• 43 42:29
    Č. Dub
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

SC Podještědí Č. Dub - FBC Panthers Liberec 3:4
branky: 15. Marek Prošek, 15. Jan Kopecký, 19. Jakub Švarc - 8. Jakub Svatuška, 18. Martin Svatuška, 39. Martin Vaňátko, 40. Martin Svatuška; rozhodčí: Tomáš Beran - Michal Reczai; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Michal Charousek 9 - Matěj Šťastný 12; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2
45:00 Ukončení 3. části
44:50 NA míčku jsou panteři
44:00 Minuta do konce a panteři se snaží hrát co nejdál od branky. Dub odvolává brankáře
42:46 Do konce chybí dvě minuty a Dub chce vyrovnat. Čeká nás napínavé finále
42:29 Timeout SC Podještědí Č. Dub
42:00 Další šance pro panetry. zvonila i tyč, ale skore se nemění. Liberečáci vedou o jednu branku
39:04 A je výsledek opačně. Teď musí dotahovat Dub. Panteři jsou v euforii
39:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #75 Miroslav Josef Polák (3:4)
38:49 A je to tady. Konečně se fanoušci i panteři dočkali. vyrovnáno
38:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Martin Vaňátko, asistoval #46 Jakub Erlebach (3:3)
36:30 Stále pokračuje dobývání dubácké branky. Stále marně
31:00 V úvodu třetí třetiny se snažili panteři vyrovnat, ale stále chybí větší přesnost. Utkání je ale atraktivní, hraje se vcelku rychlý florbal
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:00 A znovu panteři míří až ke stropu haly. Jinak ale hrají vyrovnanou partii
26:30 Skoro sám před brankou byl jeden z panterů, ale vysoko přestřelil. škoda
25:00 Oba týmy se přetlačují, pár šancí jsme viděli na obou stranách. Zatím se ale skore nemění
22:14 Opět se panteři snaží dohnat soupeře a vyrovnat. Chybí ale přesnost na čepelích
18:30 Zelení ale využívají přesilovku a znovu se ujímají vedení
18:28 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 3:2
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #7 Jaroslav Šámal (3:2)
18:19 Vyloučen hráč #21 Jakub Svatuška družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za vysoká florbalka
17:30 A je to tady. Panteři vyrovnávají po rychlé a trochu náhodné, ale o to šťastnější souhře.
17:24 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #25 Jan Abrt (2:2)
16:00 Na začátku druhé třetiny se ještě Panteři vzpamatovávají z obdržené branky. Snad brzy zvednou hlavy vzhůru
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:59 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 2:1
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #14 Jan Kopecký, asistoval #9 Jakub Švarc (2:1)
14:59 V poslední vteřině vstřelili dubáci gól a ujímají se vedení. Smůla pro pantery, ale siréna zazněla až po brance
14:30 Panteři mohli odpovědět v zápětí a samotný únik jen s vypjetím všech sil dubáci zablokovali.
14:20 Několik šancí Dubu k brance nevedlo, ale nakonec se míček přeci jenom podařilo zeleným dotlačit do branky.
14:19 GÓL SC Podještědí Č. Dub! 1:1
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #8 Adam Topinka (1:1)
10:00 A zazvonilo i za brankářem Dubu. Panteří zatím drží tempo se soupeřem
08:01 Vzduchem letěla jedna zlomená hokejka českodubáka. Snad má náhradní
07:05 Krásná střela zaplula za brankáře dubu a je z toho vedení panterů
07:01 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #21 Jakub Svatuška, asistoval #14 Štěpán Holomoucký (0:1)
05:00 Panteři do tohohle utkání vkročili aktivněji a snaží se vstřelit první gol zapasu. chybí pomyslný klid v zakončení
01:00 Zápas začal ve svižném tempu a panteři hned v úvodu měli štěstí, za brankářem zazvonila tyčka.