(Kunst)
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

Události

FBŠ Gorily Plzeň - SK Jiskra Domažlice 3:2
branky: 2. Sebastian Gbúr, 5. Sebastian Gbúr, 25. Ondřej Krepindel - 11. Karel Hrabík, 21. Ondřej Peteřík; rozhodčí: Filip Martinkovič - Šimon Dubský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Vít Vaidiš ? - Daniel Duršpek ?; po třetinách: 2:1, 1:1
26:00 Střely ve 2. části: 7:16
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Zhodnocení zápasu od pořadateslkého stolku: první polovina patřila Gorilám. Borci proměnili dvě krásné šance a na hřišti dominovali, hra Domažlic byla spíše chaotická. Druhá polovina nabídla naprostý obrat v zápase, Domažlice hned od prvních minut soupeře přestříleli a i když se plzeňský gólman snažil, dokázali Domažlice vyrovnat. V posledních minutách zápasu srovnala Plzeň krok a po luxusní přihrávce Kunsta rozhodl zápas Krepindel. Dle našeho názoru byli nejlepšími hráči K. Hrabík, D. Duršpek, S. Gbúr a hlavně V. Vaidiš a A. Šiková. Děkujeme za napínavý zápas a přejeme mnoho úspěchů
24:59 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #30 Ondřej Krepindel, asistoval #25 Matouš Kunst (3:2)
20:06 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
20:05 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #12 Ondřej Peteřík, asistoval #9 Karel Hrabík (2:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 9:6
13:00 Ukončení 1. části
10:10 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Karel Hrabík, asistoval #20 Jan Zíka (2:1)
04:14 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #29 Sebastian Gbúr, asistoval #26 Martin Stulík (2:0)
01:26 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #29 Sebastian Gbúr, asistoval #50 Lukáš Lego (1:0)
00:00 Zahájení utkání.