0

0.

série

ADAPS SK Jihlava - Snipers Třebíč 5:6pn
branky: 15. Jakub Plunder, 23. Matěj Zatočil, 41. Jakub Plunder, 43. Vojtěch Břečka, 44. Matěj Zatočil - 6. Matěj Skála, 11. Matěj Skála, 13. Adam Korba, 32. Zuzana Vávrová, 35. Matěj Skála, N Adam Korba; rozhodčí: Michal Pazderník - Petr Kos; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Ferda ? - Šimon Nesnídal ?; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:2
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #3 Adam Korba a vstřelil rozhodující gól (5:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva ADAPS SK Jihlava hráč #4 Vojtěch Břečka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #17 Filip Nechvátal a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ADAPS SK Jihlava hráč #14 Jakub Plunder , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení 3. části
43:46 Timeout ADAPS SK Jihlava
43:46 GÓL ADAPS SK Jihlava! 5:5
Branku družstva ADAPS SK Jihlava vstřelil #32 Matěj Zatočil, asistoval #10 Vojtěch Vrbický (5:5)
42:47 Timeout Snipers Třebíč
42:47 GÓL ADAPS SK Jihlava! 4:5
Branku družstva ADAPS SK Jihlava vstřelil #4 Vojtěch Břečka, asistoval #10 Vojtěch Vrbický (4:5)
40:16 GÓL ADAPS SK Jihlava! 3:5
Branku družstva ADAPS SK Jihlava vstřelil #14 Jakub Plunder, asistoval #10 Vojtěch Vrbický (3:5)
34:03 GÓL Snipers Třebíč! 2:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #42 Matěj Skála, asistoval #4 Tomáš Bauer (2:5)
31:00 GÓL Snipers Třebíč! 2:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #69 Zuzana Vávrová, asistoval #42 Matěj Skála (2:4)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
22:35 GÓL ADAPS SK Jihlava! 2:3
Branku družstva ADAPS SK Jihlava vstřelil #32 Matěj Zatočil, asistoval #14 Jakub Plunder (2:3)
17:12 Vyloučen hráč #69 Zuzana Vávrová družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:02 GÓL ADAPS SK Jihlava! 1:3
Branku družstva ADAPS SK Jihlava vstřelil #14 Jakub Plunder, asistoval #4 Vojtěch Břečka (1:3)
12:45 GÓL Snipers Třebíč! 0:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Adam Korba, asistoval #24 Tomáš Čaloud (0:3)
10:37 GÓL Snipers Třebíč! 0:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #42 Matěj Skála, asistoval #3 Adam Korba (0:2)
05:19 GÓL Snipers Třebíč! 0:1