5:3
    Tomáš SVOBODA
    (Svoboda)

Sokol Erupting Dragons H. Brod - Paskov Saurians 5:3
branky: 2. David Coufal, 9. Petr Liška, 10. Jan Beránek, 45. David Coufal, 60. Jan Suchý - 10. David Matula, 59. Miroslav Holenka, 60. Tomáš Svoboda; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Zdeněk Tvrdý 27, Ondřej Lupač 1 - Jakub Mikeska 28; po třetinách: 3:1, 0:0, 2:2
60:00 Závěr zápasu byl hektický. Domácí nakonec udrželi. A berou 3 body. Hráčem domácího celku se stal golman Tvrdý, hráčem hostujícího také golmana Mikeska. Děkuji za pozornost a přeju příjemný nedělní večer
59:33 GÓL Paskov Saurians! 5:3
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #12 Tomáš Svoboda, asistoval #10 Martin Svoboda (5:3)
59:17 Střídání brankáře. Nový brankář #4 Ondřej Lupač družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod
59:05 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 5:2
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #77 Jan Suchý bez asistence (5:2)
59:00 Domácí blok ubránil. A Coufal přes celé hřiště vstřeluje branku do prázdné branky
58:32 Hosté bez golmana
58:14 Timeout Paskov Saurians
58:14 GÓL Paskov Saurians! 4:2
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #8 Miroslav Holenka, asistoval #64 Martin Ščigel (4:2)
58:14 Holenka vyzrál na domácího golmana přízemní střelou
57:30 Svoboda Martin z Paskova prozkoušel Tvrdého. Ten uspěl na jedničku
56:30 Domácí jsou aktivnější. Teď utekl Suchý ale zakončil do házenkářské branky za mantinelem.
55:40 Dva na jednoho v podání Valy a Krajcigra gólem neskončila.
55:10 Tvrdý vyrazil střelu od půlky a poté zvládl ještě dvě dorážky
54:16 Hra je opatrná- bez šancí. Akce končí na obranách soupeřů nebo za mantinelem
51:35 Rezek vysokým balónem našel coufala za obranou. Golman si nához pohlídal
50:20 Tvrdý chytá další střelu pod horní tyčku.
49:50 Liška se dobelhal na střídačku.Vypadá to na stehenní sval
48:45 Krajcigr dvakrát promáchl a nakonec střílel Coufal. Po střetu za brankou zůstal na palubovce ležet Liška. Vypadá to, že bude v pohodě.
48:01 Domácí brání. A hrozí spíše z protiútoků. Skvěle chytající Tvrdý zlikvidoval další šanci
45:02 Krásná akce v podání domácích na jejímž konci byl opět Coufal. Tentokrát neskóroval.
44:13 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 4:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #13 David Coufal, asistoval #12 Radek Krajcigr (4:1)
44:13 Ztráta balonku na polovině. Čapek obral protihráče. Nahrál krajcigra, který našel volného coufala a ten se nemýlil .
43:42 Na polovině se srazili dva domácí hráči Suchý s Míkou. Téměř 'likvidační' zákrok na hraně pravidel. Škoda že na vlastního spoluhráče
42:05 Akce hostů ztroskotala na domácím brankáři
42:00 Dvě minuty jsou pryč a akce si nevytvořil ani jeden tým
40:00 Čeká nás poslední třetina do kterého jdou domácí s náskokem 'pouhých' dvou golů
39:59 Ve druhé třetině už se nic nestane. Střely 9:11 ve prospěch Paskova.
38:58 Faul na Coufala... a nemůže následovat nic jiného než 2-minutový trest aźa sekání
38:31 Tvrdý dlouhým výhozem našel suchého. Avšak i golman na straně hostí má své kvality.
38:01 Tvrdý v leže zasahuje a zachraňuje svůj tým od inkasování kontaktní branky
36:58 Šance si tvoří obě dvě mužstva. Uvidíme kdo dříve vytěží tíženou branku
35:15 Míček putoval po ose Liška-Coufal-Suchý. Poslední jmenovaný dostal chvilku prostoru a snažil se vymést pavučiny z horního růžku ale střela šla těsně nad
34:00 Čapek stál u mantinelu - přiběhl protihráč a odejde s dvouminutovým trestem za sekání
32:47 Čapek zakončoval ze středu ale netrefil se mezi tři tyče.
31:40 Kapitán hostí Svoboda opět mířil pod horní tyčku ale tudy cesta ke vstřelení branky asi nepovede.
29:54 Karola ze středu útočné poloviny. Vystřelil jedovatou střelu. Avšak byl to opět tvrdý, který vytáhl skvělý zákrok a střelu vyrazil.
28:32 Coufal hledal křižnou střílenou přihrávkou Virgla. Promáchl naprázdno a domácí začínají znovu od své branky
27:34 Trestné střílení družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod neproměnil #88 Jan Beránek.
27:34 Suchý se hnal na bránu a byl seknut zezadu hráčem paskova. Beránek svojí šanci z nájezdu zahodil střelou mimo branku.
26:56 Řezák tvrdou střelou vyzkoušel pozornost Tvrdého. Ten jeho ránu směřující pod horní tyčku vyrazil
26:21 Coufal zpoza branky vyzkoušel pozornost hostujicího golmana. Chyběl kousek a uspěl. Mezitím hosté při přesilovce nezahrozili
25:35 Akce hostů skončila u Tvrdého. Skokem zmařil střelu
24:01 Trestné střílení družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod neproměnil #33 Petr Liška.
24:01 Samostatný únik Krajcigra byl zastaven nedovoleně. Trestné střílení provede Liška Petr. Bohužel pro domácí celek se mu klička nepovedla a míček mu ujel.
22:23 Přízemní střela z hole Martina Svobody byla těsně před domácím golmanem stečována nad
21:21 Po špatné přihrávce se do situace 1na1 dostal Čapek svojí kličkou se vyhnal do rohu.
20:00 Střely v první třetině 13:8 ve prospěch domácích. V první třetině jsme mohli vidět útočný florbal, který přinesl mnoho šancí na obou stranách.
19:49 Liška našel křižnou přihrávkou Coufala. Střelu do vrchní části branky vyrazil golman.
18:35 Rezek našel Coufala, který si počkal za obranou. Svojí šanci neproměnil.
09:28 GÓL Paskov Saurians! 3:1
Branku družstva Paskov Saurians vstřelil #23 David Matula bez asistence (3:1)
09:18 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 3:0
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #19 Tomáš Rezek (3:0)
08:12 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 2:0
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #33 Petr Liška, asistoval #13 David Coufal (2:0)
01:35 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 1:0
00:00 Vítám Vás u dnešního utkání mezi Havlíčkovým Brodem a Paskovem. Line-up domácí Tvrdý,Rezek,Virgl,Coufal,Liška,Krajcigr Line-up hosté Mikeska,Holenka,Svoboda, Šodich,Karola,Ščigel