0

2.

série

TJ Sokol Královské Vinohrady - Viking TJ Kobylisy 4:3pn
branky: 21. Marek Hauptmann, 35. Dominik Novák, 44. Jakub Dočekal, N Šimon Valenta - 10. Martin Matoušek, 19. Tadeáš Rychetský, 42. Filip Kobliha; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Vítek ? - Daniel Molčan ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #11 Matěj Kašík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #17 Tadeáš Rychetský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #55 Šimon Valenta a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #92 Filip Kobliha , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení 3. části
43:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #96 Marek Hauptmann (3:3)
43:23 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
41:29 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (2:3)
34:20 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Dominik Novák, asistoval #96 Marek Hauptmann (2:2)
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
28:33 Vyloučen hráč #55 Šimon Valenta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
20:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #35 Dominik Novák (1:2)
18:44 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (0:2)
15:50 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Rosen družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
09:36 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #66 Martin Matoušek, asistoval #48 Jáchym Kymla (0:1)