12:3
    Tomáš IMRAMOVSKÝ
    (Melichar)

Hippos Žďár n/S. - SK Bivoj Litvínov 12:3
branky: 6. Ondřej Melichar, 6. Ondřej Melichar, 9. Petr Kos, 14. Martin Zerák, 36. Vojtěch Haman, 36. Ondřej Dvořák, 43. Petr Kos, 47. Vojtěch Haman, 47. Petr Kos, 50. Petr Kos, 54. Ondřej Zerák, 55. Tomáš Imramovský - 18. Milan Kumai, 33. Vladimír Běhavý, 36. Vladimír Běhavý; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 143; zásahy brankářů: Bořek Macháček 22 - Milan Stránský 13, Miroslav Holenda 3; po třetinách: 4:1, 2:2, 6:0
60:00 Komentář trenéra SK Bivoj Litvínov: První třetinu jsme se trápili v koncovce, ve druhé třetině se hra vyrovnala. V poslední třetině chtěli hráči utrhnout vítezství na naši stranu, ale často jsme chybovali a soupeř téměř každou chybu trestal.
60:00 Komentář trenéra Hippos Žďár nad Sázavou: Hluché chvíle, kterou jsme měli v začátku druhé třetiny soupeř nepotrestal. Pak vrhl síly do útoku a my trestali z brejků. Soupeři děkujeme.
60:00 Střely ve třetí třetině 13:6 pro domácí. Střely celkem 28:25.
59:27 Hippos tuto třetinu jasně ovládl, Litvínov je bezzubý.
58:13 Melichar při úniku po křídle trefil tyč!
56:50 Hippos se i dneska spolíhá na bezchybného Macháčka, který po svém návratu před začátkem sezony opravdu září.
55:50 O zápase už je dávno rozhodnuto, jediná nezodpovězená otázka se týká konečného výsledku.
54:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 12:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #28 Tomáš Imramovský, asistoval #10 Ondřej Melichar (12:3)
54:12 Bouchalky se mění ve střelnici. Další branka padla po klasické ose Melichar - Imramovský, kdy druhý jmenovaný trefil přesně růžek branky ze středu hřiště.
53:10 GÓL Hippos Žďár n/S.! 11:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #13 Ondřej Zerák, asistoval #10 Ondřej Melichar (11:3)
53:10 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Miroslav Holenda družstva SK Bivoj Litvínov
53:10 Melichar šel sám na bránu, jeho střelecký pokus Stránský vyrazil, Melichar našel úplně volného O. Zeráka a ten již skóroval.
50:56 Hlušek vystihnul rychlou rozehru standardní situace Kose na Imramovského, nic se mu z toho ale nepodařilo získat.
49:34 Hippos přepnul na vyšší obrátky a na skóre je to znát. Litvínov evidentně nestíhá, absence Huliče je znát.
49:12 Timeout SK Bivoj Litvínov
49:12 GÓL Hippos Žďár n/S.! 10:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #28 Tomáš Imramovský (10:3)
49:12 Kos je dnes skutečně k neudržení. Svůj další gól přidal ze stejného místa jako tři předchozí. Asistenci si připsal Imramovský.
46:57 GÓL Hippos Žďár n/S.! 9:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #13 Ondřej Zerák (9:3)
46:57 Kos završuje hattrick, kdy zcela nepokrytý dostal ideální nahrávku od O. Zeráka. Odkrytá brána nebývá pro Kose problémem.
46:19 GÓL Hippos Žďár n/S.! 8:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #89 Ondřej Dvořák (8:3)
46:19 Pěknou branku Hipposu obstaral Haman. Ondra Dvořák dostal míček, na nic nečekal a poslal Hamanovi přesnou nahrávku na křídlo, Haman trefil bez obtíží.
45:44 Bořek Macháček dnes opět čaruje ve své svatyni, Litvínov si na něm láme zuby.
44:53 Macháček vychytal Běhavého v ideální pozici.
44:30 Melichar při přečíslení mířil mimo.
43:40 Turinský trefil brankáře Bivoje do masky.
42:19 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #14 Martin Zerák (7:3)
42:19 Kos nejprve na M. Zeráka nahrával, ale Zerákovi se balonek při zakončení zamotal mezi nohama, a tak Kos balonek za záda Stránského dorazil sám.
40:29 Litvínov kompletní.
40:01 Hippos dohrává přesilovou hru.
40:00 Ve druhé třetině jsme viděli zlepšený výkon SK Bivoj Litvínov, ale ani Hippos Žďár nad Sázavou se nenechal zahambit a předváděl pohledné akce. Chyběla větší efektivita v zakončení.
40:00 Utkání sleduje 143 diváků.
40:00 Na hřišti sledujeme diváckou soutěž o věcné ceny pivovaru Chotěboř, žďárského sponzora.
40:00 Střely ve druhé třetině 8:7 pro Hippos.
39:28 Pěkná akce celého přesilovkového komanda Hipposu, na jejím konci vychytal Melichara Stránský.
37:35 Haman a Turinský teď spálili vyložené šance!
36:20 Na Bouchalkách se nám rozjely střelecké hody, kdy v rozmezí 30 vteřin padly 3 branky. Divákům se utkání musí líbit.
35:52 GÓL SK Bivoj Litvínov! 6:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý, asistoval #91 Lukáš Kudrlička (6:3)
35:52 L. Kudrlička si nenechal změnu skore líbit a snížil.
35:40 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #76 Radek Kunstmüller (6:2)
35:40 O. Dvořák využil nahrávku svého parťáka z obrany a z dálky prostřelil Stránského.
35:24 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #91 Vojtěch Haman, asistoval #7 Petr Kos (5:2)
35:24 Haman odčinil svůj faul nejlépe jak mohl. Dorazil na malém brankovišti.
34:38 Melichar v ideální pozici netrefil razantně, a tak si mohl Stránský zákrok vychutnat.
33:35 Martin Zerák nedokázal prostřelit již ležícího Stránského.
32:11 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:2
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #17 Vladimír Běhavý, asistoval #7 Milan Zelenka (4:2)
32:11 Hamanův faul potrestal Běhavý, který ve své akci zkopíroval již předvedenou branku Kose.
30:11 Hostující Zelenka v dobré střelecké pozici, kýžený gól z toho nevytěžil.
27:04 Hippos nic nevytěžil z obrovského závaru před litvínovskou bránou.
26:05 M. Kudrlička nepřelstil z úhlu Macháčka ve žďárské bráně.
24:25 Hipposu teď nevyšel signál při rozehrávce standardní situace, Kos se ke střelbě nedostal.
23:17 Hippos teď vyrobil dvě chyby v obraně a mohou děkovat Macháčkovi, který je podržel.
21:39 Bivoj nastoupil do třetiny aktivněji, do vážnější příležitosti se nedostal.
20:00 V první třetině se Litvínovu podařilo Hippos přestřílet, vytěžil z toho pouze jeden gól po důrazu na brankovišti. Hippos předvedl řadu pěkných akcí, z nichž dokázal zužitkovat čtyři. Celkově byli žďárští lepším týmem první třetiny.
20:00 Střely v první třetině 7:12 pro Litvínov.
18:46 Střelu O. Dvořáka obránci Litvínova zblokovali.
17:51 GÓL SK Bivoj Litvínov! 4:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil #39 Milan Kumai, asistoval #91 Lukáš Kudrlička (4:1)
17:51 Kumai se prosazuje po důrazu kolem žďárského brankoviště.
16:16 Hippos předvádí publiku pěkné akce, na konci jedné z nich netrefil O. Zerák nahrávku od Tlustoše.
15:10 Nahrávku přes brankoviště Příhoda pokryl, akce Bivojů skončila.
13:44 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Martin Zerák, asistoval #7 Petr Kos (4:0)
13:44 Žďárské diváky rozjásal počtvrté Martin Zerák, který zužitkoval nahrávku Kose a po zemi neomylně trefil místo ve Stránského postoji.
12:19 Střelu Kunstmüllera nedokázal dorazit Turinský.
10:28 O pěknou teč se pokoušel Kos, který se objevil sám zády před Stránským. Míček ale nasměroval jenom do Stránského nohou.
09:25 Na druhé straně se musel předvést Macháček, uspěl bez potíží.
08:19 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #7 Petr Kos, asistoval #96 Petr Tlustoš (3:0)
08:19 Tlustoš poslal nahrávku krosem na Kose, který z větší části odkrytou bránu trefil.
07:37 Imramovský měl poloodkrytou bránu po dobré sehrávce O. Zeráka. Proti změně skóre byl obránce.
05:57 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar, asistoval #96 Petr Tlustoš (2:0)
05:57 Melichar dnes střelecky při chuti. Převzal míček od Tlustoše a kličkou vyzrál na Stránského. Upevňuje si tak vedení v kanadském bodování první ligy.
05:15 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #10 Ondřej Melichar, asistoval #14 Martin Zerák (1:0)
05:15 Do vedení posílá hrochy kapitán Ondřej Melichar. Dostal nahrávku na střed hřiště od M. Zeráka, balonek si zpracoval, zamířil a skóroval.
04:39 Střelu Kumaie zblokoval Tlustoš.
03:23 Běhavý na druhé straně Macháčkovu svatyni neohrozil, mířil mimo.
02:34 V první vážnější šanci zápasu Tomáš Turinský, na Stránského si ale nepřišel.
00:00 Line up Hippos Žďár nad Sázavou: 11 Macháček Bořek - 76 Kunstmüller Radek, 89 Dvořák Ondřej - 10 Melichar Ondřej, 28 Imramovský Tomáš, 13 Zerák Ondřej.
00:00 Line up SK Bivoj Litvínov: 32 Stránský Milan - 10 Werner Jan, 79 Skalitz Tomáš - 91 Kudrlička Lukáš, 19 Kudrlička Martin, 17 Běhavý Vladimír.
00:00 Oba týmy se rozcvičují na hrací ploše, nikdo nechce přípravu podcenit.
00:00 Bivojové se dnes ve Žďáře poprvé představí bez svého dlouholetého matadora Daniela Huliče. Ten před začátkem sezony odešel brázdit vody německého florbalu. Litvínov si bez svého lídra vede celkem obstojně, patří jim prozatím 9. příčka v tabulce. Hippos okupuje pátou pozici.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové, vítáme vás u online přenosu ze zápasu 11. kola 1. florbalové ligy mužů. Na Bouchalkách dnes uvidíme souboj týmů Hippos Žďár nad Sázavou a SK Bivoj Litvínov.