4:6
    ()

Události

FB Hurrican Karlovy Vary - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 4:6
branky: 11. Martin Barna, 12. Josef Terla, 30. Rudolf Voják, 31. Rudolf Voják - 24. Matěj Kubeš, 28. Matěj Kubeš, 31. Ondřej Balý, 37. Filip Huml, 54. Michal Fuchs, 60. Michal Fuchs; rozhodčí: Michal Žáček - Lukáš Grundler; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Marek Matějka 29 - Šimon Staněk 18; po třetinách: 2:0, 2:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): První třetina byla v naší režii, mohli jsme odskočit ve skóre ještě více, šance jsme na to měli. Ve druhé třetině soupeř zapl na vyšší rychlostní stupeň a my jsme bohužel nedokázali adekvátně reagovat. I tak jsme si ještě připravili šance, které mohli vést k bodu. Bohužel to opět o kousek nedopadlo a nám nezbývá nic jiného, než na sobě dál pracovat v trénincích.
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Asistent trenéra): Hned na začátek chci poděkovat celému týmu. Tohle byl výkon, který se nám líbí. Až na první třetinu jsme byli aktivní a bojovný tým, který si šel pro výhru. Teď jen pokračovat v dobré práci a nechat kluky si jednoltivá utkání odmakat a zasloužit si výhru důslednou prací v obraně. Děkuji soupeři, pořadatelům a těším se na zápas u nás v Plzni.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
60:00 Ukončení 3. části
59:35 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs bez asistence (4:6)
56:33 Vary v šesti
56:32 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:50 Dneska všichni padaj
53:28 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #91 Šimon Staněk (4:5)
51:55 Plzeň více kombinuje
49:00 Hofman míchá balonek jak polívku
45:00 Vary přesilovku příliš nevyužily
42:56 Vyloučen hráč #12 David Janovský družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za opakované přestupky
40:00 Zahájení 3. části
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
40:00 Ukončení 2. části
39:36 Střela Hofmana leťela kousek mimo bránu
37:40 Koco nádherně uklouzl po soupeřově florbalce
36:20 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml bez asistence (4:4)
34:04 Vary v oslabení mají zatím více šancí
33:32 Vyloučen hráč #95 Václav Müller družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
32:35 Matějka zachraňuje
30:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #41 Marek Owczarzy (4:3)
30:42 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #16 Matěj Kubeš (3:3)
29:45 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #22 Martin Štencl (3:2)
27:11 Balý vahrává buly
27:10 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #10 Michal Fuchs (2:2)
18:00 První přesilovka pro Plzeň
17:55 Vyloučen hráč #44 Robin Rada družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
17:30 Vary mají zatím více šancí
15:51 Štencl po výběhu po mantinelu, střílí uplně mimo bránu
13:55 Terla měl další možnost skorovat, bohužel jen do golmana
13:15 Matějka v bráně zachraňuje
11:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #14 Josef Terla bez asistence (2:0)
11:12 Další gol po výběhu Terly
10:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #75 Martin Barna, asistoval #26 Radim Šlechta (1:0)
10:04 Barna po krásné výtoči střílí první a dnešní jeho narozeninovou branku, blahopřejeme
09:00 Vary po krásné kombinaci střílí, ale trefují jen golmana
08:20 Plzeň kombinuje, ale ke střele se nedostali
06:50 Oba týmy hrají opatrně
01:45 na balonku zatím Plzeň
00:01 První vhazování pro Vary
00:00 Zahájení utkání.