• 59 58:53
    Torpedo

Video

Torpedo Havířov - Asper Šumperk 9:4
branky: 2. Jan Chmiel, 5. Matěj Kuntoš, 7. Dominik Ryška, 14. Vojtěch Bombač, 17. David Křižák, 38. Patrik Tichý, 39. Ondřej Urbančík, 54. Matěj Ivo Pírek, 59. Dominik Ryška - 19. Filip Černohous, 31. David Holý, 31. Matěj Ivo Pírek, 49. Jan Jarmar; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 13 - Ondřej Žák 15; po třetinách: 5:1, 2:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Zlepšená obrana v kombinaci s lepší koncentraci nám pomohla vytvořit si slibný náskok. Ve druhé třetině jsme podali ještě lepší výkon v obraně, ikdyž se to neprojevilo na výsledku. Třetí třetinu jsme měli celou pod kontrolou. Určitě nám udělalo radost také zlepšení v přesilové hře a v momentech kdy vedeme a jsme pod tlakem. Děkuji svým hráčům za zlepšení a soupeři přeji hodně štěstí v dalším průběhu soutěže.
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Klasický smutný příběh v Havířově. První třetinu jsme na D1, od druhé třetiny začneme hrát, jak umíme. Bohužel třetinový výpadek do této úrovně nepatří. Pokud budou kluci hrát všechny tři třetiny, určitě se budou vozit body! Soupeř předvedl zodpovědný taktický výkon a zaslouženě dnes zvítězil. Děkujeme soupeři za férové utkání a rozhodčím za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
58:53 Timeout Torpedo Havířov
58:53 GÓL Torpedo Havířov! 9:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #91 Matěj Kuntoš (9:4)
57:56 Vilím si zahrál na fotbalového brankáře a daleko odkopává z hranice svého vápna.
57:00 Poslední 3 minutky.
56:38 Timeout Asper Šumperk
53:38 GÓL Torpedo Havířov! 8:4
Vlastní branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek (8:4)
51:06 Na míčku více hosté, ale šance nepřichází.
48:07 GÓL Asper Šumperk! 7:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #38 Matyáš Valenta (7:4)
48:07 Šumperk se vrací do hry a bude to ještě drama.
47:30 Tutovku Chmiela zastavuje na brankové čáře Žák.
46:54 Šumperk oslabení ubránil.
44:54 Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
44:00 Černohous měl na holi snížení, ale míjí. Domácí mají navíc ponechanou výhodu.
43:25 Střelu Tichého do prázdné brány zastavuje na poslední chvíli blok.
42:36 Žák se v této třetině hodně naběhá tam a zpět.
41:11 Teď už Žák v brance a hned si zapisuje zákrok.
40:01 I dotřetice buly pro Šumperk a hosté hrají od první vteřiny bez brankáře. Možná nečekaný tah trenéra, ale není na co čekat.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
38:35 GÓL Torpedo Havířov! 7:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #13 David Křižák (7:3)
38:35 Urbančík nechytatelně pod víko.
37:00 GÓL Torpedo Havířov! 6:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #36 Tomáš Poruba (6:3)
37:00 Torpedo svou šanci využilo. Tichý zamířil přesně k tyči a dává domácím trochu více klidu.
36:28 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání
36:28 S vyloučeními se roztrhl pytel.
36:16 Torpedo bylo pod tlakem, ale zvládlo se ubránit.
35:01 Vilím pohotovým zákrokem podržel domácí.
34:16 Vyloučen hráč #36 Tomáš Poruba družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
34:16 A je tu další přesilovka pro hostující tým.
33:28 Střela Křižáka z dálky nenadělala Žákovi žádné problémy.
32:40 Domácí si byli jisti svým náskokem a nýní působí poněkud nekoncentrovaně a Šumperk je čím dál více nepříjemný.
30:45 GÓL Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #62 Filip Černohous (5:3)
30:45 Opět perfektně zahraný volný úder a rychle využitá přesilovka. Hosté se mocně dotahují.
30:43 Vyloučen hráč #43 Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za zdržování hry
30:13 GÓL Asper Šumperk! 5:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #82 David Holý, asistoval #62 Filip Černohous (5:2)
30:13 Tak jsem to zakřikl, zatím nejhezčí akce hostí v zápase končí snížením na rozdíl tří branek.
30:00 Šumperk po deseti minutách druhé třetiny bez střely na bránu, vše většinou do bloku.
26:18 Warcholek ukázal šikovné ruce a prokličkoval z vlastní poloviny až před bránu soupeře, následná střela byla nepřesná.
25:25 Kocurek v individuální akci zablokován jedním z obránců.
24:10 Ryška orazítkoval pravou tyčku.
22:20 Warcholek těsně míjí pravou tyčku Žákovy kasy.
20:57 Dva zákroky pro Žáka.
20:13 A již je Torpedo v plném počtu.
20:01 Druhé buly také pro Šumperk a pokračuje krátká přesilovka.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
18:15 GÓL Asper Šumperk! 5:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous, asistoval #44 Jan Jarmar (5:1)
18:15 Volný úder perfektně zahraný a hosté si zapisují první úspěch.
18:13 Vyloučen hráč #4 Jan Warcholek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za zdržování hry
18:13 Zbytečně zdržený volný úder a počet hráčů se vyrovná.
17:18 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
16:36 Křižák nechytatelně pod víko a je to už o pět branek.
16:35 GÓL Torpedo Havířov! 5:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #44 Ondřej Urbančík (5:0)
15:24 V kombinaci Šumperku je spousta nepřesností a to také odpovídá průběžnému stavu utkání.
13:27 GÓL Torpedo Havířov! 4:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #47 Vojtěch Bombač, asistoval #43 Dominik Ryška (4:0)
13:27 Velkou chybu v obraně trestá duo Bombač-Ryška.
13:00 Obrana Torpeda v první třetině velmi jistá.
11:17 První dvě větší šance pro hosty, Vilím pozorný.
09:30 Jarmar těsně netrefuje růžek.
09:22 Torpedo se v pohodě ubránilo.
08:33 Až nyní si zapisuje Vilím první zákrok po střele Jarmara.
07:22 Vyloučen hráč #63 Jan Hudeček družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
07:22 Výhodu první přesilovky zápasu bude mít Šumperk za zbytečný faul domácího hráče.
06:36 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #58 Jan Chmiel (3:0)
06:36 Krásná akce domácích! Chmiel našel zpoza brány Ryšku a ten zametl za bezmocného Žáka.
04:31 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #91 Matěj Kuntoš, asistoval #40 Václav Ruibar (2:0)
04:31 Naopak Torpedo vyřešilo své přečíslení bravůrně a domácí jdou do dvoubrankového vedení. Kuntoš měl po nahrávce Ruibara snadou prácí a uklidil balonek do poloodkryté brány.
04:00 Šumperk zatím domácího golmana neprověřil, Pírek pálil pouze do boční sítě.
02:26 Macák šel se spoluhráčem do přečíslení 2 na 1, ale celou akci zastavila tragická nahrávka.
01:06 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel bez asistence (1:0)
01:06 Chmiel střelou tahem přesně do růžku a Torpedo se rychle ujímá vedení.
00:27 První akce hostí skončila na domácí obraně. Teď již poprvé na balonku Torpedo a byl z toho také zákrok pro Žáka.
00:01 Úvodní buly zápasu pro hostující Šumperk.