7:3
    Petr TLUSTOŠ
    (Zerák)

Paskov Saurians - Hippos Žďár n/S. 7:3
branky: 23. Ondřej Dvořák, 28. Daniel Rebroš, 29. Lukáš Kurečka, 32. Marek Švajný, 38. Daniel Rebroš, 48. Marek Švajný, 59. Radim Ivan - 4. Jiří Příhoda, 19. Tomáš Dvořák, 60. Petr Tlustoš; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Mikeska 16 - Bořek Macháček 22; po třetinách: 0:2, 5:0, 2:1
59:59 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #92 Petr Tlustoš, asistoval #14 Martin Zerák (7:3)
59:59 Komentář trenéra domácích: Z tohoto utkání mne těší pouze vítězství. Předvedená hra dobrá nebyla. Děkuji všem divákům za podporu.
59:59 Komentář trenéra hostí: Opět katastrofální druhá třetina. Někteří hráči předvedli výkon o soutěž níže, někteří i o dvě. Jinak gratulace domácím ke třem bodům.
59:59 V čase kdy už bylo o výsledku rozhodnuto ho hosté dávají branku,ale je to jenom kosmetická úprava už tak rozhodnutého výsledku
59:20 Je tu pomalu konec utkání a domácí si jdou pro další tři body
58:23 Timeout Paskov Saurians
58:23 GÓL Paskov Saurians! 7:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #30 Radim Ivan bez asistence (7:2)
58:23 Další famózní zákrok čaroděje Mikesky zabraňuje hostům ve skórování naopak z protiútoku domácí střílí branku.
56:34 Standardní situace před brankou hostů málem skončila sedmým gólem ještěrů
55:00 Do konce utkání zbývá asi pět minut a domácí spějí k vitězství v utkání pravdy o 6-tej flek tabulky
52:28 Svoboda v útočném pásmu ztácí míček a hosté z brejku málem pokořili domácí svatyni
50:49 Ještěři pozornou obranní hrou drží Hippos v bezpečné vzdálenosti od své branky
49:36 Nebezpečná jedovka z hole hostujícího útočníka končí mimo Mikeskovi branky
47:04 GÓL Paskov Saurians! 6:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #43 Marek Švajný, asistoval #6 Ondřej Chalupa (6:2)
47:04 Po nádherné střele Marka Švajného ještěři navyšují svůj náskok v boji o šestou příčku na čtyřgólový rozdíl
45:52 Jenomže hosté místo branky ve vlastní přesilovce málem inkasovali branku sami
44:02 Hosté dostávají šanci na korigování výsledku v přesilové hře a zdá se mi,že rozhodčí jsou v nedbalkách,protože asi nemají pořádný přehled ve hře
41:22 Domáci začali třetí část tak jako končili druhou to znamená trvalým atakem soupeřovi branky
39:45 Domáci přertříleli hosty ve druhé části poměrem střel 14:7
39:34 Pomalu končí druhá část a domáci ji vyhrávají v poměru 5:0
37:12 GÓL Paskov Saurians! 5:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #11 Daniel Rebroš, asistoval #14 Michal Řezák (5:2)
37:05 Danovi Rebrošovi asi prospělo sezení na lavici hanby a svým druhým gólem posílá Ještěry do třígólového trháku
37:00 Domáci se asi uspokojili s výsledkem a hosté se probouzejí k útočným akcím ze,kterých hrozí nebezpečí
35:10 Dva famózní zákroky domácího čaroděje Mikesky zabránili hostům ke korigování výsledku
34:00 Saurians začali skvěle bránit a napadat a hra tím přináší svoje ovoce což se projevuje i na výsledku druhé části
32:58 Hra se domácímu publiku začíná líbit a čtyřgólová kanonáda během chvilky tomu napomáhá
31:10 GÓL Paskov Saurians! 4:2
30:12 Dobrým atakováním soupeřových obránců se domácí dostávají do šancí a jedna z nich právě skončila v soupeřově síti
28:37 GÓL Paskov Saurians! 3:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #27 Lukáš Kurečka, asistoval #21 Peter Šobich (3:2)
28:37 Domácí se vzpamatovali a otáčejí výsledek na svou stranu
27:50 GÓL Paskov Saurians! 2:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #11 Daniel Rebroš, asistoval #43 Marek Švajný (2:2)
22:46 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Vlastní branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák (1:2)
22:46 Tak to tam konečně spadlo i když v oslabení a domácí se začínají přesazovat
22:34 Dan Rebroš právě usedá na terstnou lavici za sekání
22:00 Šobich právě dalším střeleckým pokusem zahazuje šanci jako hrom
20:55 Druhá třetina právě začala,takže všichni doufáme,že se ještěři vzpamatují a začnou hrát svoji hru
19:59 Skončila první část a neúspěšně pro domácí
18:49 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #69 Tomáš Dvořák, asistoval #7 Petr Kos (0:2)
18:49 Hosté právě potrestali Paskovskou obranu brankou a utíkají do dvoubrankového vedení
17:45 Maier nahodil míček do skrumáže před branku,ale nikdo šanci nezužitkoval
15:50 Na branku hostů se ted valí jeden útok za druhým,ale domácí jsou v koncovce bezradní
14:14 Šobich obral obránce o míček,ale nedokázal překonat ležícího brankaře hostů,takže další spálená stoprocentní gólovka
13:17 Martin Svoboda vyslal nebezpečnou jedovku,která však skončila mimo branku
12:34 Vytváření šancí domácím dělá značné problémy,protože obrana hostů pracuje jako švýcarské budíky
09:45 Saurians se pomalu dostávají do tempa a na hře je to znát a také domácí gólman tomu napomáhá skvělými zákroky
07:20 Jenom skvělý zákrok hostujícího brankáře zabránil Paskovu ve vyrovnání
05:29 Domácí Saurians se snaží co jim síly stačí,ale zatím bez výsledku.
03:10 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #20 Jiří Příhoda, asistoval #10 Ondřej Melichar (0:1)
03:10 První pořádná střela hostů z půle hřiště právě končí v Paskovské brance a hosté se ujímají vedení v zápase
02:O8 Domácí opatrnou rozehrávkou pomalu tlačí na soupeře.
00:47 Utkání právě začalo a je se naco dívat.