Tereza KYŠKOVÁ
    špatné střídání
TV utkání 29. 09. 2024 OST vs. BOH

FbC Skuteč - TJ Sokol Jaroměř 7:3
branky: 1. Oliver Zavoral, 7. Oliver Zavoral, 23. Deniz Rybenský, 26. Filip Kubíček, 30. Deniz Rybenský, 41. Deniz Rybenský, 45. Adam Pražan - 8. Dominik Asad, 33. Adam Klobučar, 38. Miroslav Nepraš; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 24 - Vojtěch Fof 26; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:2
45:00 Ukončení 3. části
44:59 Komentář trenéra hostů Jiřího Kyšky: Vyrovnané utkání, které rozhodli dva výborní hráči na straně domácích. Díky soupeři za zápas.
44:59 Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za pěkné a vyrovnané utkání.
44:50 GÓL FbC Skuteč! 7:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Pražan, asistoval #99 Deniz Rybenský (7:3)
44:23 Vyloučen hráč #8 Radek Pešek družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
44:06 Vyloučen hráč #10 Tereza Kyšková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání
41:11 Jaroměř zkouší hru bez golmana.
40:46 GÓL FbC Skuteč! 6:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #9 Oliver Zavoral (6:3)
40:46 Rybenský trestá nedůraz řed brankou Jaroměřě...
40:10 Jaroměř předvádí bojovný výkon.
39:14 Timeout TJ Sokol Jaroměř
37:36 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #5 Václav Balský (5:3)
37:36 Miroslav (Kladivo) Nepraš se trefuje přesně do růžku branky.
35:07 Vyloučen hráč #11 Erik Mikas družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi
32:44 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Adam Klobučar, asistoval #16 Jiří Hrobský (5:2)
32:44 Klobučar vymetá pavučiny.
30:01 Buly pro Skuteč.
30:00 Zahájení 3. části
30:00 Ukončení 2. části
29:30 GÓL FbC Skuteč! 5:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #69 Daniel Nekvinda (5:1)
25:56 GÓL FbC Skuteč! 4:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #21 Filip Kubíček, asistoval #99 Deniz Rybenský (4:1)
22:51 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #8 Radek Pešek (3:1)
22:51 Rybenský dokázal využít přesilovku a navyšuje náskok.
21:15 Nepraš nedovoleně sekal.
21:14 Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
19:35 Hrobský v šanci, bohužel neúspěšně.
18:34 Vyloučen hráč #15 Adam Pražan družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
16:22 Mikas střílí hodně nad...
15:01 Buly pro Skuteč.
15:00 Zahájení 2. části
15:00 Ukončení 1. části
14:43 Vyloučen hráč #21 Filip Kubíček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
12:55 Hezký zákrok Fofa stojí za zmínku.
12:15 Jiran střílí vedle...
09:49 Mikas se samostatnou akcí přes celé hřiště dostal i ke střele, bohužel střela byla neúspěšná.
07:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Dominik Asad, asistoval #77 Štěpán Kněžík (2:1)
07:33 Asad střelou pod břevno snižuje náskok Skutče.
06:33 GÓL FbC Skuteč! 2:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #21 Filip Kubíček (2:0)
06:33 Zavoral dokopl míček do branky a navyšuje skóre...
01:48 Vyloučen hráč #15 Adam Pražan družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky
01:48 Adámek v úniku byl nedovoleně zastaven Pražanem, ten byl náležitě potrestán.
00:50 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #69 Daniel Nekvinda (1:0)
00:50 Zavoral dostal skvělý výhoz od golmana a šanci proměnil.
00:01 Úvodní buly zápasu pro Skuteč.