• 34 33:59
    3:4
    ()

SK DESPERADOS SNW B - Kanonýři Kladno B 3:4
branky: 10. František Platovský, 13. Jakub Šach, 34. František Platovský - 6. Richard Iltis, 22. Lukáš Spurný, 22. Richard Iltis, 29. David Hácha; rozhodčí: Adam Krs - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1 + Jan Štuller 4:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Zdeněk Halamásek ? - Jakub Kadlus -3; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1
36:00 Ukončení 3. části
33:59 GÓL SK DESPERADOS SNW B! 3:4
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil #18 František Platovský z trestného střílení (3:4)
32:42 Vyloučen hráč #55 Jan Štuller družstva SK DESPERADOS SNW B na 2+2 minuty za bránění ve hře
29:08 Začíná tu stříkat testosteron.
28:41 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #26 David Hácha, asistoval #18 Richard Iltis (2:4)
26:39 Trestné střílení družstva SK DESPERADOS SNW B neproměnil #13 Jakub Polívka.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:30 Vyloučen hráč #5 Zdeněk Mráz družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání
22:44 Krátká pauza - Polívka shodil manťáky.
21:46 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #18 Richard Iltis, asistoval #26 David Hácha (2:3)
21:46 A další ošklivá střela ze které je gol Kladna.
21:19 GÓL Kanonýři Kladno B! 2:2
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #27 Michal Kramoliš (2:2)
21:19 Ošklivá střela!
20:41 Krásná střela!
20:01 Tak to je zámek!
12:14 GÓL SK DESPERADOS SNW B! 2:1
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil #27 Jakub Šach bez asistence (2:1)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
09:51 GÓL SK DESPERADOS SNW B! 1:1
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil #18 František Platovský, asistoval #55 Jan Štuller (1:1)
05:02 GÓL Kanonýři Kladno B! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #18 Richard Iltis, asistoval #27 Michal Kramoliš (0:1)
03:19 Vyloučen hráč #5 Jakub Salkini družstva SK DESPERADOS SNW B na 2 minuty za sekání
00:01 Vladimír Brůžek se chystá na svůj 1001. zápas za Desperados! Hodně štěstí!