2
    Jan ŠIK
    nedovolené vrážení

Florbal Chomutov - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 8:16
branky: 18. Jan Ibl, 20. Filip Žižka, 29. Petr Kříž, 35. Jan Ibl, 35. Petr Kříž, 47. Lukáš Kugel, 57. Petr Kříž, 59. Adam Rohusch - 5. Matěj Sobek, 14. Jan Šik, 20. Jan Šik, 23. Jan Šik, 24. Matěj Kubeš, 26. Michal Fuchs, 28. Filip Huml, 28. Jakub Černý, 35. Matěj Kubeš, 40. Michal Fuchs, 41. Robin Papírník, 49. Adam Baxa, 53. Matěj Kubeš, 54. Petr Hajšman, 57. Matěj Sobek, 58. Michal Fuchs; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Matěj Somol 20 - Filip Beran 31; po třetinách: 2:3, 3:7, 3:6
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Trenér): Z naší strany parádní vstupy do každé z třetin. Oproti ostatním utkáním tak velké zlepšení. I přes oslabenou sestavu jsme si slušně zastříleli. Gratuluji Wopimu k prvnímu utkání za juniorku. Děkuji celému týmu za výborný výkon do obrany a za krásné góly. Děkuji pořadatelům, rozhodčím a těším se na odvetu u nás. Omlouvám se ještě jednou za nesmyslný faul v samotném závěru utkání na kapitána domácích. Příští týden pokračujeme.
60:00 Komentář domácích Sýkora Libor (Trenér): Rozvojově pojaté utkání splnilo vše, co jsem od toho očekával. Jenom mě mrzí zbytečné góly z našeho nedůrazu v souboji 1na1 na obranné polovině. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:13
59:49 Vyloučen hráč #26 Jan Šik družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:21 GÓL Florbal Chomutov! 8:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #97 Adam Rohusch, asistoval #79 Filip Rohusch (8:16)
57:01 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 7:16
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #15 Ondřej Balý (7:16)
56:33 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 7:15
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek, asistoval #24 Adam Baxa (7:15)
56:06 GÓL Florbal Chomutov! 7:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #29 Vít Sobek (7:14)
53:51 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:14
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #19 Petr Hajšman, asistoval #12 David Janovský (6:14)
52:45 Vykombinovaná akce Plzně vstřelena do odkryté branky.
52:44 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:13
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #15 Ondřej Balý (6:13)
51:10 Domácí ubránily protiútok Plzně.
48:03 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:12
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #24 Adam Baxa, asistoval #29 Tomáš Miletínský (6:12)
46:31 GÓL Florbal Chomutov! 6:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #54 Lukáš Kugel, asistoval #34 Jan Ibl (6:11)
45:12 Hra se přelévá ze strany na stranu.
40:38 Domácím nejde zahájít třetina bez obdržené branky.
40:37 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:11
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #22 Robin Papírník, asistoval #11 Marek Fuchs (5:11)
40:01 Úvodní buly třeti třetiny vyhrává Plzeň.
40:00 Střely ve 2. části: 15:16
39:59 V druhé třetině budeme začínat v rozmezí 5 branek.
39:17 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:10
35:20 Vypadá to že Chomutov se vrací zpět do hry.
34:52 GÓL Florbal Chomutov! 5:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #92 Tomáš Urban (5:9)
34:18 GÓL Florbal Chomutov! 4:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (4:9)
34:14 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:9
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #11 Marek Fuchs (3:9)
33:01 Hra se z velké části odehrává na straně Chomutova.
29:02 Na hřišti dominuje tým Plzně, domácí hráči budou mít co dělat s výsledkem pokut chtějí uspět.
28:14 GÓL Florbal Chomutov! 3:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #22 Matěj Somol (3:8)
27:19 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:8
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #20 Jakub Černý, asistoval #29 Tomáš Miletínský (2:8)
27:04 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #27 Matyáš Hrdlička (2:7)
26:02 Chomutov nechává hodně Plzeň hrát.
25:05 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #16 Matěj Kubeš (2:6)
23:37 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:5
22:05 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #12 David Janovský (2:4)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Plzeň.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:35 Padly 2 rychlé góly hned a sebou.
19:34 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #27 Matyáš Hrdlička (2:3)
19:31 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #34 Jan Ibl (2:2)
17:01 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl bez asistence (1:2)
14:32 Fojtík faulován v předbrankovém prostoru a Chomutov tak má standartní situaci.
13:05 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik bez asistence (0:2)
09:42 Střela Šika vychytáno domácím brankářem a balónek mimo hřiště.
08:05 První přesilovka dnešního utkání.
08:04 Vyloučen hráč #24 Adam Baxa družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za bránění ve hře
07:10 Ibl před brankou připraven na střelu, ale nerefil balón...
06:40 Buly v rohu domácích.
04:26 Plzeň jde do vedení z dorážky před brankou.
04:25 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
00:01 Úvodní buly pro Chomutov.