• 44 43:32
    Val. Meziříčí
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

FBK URUZ Valašské Meziříčí Y - SFK Kozel Počenice B 2:3
branky: 12. Vojtěch Švajda, 28. Kryštof Burda - 6. Tomáš Bednařík, 15. Tomáš Bednařík, 26. Martin Zimek; rozhodčí: Jana Kubalíková - Jan Saňka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Adam Koleček ? - Viktor Chrást ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:0
45:00 Ukončení 3. části
43:32 Timeout FBK URUZ Valašské Meziříčí Y
31:26 Hráč s číslem 91 naskočil do hry rovnou z trestné lavice a spálil neuvěřitelnou šanci, kdy běžel sám na brankáře a přestřelil.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:21 Vyloučen hráč #91 Ondřej Dofek družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:36 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí Y! 2:3
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #19 Kryštof Burda, asistoval #62 Marián Stříteský (2:3)
26:50 Hráč Počenic B s číslem 44  potočil obránce Valašského Meziříčí jako na koloči, ale svoji akci zakončil střelou do masky brankáře.
25:44 Střela, gól a lidé šílí. 3:1 pro Počenice B.
25:43 GÓL SFK Kozel Počenice B! 1:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #2 Martin Zimek, asistoval #44 Daniel Vysoký (1:3)
20:50 Gólman Počenic B vychytal samostatný únik hráče s číslem 19, "krásný zákrok" tuto situaci okomentovala nejen střídačka Počenic ale i fanoušci.
19:39 Tvrdý hit od hráče s číslem 25 vyústil ve faul na 2 minuty pro Valašské Meziříčí.
19:38 Vyloučen hráč #25 Michael Zbruž družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:38 Počenice B vstřelili gól po špatné rozehrávce soupeře a jdou do vedení.
14:37 GÓL SFK Kozel Počenice B! 1:2
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #66 Tomáš Bednařík bez asistence (1:2)
11:09 První gól Valašského Meziříči padl po krásné krosové nahrávce přes osu hřiště.
11:08 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí Y! 1:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí Y vstřelil #98 Vojtěch Švajda, asistoval #19 Kryštof Burda (1:1)
05:55 GÓL SFK Kozel Počenice B! 0:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #66 Tomáš Bednařík, asistoval #11 Jan Hajkr (0:1)