• 42 41:53
    7:2
    (Král)

Hippos Žďár n/S. - ASK Bystřice n.P. 7:2
branky: 12. Jakub Žák, 15. Šimon Adámek, 15. Jakub Žák, 16. Kamil Král, 29. Kamil Král, 33. Michal Sochor, 42. Šimon Adámek - 31. Patrik Cisár, 34. Patrik Cisár; rozhodčí: Vítek Pospíchal - Vít Rosecký; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Bukáček ? - Prokop Janhuba -7; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:2
45:00 Ukončení 3. části
41:53 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #9 Šimon Adámek, asistoval #16 Kamil Král (7:2)
41:00 Oprava, gólmana domácích podporuje také jeho maminka se sestrou, není divu, že chytil několik tutovek a díky němu Hippos vede.
39:16 Timeout ASK Bystřice n.P.
38:00 Matěje Bukáčka podporuje jeho přítelkyně a hecuje ho k výborným výkonům.
35:07 Vyloučen hráč #29 Tadeáš Uhlíř družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání
33:39 GÓL ASK Bystřice n.P.! 6:2
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #9 Patrik Cisár, asistoval #90 Stanislav Humpolík (6:2)
33:32 Vyloučen hráč #9 Šimon Adámek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování florbalky
32:33 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Michal Sochor, asistoval #10 Kryštof Pešek (6:1)
30:23 GÓL ASK Bystřice n.P.! 5:1
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil #9 Patrik Cisár, asistoval #98 Matěj Hruška (5:1)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
28:00 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #16 Kamil Král, asistoval #9 Šimon Adámek (5:0)
15:50 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #16 Kamil Král, asistoval #3 Nikolas Šebek (4:0)
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:36 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #12 Jakub Žák, asistoval #14 Michal Sochor (3:0)
14:29 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #9 Šimon Adámek bez asistence (2:0)
11:31 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #12 Jakub Žák, asistoval #10 Kryštof Pešek (1:0)