59
  • 59 58:25
    Vinohrady

TJ Sokol Královské Vinohrady - FTS Florbal Náchod 7:6
branky: 12. Dalibor Nigrin, 18. Michal Dolejš, 20. Tomáš Chroust, 32. Jakub Záň, 38. Pavel Uher, 52. Tomáš Chroust, 54. Dalibor Nigrin - 10. Adam Moravec, 13. Jakub Feistauer, 23. Josef Čejpa, 31. Josef Čejpa, 31. Aleš Moravec, 42. Zdeněk Batěk; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 81; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 8, Martin Hruška 7 - Jan Seidl 29; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:1
60:00 Z Vinohrad je to dnes vše. Přejem hezký zbytek víkendu.
60:00 Komentář domácího trenéra Michala Pazdery: 'Chceme moc poděkovat divákům, kteří dorazili, protože vytvořili skvělou atmosféru. Výkon hráčů roste přímo úměrně s atmosférou v hale. Rád bych diváky pozval i na příští zápas ve stejně vysokém nebo vyšším počtu. Hráči soupeře podali v obranné činnosti maximálně obětavý výkon, který nám ztížil cestu k vítězství.'
60:00 Komentář hostujícího trenéra Tomáše Třešňáka: 'Bylo to vyrovnané utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu. O body jsme přišli v poslední třetině, kdy nám v závěru chybělo trochu štěstí, abychom zápas dovedli do prodloužení. V budoucnu nás čekají důležitější utkání, pro které byl tento zápas dobrá příprava. Ukázali jsme si, že můžeme hrát s každým soupeřem. Děkujeme fanouškům a gratulujeme soupeři k výhře.'
60:00 SKV konec přežilo a vítězí 7:6. Střely ve třetí třetině: 11:6.
58:41 Konec zápasu je hodně vyhrocený, balonek mají Vinohrady.
58:25 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:00 SKV teď musí přežít dvojnásobné oslabení, které bude trvat jen šest vteřin. Michael Mareš byl však vyloučen na pět minut.
57:59 Timeout FTS Florbal Náchod
54:40 Tomáš Chroust chtěl zkompletovat hattrick, ale Seidl byl na místě.
53:45 Dalibor Nigrin posílá SKV do vedení. Natáhl z dálky od mantinelu a jeho střela se zatočila do branky.
53:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #52 Jakub Záň (7:6)
53:12 Jan Buchta z bezprostřední blízkosti přestřelil.
51:39 A vidíme další krásný gól. Tomáš Chroust nemohl vystřelit přesněji. Z dálky srovnává na 6:6.
51:38 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #50 Tomáš Chroust, asistoval #91 Jan Buchta (6:6)
50:45 Vinohrady stále drží balon na florbalkách častěji. Náchod ale pozorně brání.
47:41 SKV se snaží, co to jde, ale kýžené vyrovnání nepřichází.
45:40 Náchod teď může těžit z brejků. Po jednom takovém zazvonila horní tyčka za Hruškou.
44:35 Fanoušci ženou domácí tým za vyrovnáním. Ale Vinohradští pouze střílí z dálky a trefují bránící hráče.
43:26 SKV oslabení přežilo.
41:15 Zdeněk Batěk využívá přesilovku. Náchod opět ve vedení.
41:14 GÓL FTS Florbal Náchod! 5:6
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #21 Zdeněk Batěk, asistoval #11 Jan Jirák (5:6)
40:00 Střely ve druhé části: 9:9.
37:18 Uher vypálil z dálky a míček skončil až v síti. SKV opět vyrovnává.
37:17 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #9 Pavel Uher, asistoval #56 Stanislav Zezulka (5:5)
35:41 Hraje se v dobré tempu. Zápas má náboj.
31:53 Na druhé straně odpovídá Záň, který vystřelil tahem a jeho střela i díky teči bránicího hráče putovala od břevna do branky.
31:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #91 Jan Buchta (4:5)
31:00 Adam Moravec posunul míček na Aleše Moravce a ten míček uklidil do sítě.
30:59 GÓL FTS Florbal Náchod! 3:5
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #7 Aleš Moravec, asistoval #15 Adam Moravec (3:5)
30:59 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Martin Hruška družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
30:35 Josef Čejpa vymetl pavučiny z vinohradské branky a využívá přesilovku.
30:34 GÓL FTS Florbal Náchod! 3:4
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #12 Josef Čejpa, asistoval #21 Zdeněk Batěk (3:4)
27:50 Jan Kapucián teď skvěle zabránil přihrávce, která by byla zřejmě gólová.
26:18 Náchod je v posledních třech minutách jednoznačně lepší. Na Weissgärbera letí střela za střelou.
24:18 Dolejš trefil z levé strany tyč.
22:32 GÓL FTS Florbal Náchod! 3:3
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #12 Josef Čejpa bez asistence (3:3)
21:26 Mikšovský natáhl z dálky, Seidl míček vyrazil.
20:30 Adam Moravec teď putoval sám na Weissgärbera, ale trefil bekhendem jen spojnici branky.
20:00 Na střely v první třetině: 16:6. V první třetině jsme viděli poměrně dost gólů, šancí a zápas se hraje ve skvělé atmosféře.
19:28 Piňos našel Chrousta před brankou a ten neměl problém vstřelit branku. SKV otáčí stav zápasu.
19:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #50 Tomáš Chroust, asistoval #43 Eduard Piňos (3:2)
17:32 Michal Dolejš po střele od mantinelu srovnává na 2:2.
17:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #95 Michal Dolejš, asistoval #5 Petr Veselý (2:2)
17:27 Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
14:47 Domácí třetí řada se usadila na polovině soupeře, gól však nepřichází.
13:00 Po akci Jiráka po křídle se k balonku dostal Feistauer a překonal Weissgärbera.
12:59 GÓL FTS Florbal Náchod! 1:2
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #13 Jakub Feistauer, asistoval #11 Jan Jirák (1:2)
11:59 Nigrin ze vzduchu trefil balonek a brankář hostů nestihl zareagovat.
11:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #2 Dalibor Nigrin, asistoval #17 Jiří Mikšovský (1:1)
09:58 Ojedinělá akce hostů, střela Adama Moravce zapadla do horního rohu branky.
09:57 GÓL FTS Florbal Náchod! 0:1
Branku družstva FTS Florbal Náchod vstřelil #15 Adam Moravec, asistoval #4 Václav Oubrecht (0:1)
08:58 Střela domácího Houry od půlky doprostřed branky našla ruce brankáře Seidla.
08:21 Náchodští se stále nemohou dostat do šance, domácí zatím velmi dobře brání.
07:15 Záň chtěl najít před brankou na teč Chrousta, ten byl ale dobře hlídáný a pouze promáchl.
06:15 Zezulka ze vzduchu netrefil ideálně, jinak před ním zela prázdná branka.
05:32 Domácí Nigrin dostal ránu do obličeje, dohrál ale celé střídání.
04:57 Domácí jsou zatím výrazně aktivnější. Po pěti minutách mají tři střely, Náchod ani jednu.
04:16 Velká šance hostů, Hauschke ale přestřelil prázdnou branku.
03:54 Domácí oslabení přežili bez problémů.
02:44 Domácí kapitán Mikšovský vyzkoušel v oslabení brankáře Seidla, ten ale nezaváhal.
02:30 Baseballový pokus hostů končí za mantinelem.
00:00 Vítám Vás u zápasu 16. kola 1. ligy mužů mezi Sokolem Královské Vinohrady a Náchodem.