příležitosti Štěpánka.
20:00 Skončila první třetina, ve které má hra vysoké tempo a zatím byli šťastnější hráči Dačic, kteří spoléhali na pevnou obranu a rychlé protiútoky. Třebíč si však ke konci třetiny vytvořila velký tlak, který v samém závěru zužitkovala. Uvidíme, co přinese druhá část, která začne přibližně v 15:45.
19:20 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Pavel Štěpánek bez asistence (2:3)
19:20 Pavel Štěpánek se nejlépe zorientoval v brankovišti a proměnil přesilovku.
18:18 Brabec skvěle zasáhl maskou proti samostatnému úniku dačického hráče.
17:39 Petrovi byla zblokována hůl. Třebíč však volný úder ze skvělé pozice zahodila.
17:03 Farkašovi sjel balonek v dobré pozici.
16:02 Třebíč je ve velkém tlaku ale chybí jí štěstí a klid v koncovce.
15:24 Furdan těsně míjí skrytou střelou z dálky.
13:55 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #22 Ondřej Novotný, asistoval #94 Kryštof Kůs (1:3)
13:55 Další gól Dačic z rychlého protiútoku.
13:33 Holas málem skóroval, ale do jeho střely vložil hůl obránce.
12:45 Furdan těsně míjí.
11:30 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #22 Ondřej Novotný (1:2)
11:30 Dačice využily přesilovku, když Svoboda trefil mezeru mezi nohami přesouvajícího se Brabce.
10:45 Pavel Šťepánek po Furdanově akci míjí zcela odkrytou bránu.
09:43 Dačice teď z rychlého protiútoky nastřelily břevno.
09:00 Třebíč tlačí, ale nedostává se do střeleckých příležitostí.
08:26 Šťepánek Petr zahodil velkou šanci.
07:54 Novotný teď skvělým obraným zákrokem zastavil útok Dačic.
06:58 Hra je vyrovnaná a přelévá se od jedné brány k druhé.
05:55 Další skvělá akce Mátla zpoza brány bohužel nevyšla.
05:07 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #30 Lukáš Mátl, asistoval #77 Pavel Štěpánek (1:1)
05:07 Mátl skvěle vybojoval míček, narazil si se Šťepánkem a zasunul balonek do prázdné brány.
04:36 Dačice tlačí, Třebíč si pomáhá faulem.
03:36 Třebíčský Holas těsně míjí horní roh brány po vyjetí z rohu.
02:43 Dačice dobře napadají a Třebíčští kazí rozehrávku.
01:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #22 Ondřej Novotný, asistoval #15 Milan Svoboda (0:1)
01:43 Dačice skórovaly po rychlém protiútoku.
01:23 Třebíč v tlaku, brána Dačic zatím odolává.
00:14 První akce Třebíče, míček těsně míjí bránu.