6:9
    Adam SLÁMA
    (Kovářík)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Předvýběr.CZ Florbal MB 6:9
branky: 16. Ondřej Štefek, 21. Kryštof Šejnost, 50. Filip Šimek, 54. Filip Kovářík, 54. Jakub Čech, 60. Adam Sláma - 6. Filip Bergman, 13. Filip Bergman, 14. Jakub Šourek, 29. Dominik Suchan, 34. Jáchym Eliáš, 44. Jakub Vařecha, 50. Jakub Vařecha, 57. Ondřej Duben, 57. Jiří Miler; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 25 - Tomáš Týc 25; po třetinách: 1:3, 1:2, 4:4
60:00 Komentář domácích Podhráský Michal (Trenér): Kromě poslední divoké pasáže jsme byli horším týmem. I tak jsme měli celkem dost šancí, ale v zakončení jsme nebyli dost dobří. 3 body jsme si tedy nezasloužili a gratulujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Feigl Tomáš (Trenér): Dobrý vstup do zápasu, v prvních 15 min jsme dominovali hře a měli vstřelit více branek. Od druhé třetině se Chodov dostal do zápasu a začal se tlačit do zakončení. Jak to tak ale bývá góly jsme dávali my. V poslední třetině šel soupeř do maximálního rizika a dost nás tím trápil. Ve hře pod presem busíme být 100% lepší. Nakonec jsme ho přesto dokázali několikrát přehrát a pohlídali si cenné vítězství. Díky soupeři za zápas, našim hráčům za dnešní výkon a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #44 Filip Kovářík (6:9)
59:59 V poslední vteřině se trefuje ještě Adam Sláma, ale bohužel pro Chodov už to ničemu nepomůže.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:9
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #71 Jiří Miler, asistoval #31 Ondřej Duben (5:9)
56:43 Suchan si vybojoval míček a jde sám na branku.
56:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #71 Jiří Miler (5:8)
56:24 Duben prostřeluje Fridricha.
54:40 Štefek promachuje nahrávku na střed.
53:31 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
53:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #53 Matyáš Borek (5:7)
53:31 Borek na Slámu a domácí ztrácí už jen o dva góly.
53:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #53 Matyáš Borek (4:7)
53:07 Kovářík využívá přesilovky.
52:45 Vyloučen hráč #32 Tomáš Volovik družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za opakované přestupky
52:45 Vyloučení na straně hostů a Chodov tak bude mít větší šanci snížit svou ztrátu.
49:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #57 Ondřej Štefek (3:7)
49:57 Po smolných minutách bez gólu Šimek prostřeluje Týce.
49:18 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #11 Tomáš Týc (2:7)
49:18 Vařecha svým trikem na florbalce přelstil Fridricha.
48:50 Procházka teď dvakrát prověřil Týce, ale na gól to nestačilo.
47:11 Klepal zachtyil dlouhou nahrávku protihráčů.
45:58 Kovářík trefuje boční síťku.
43:39 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (2:6)
43:39 Vařecha přidává další gól hostů.
43:10 Chodovské střely končí v blocích Boleslavi.
42:22 Chodov drží dlouho míček.
41:27 Rozehrávka Chodova z půlky domácích.
40:48 Nahrávka Kulhavého před branku nenachází nikoho.
40:01 Úvodní buly třetí třetiy vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:25 Fanoušci domácích se probudili a podporují svýj tým.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:00 Málek dožážel míček a chvíli už se zdálo, že skončí v brance. Nakonec se tak ale nestalo a soupeř si bere míček.
36:11 Všichni tři útočníci Chodova měli šanci vystřelit, ale nikomu se to nepovedlo.
33:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #45 Filip Bergman (2:5)
33:54 Eliáš využívá přesilovou hru střelou do šibenice.
32:22 Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
32:22 Vyloučení domácích za zbytečný zákrok Adama Slámy.
31:33 Eliáš si v souboji zlomil hůl.
29:27 Týc s přehledem chytá střelu Kováříka.
28:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #70 Dominik Suchan, asistoval #45 Filip Bergman (2:4)
28:19 Pěkná akce celé pětky zapříčinila další gól Boleslavi.
27:32 Obránce hostů uklidňuje hru a umožňuje tak svým spoluhráčům vystřídat.
26:05 Standartka Boleslavi na velkém brankovišti končí v bloku.
25:13 Kovářík dostává přihrávku až moc před sebe a přestřeluje vysoko branku.
23:13 Borek chytá nebezpečnou přihrávku soupeře před branku.
20:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #24 Patrik Fialka (2:3)
20:20 Chodov se během přestávky nejspíš nabudil a dává gól hned v první minutě druhé třetiny.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 12:13
19:43 Kovářík trefuje tyčku.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
15:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (1:3)
15:28 ​Štefkovi se míček po střele odráží vysoko nahoru a trochu se štěstím končí v brance, protože Týc míček nezaregistroval.
13:42 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (0:3)
13:42 Duben našel volného Šourka, který se trefuje.
12:30 Fridrich předvádí neskutečný zákrok a zachraňuje tak svůj tým před dalším gólem.
12:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #70 Dominik Suchan (0:2)
12:00 Bergman se snaží vystřelit, ale po souboji padá. Naštěstí pro Boleslav míček končí v brance a autor tohoto gólu ani neví jak.
10:27 Sláma blokuje střelu Eliáše.
08:26 Boleslav se na míčku snaží vymyslet nějakou akci.
05:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
05:46 Bergman otevírá skóre zápasu.
05:20 Týc chytá do ruky Procházkovu střelu.
03:04 Bergman vysílá silnou střelu, která se odráží od chodovské branky.
02:27 Fridrich si už také připisuje první zákrok.
00:34 Týc si připisuje první zákrok zápasu.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase 6.kola CE soutěže juniorů, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a Předvýběr.CZ Florbal MB.