Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Kanonýři Kladno - FBŠ Gorily Plzeň 6:2
branky: 9. Dominik Horák, 20. Marek Hauptmann, 26. Šimon Procházka, 44. Jakub Kříž, 45. Dan Vaněk, 47. Šimon Procházka - 4. Filip Vavrík, 5. Karel Altman; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Jakub Cigl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 15 - Filip Černý 16; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Oproti včerejšku jsme nepředvedli vůbec nic. Nechápu.  nDěkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Čech Jakub (Trenér): Za dnešní výkon musím své hráče pochválit. Kromně 5ti minutového výpadku ve třetí třetině jsme byli v dnešní osekané sestavě vyrovnaným soupeřem. Děkujeme domácím za férový zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:16 Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
46:49 GÓL Kanonýři Kladno! 6:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #96 Marek Hauptmann (6:2)
44:20 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Dan Vaněk, asistoval #98 Šimon Procházka (5:2)
43:48 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #73 Jakub Kříž, asistoval #98 Šimon Procházka (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
38:34 Vyloučen hráč #73 Jakub Kříž družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
27:53 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #82 Dominik Horák.
25:27 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:57 GÓL Kanonýři Kladno! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #82 Dominik Horák (2:2)
08:54 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #33 Tobiáš Volf (1:2)
04:18 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #48 Karel Altman, asistoval #33 Tomáš Bolda (0:2)
03:41 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #82 Filip Vavrík, asistoval #21 Filip Čech (0:1)