• 56 55:57
    10:4
    ()

BLACK ANGELS YONEX - Florbal Primátor Náchod 10:4
branky: 3. Matěj Budínský, 7. Tomáš Vinkler, 11. Ondřej Kroužek, 25. Matěj Hodač, 26. Tomáš Horák, 31. David Fröde, 40. Matěj Hodač, 49. Matěj Budínský, 51. Ondřej Kroužek, 56. Tomáš Horák - 18. Adam Voňka, 43. Nikolas Osifčin, 50. Martin Hanuš, 56. Martin Hanuš; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Kryštof Pecka 30, Vojtěch Teska 14 - David Fröde 29; po třetinách: 3:1, 4:0, 3:3
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Dnes musím kluky pochválit, především za přístup k samotnému utkání, který nám přinesl 3 body. Musíme pokračovat v poctivé praci, a udržet si tento mindset nejenom do nadchazejicích zápasů. Pokud chceme splnit společné cíle, tak to jinak nepůjde ! Děkuji všem zúčastněným a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Vedoucí): Nedokázali jsme se vyrovnat s rychlostí a agresivitou soupeře. Pod tlakem jsme neudrželi strukturu ani v obraně ani v rozehře a zaslouženě odjížíme s prázdnou. Děkuji všem aktérům za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
55:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš z trestného střílení (10:4)
55:21 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 10:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #81 Tomáš Vinkler (10:3)
51:47 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:46 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 9:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Ondřej Kroužek, asistoval #99 Lukáš Procházka (9:3)
49:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #9 Daniel Havel (8:3)
48:44 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #88 Adam Štyler (8:2)
48:44 Střídání brankáře. Nový brankář #82 Vojtěch Teska družstva BLACK ANGELS YONEX
42:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #61 Martin Hanuš (7:2)
40:19 Vyloučen hráč #9 Matěj Hodač družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 14:9
39:20 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Matěj Hodač, asistoval #12 Matěj Lubas (7:1)
35:10 Vyloučen hráč #41 Jakub Kovanda družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:39 Vyloučen hráč #88 Adam Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
30:25 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:1
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #31 David Fröde (6:1)
26:16 Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
25:51 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:1
24:45 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:1
20:00 Střely v 1. části: 17:7
17:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #64 Adam Voňka, asistoval #87 Adam Jakubský (3:1)
17:19 Vyloučen hráč #4 Matěj Budínský družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:19 Přesilovku si zahrají také hosté.
14:00 První přesilovka pro domácí
13:17 Vyloučen hráč #85 Adam Balek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:38 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Ondřej Kroužek, asistoval #88 Adam Štyler (3:0)
06:39 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #29 Tomáš Horák (2:0)
06:39 Tlak domácích přinesl druhou branku ze standartní situace.
02:40 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #81 Tomáš Vinkler (1:0)